خبر

 • تک بورد - سال فاجعه بار Google Pay همچنان ادامه دارد ، ویژگی حساب بانکی وعده داده مرده است

  سال فاجعه بار Google Pay همچنان ادامه دارد ، ویژگی حساب بانکی وعده داده مرده است
  23 روز و 9 ساعت قبل

  بخش بدون فرمان Google Pay بزرگترین ویژگی آینده خود را لغو می کند.
  برنامه بزرگ Google برای راه اندازی حساب های بانکی Google از بین رفته است. به عنوان بخشی از راه اندازی مجدد بزرگ آن در سال گذشته ، بخش Google Pay وعده داد که "Plex" ، یک سرویس بانکداری دیجیتال از Google را راه اندازی کند. پس از یک سال فاجعه بار برای Google Pay که شامل تغییر برنامه خراب و خروج کارکنان از بخش بود ، هر چند ، گزارشی

  Plex تقریباً دو سال پیش اعلام شد و به شدت در وب سایت و برنامه Google Pay تبلیغ شد و با لیست انتظار کاربران می توانند در آن ثبت نام کنند. این سرویس یک برنامه بانکی "اولین موبایل" با کارت های فیزیکی ، هزینه کمتر و تجسم هزینه های زیاد بود. من می خواهم چیزی مانند "نمی توانم تصور کنم کسی بخواهد حساب بانکی Google بخواهد" با توجه به نگرانی های مربوط به حریم خصوصی و عدم ثبات محصولات جدید Google ، بگویم ، اما وال استریت ژورنال گزارش می دهد که 400000 نفر در لیست انتظار بودند.

  Google با Citigroup ، اتحادیه اعتباری فدرال استانفورد و چند بانک دیگر برای این سرویس همکاری می کرد و ظاهراً همه آنها در برنامه لغو Plex نبودند. گزارش وال استریت ژورنال با یک پاراگراف نسبتاً غم انگیز به پایان می رسد:

  در اواخر این هفته ، چندین بانک تصور می کردند که این پروژه هنوز به پیش خواهد رفت. روز دوشنبه ، BM Technologies Inc. اعلام کرد که حساب های Plex آن در اواخر سال 2021 یا 2022 وارد می شود. پلت فرم بانکی در آن زمان در ایمیلی گفت: "Google و BMTX از این فرصت هیجان زده هستند و به این مشارکت متعهد هستند.

  به نظر می رسد دلیل لغو همه چیز مربوط به تحول Google Pay باشد که در اوایل سال با آن آشنا شدیم. در ماه آگوست ، Business Insider گزارش داد که "ده ها کارمند و مدیر اجرایی" تیم Google Payments را در ماه های اخیر ترک کرده اند ، از جمله "حداقل هفت رهبر در تیم با نقش مدیر یا معاون رئیس."

  تبلیغات

  خواندن بیشتر

  Google Pay جدید همه اشتباهات Google Allo را تکرار می کند در مارس سال جاری ، Google Pay یک راهکار فاجعه بار را راه اندازی کرد که Google خدمات خوب و بالغی را که از آن زمان وجود داشت ، تعطیل کرد. در روزهای Google Wallet ، و شرکت آن را با یک پایگاه کد جدید جایگزین کرد که در ابتدا در هند توسعه یافته بود. Google Pay هند محور (که به عنوان Google Pay جدید و جهانی معرفی شد) از WhatsApp الگو گرفت و از شماره تلفن شما به عنوان هویت شما استفاده کرد. نیاز به سیم کارت برای هویت به این معنی است که عملکرد وب سایت Google Pay باید تعطیل شود ، چندین حساب دیگر پشتیبانی نمی شود و کاربران باید لیست مخاطبین خود را برای ارسال پول دوباره بسازند.

  همه اینها در ماه مارس با تعطیلی اجباری برنامه قدیمی Google Pay در ایالات متحده اتفاق افتاد و آنچه در این مورد باورنکردنی است این است که معاون خدمات پرداخت گوگل ، سزار سنگوپتا ، در ماه آوریل ، تنها یک ماه بعد ، این شرکت را ترک کرد. Sengupta سیستم پرداخت Google را منفجر کرد و قبل از کامل شدن انتقال رفت - او بدون اینکه Google Pay جدید را با استانداردهای برنامه قدیمی مطابقت دهد ، رفت. امروز ، Google Pay اصلاح شده هنوز از برنامه قدیمی بدتر است و Google Pay هنوز بین المللی پراکنده است. برخی از کشورها همچنان در برنامه جدید Google Pay باقی می مانند. برخی از آنها در برنامه قدیمی Google Pay باقی می مانند.

  طبق گزارشات ، خروج Sengupta باعث خروج مهاجران شد که شامل "ده ها" کارمند بود. گزارش BI شامل نقل قولی از یکی از کارکنان سابق ناشناس است که ادعا می کند Google Pay "با سرعتی که ما می خواستیم رشد نمی کرد" و مردم ناامید شده بودند. یکی از کارکنان به Business Insider گفت که "Plex کاملاً فرزند [فلیکس [لین] و سزار [سنگوپتا] [معاون رئیس جمهور] بود ،" هر دو مدیر دیگر در Google کار نمی کنند و با از بین رفتن بزرگترین تقویت کننده های Plex ، تعجبی ندارد که پروژه مرده است.

  Google Pay در حال حاضر در وضعیت وحشتناکی قرار دارد و مشخص نیست آینده این سرویس چگونه است. Plex قرار بود ویژگی اصلی Google Pay جدید باشد. اما با از بین رفتن و معماران کل این بازسازی دیگر در Google ، این بخش مانند یک آشفتگی بدون فرمان است.

  هرگونه اشاره ای به Plex از وب سایت Google Pay در روز جمعه حذف شد. Google بیانیه زیر را ارسال کرد.

  همکاری ما با شرکای ما به وضوح نشان داد که تقاضای مصرف کنندگان برای پرداخت های دیجیتالی ساده ، بدون درز و ایمن برای معاملات آنلاین و در فروشگاه وجود دارد. ما رویکرد خود را به روز می کنیم تا در درجه اول بر ارائه خدمات دیجیتالی برای بانک ها و سایر ارائه دهندگان خدمات مالی تمرکز کنیم تا اینکه ما به عنوان ارائه دهنده این خدمات خدمت می کنیم.

  ما معتقدیم که این بهترین راه برای Google است تا به مصرف کنندگان کمک کند دسترسی بهتری به خدمات مالی داشته باشند و به اکوسیستم خدمات مالی کمک کند تا در محیط دیجیتالی با مشتریان خود ارتباط عمیق تری برقرار کند.

خبرهای دیگر از ابزارها