خبر

 • تک بورد - سالها پس از رقابت ، Hulu جریان خود را در HDR آغاز می کند

  سالها پس از رقابت ، Hulu جریان خود را در HDR آغاز می کند
  3 روز و 18 ساعت قبل

  The Handmaid\'s Tale و دیگر Hulu Originals هدایت اصلی را بر عهده دارند.
  HDR سالهاست که یکی از ویژگی های استاندارد تلویزیون های جدید است و شما نمی توانید بسیاری از تلویزیون های 4K را که از HDR پشتیبانی نمی کنند در قفسه های خرده فروشی سخت پیدا کنید. اما حتی در حالی که Netflix ، Amazon ، Disney+، HBO Max و دیگران پشتیبانی HDR را برای برخی از محتواها ارائه کرده اند ، خوب ، Hulu چنین نکرده است. ای

  اینها دستگاه هایی هستند که Hulu می گوید در حال حاضر پخش HDR را ارائه می دهد:

  Roku (مدل های سازگار با HDR) Fire TV ، Fire TV Stick ، ​​دستگاه های Fire TV Cube (مدل های سازگار با HDR با Fire OS 7 یا بالاتر) Apple تلویزیون 4K (نسل 5 یا بالاتر) Vizio (مدلهای سازگار با HDR) Chromecast Ultra (مدلهای سازگار با HDR)

  Hulu می گوید که فرمت های پشتیبانی شده شامل HDR-10 ، HDR-10+و Dolby Vision است. محتوایی که از HDR پشتیبانی می کند دارای نشان ویژه ای است تا بینندگان بتوانند از آنچه دریافت می کنند مطلع شوند. اما محتوای موجود ، در حال حاضر محدود است. در حال حاضر ، نشان فقط در مجموعه های اصلی و فیلم های منتخب هولو ظاهر می شود. اینها شامل The Handmaid's Tale ، High Fidelity ، Catch-22 ، Happiest Season و WeWork ، از جمله تعداد انگشت شماری دیگر است.

  Hulu مدتی است از 4K پشتیبانی می کند ، اگرچه پس از رقبای خود این جهش را انجام داد. ، هم. و 4K با توقف و شروع می شود: برخی از دستگاه ها پشتیبانی از 4K را دریافت می کنند ، سپس آن را از دست می دهند ، سپس دوباره آن را به دست می آورند.

  4K تعداد پیکسل ها را در مقایسه با HD افزایش می دهد و در نتیجه تصویر واضح تری ایجاد می شود. اما بسیاری از مردم تلویزیون هایی ندارند که به اندازه کافی بزرگ یا نزدیک محل نشستن آنها باشد تا واقعاً این تفاوت را ببینند. از سوی دیگر ، HDR را می توان در هر فاصله دید مناسب مشاهده کرد. این باعث افزایش شادابی تصویر ، کنتراست بین نقاط روشن و تاریک و عمق رنگها می شود که به نظر ما از 4K تأثیرگذارتر است.

  Hulu یکی از آخرین سرویس هایی بود که از HDR پشتیبانی می کرد ، و اکثریت قریب به اتفاق کتابخانه آن هنوز در محدوده دینامیکی استاندارد جریان دارد.

خبرهای دیگر از ابزارها