خبر

 • تک بورد - ساعت‌های هوشمند موتورولا با برند زامبی بیشتری به زودی عرضه می‌شوند

  ساعت‌های هوشمند موتورولا با برند زامبی بیشتری به زودی عرضه می‌شوند
  13 روز و 3 ساعت قبل

  لنوو تلفن‌ها را می‌سازد، اما یک شرکت خرید تصادفی برند ساعت‌ها را می‌سازد.
  به‌طوری‌که ساعت‌های هوشمند موتورولا هنوز هم ساخته می‌شوند، اگرچه از مالک فعلی Motorola Mobility، لنوو، نیستند. یک داستان طولانی و پیچیده در مورد اینکه چگونه شرکتی که هرگز نامش را نشنیده اید در حال تولید ساعت های هوشمند "Motorola" است، وجود دارد، اما همانطور که Android Police در حال ردیابی است، این گروه به نام CE Brands در

  از زمانی که موتورولا در سال 2011 یک شرکت مستقل را متوقف کرد و خود را به Google فروخت، نام تجاری "Motorola" در چشم انداز الکترونیکی تکه تکه شد. امروزه از این برند به قدری مورد سوء استفاده قرار می گیرد که کلمه "Motorola" واقعاً یک مارک زامبی است که اساساً از نظر تبار یک دستگاه معنایی ندارد. این می تواند محصولی از سه شرکت مختلف باشد.

  در آستانه فروش گوگل، Motorola Inc. به دو شرکت تقسیم شد، Motorola Mobility، برای لوازم الکترونیکی مصرفی مانند گوشی های هوشمند و ساعت، و Motorola Solutions، برای چیزهایی مانند رادیوهای اولین پاسخ دهنده و سایر ابزارهای ارتباطی حیاتی. گوگل Moto Mobility را به مبلغ 12 میلیارد دلار خریداری کرد، سپس تجارت مودم کابلی را به Arris فروخت و شروع به ساخت گوشی های هوشمند موتورولا کرد. گوگل در سال 2014 موتورولا را کنار گذاشت و این بخش را به لنوو فروخت، اما یکی از خط‌های تولیدی که درست قبل و بعد از انتقال به بازار عرضه شد، ساعت هوشمند Moto 360 بود که با دو نسل، طراحی شیک گرد را به اوایل تبدیل کرد. دستگاه‌های Android Wear.

  لنوو همچنان گوشی‌های هوشمند با برند موتورولا تولید می‌کند، اما در این مسیر، شرکتی به نام «eBuyNow» صاحب مجوز نام تجاری موتورولا شد (به‌نظر می‌رسد eBuyNow با Motorola Mobility Lenovo شراکت‌هایی دارد) و شروع به تولید ساعت های هوشمند «Moto 360» کرد. eBuyNow خود را به‌عنوان «یک شرکت الکترونیکی مصرفی مستقل و مبتنی بر داده» توصیف می‌کند که از «ابزارهای اختصاصی برای شناسایی شکاف‌های دقیق در صنعت لوازم الکترونیکی مصرفی استفاده می‌کند، و سپس اقدام به ساخت، بازاریابی و توزیع کالاهای الکترونیکی مصرفی امیدوارکننده با نتایج کاملاً نتیجه‌گرا می‌کند». رویکرد." حدس می‌زنم در جایی الگوریتمی وجود دارد که می‌گوید ساخت ساعت‌های هوشمند Moto 360 هنوز ایده خوبی است، و مطمئناً، اولین Moto 360 زامبی که فقط نسخه «2019» نامیده می‌شود، بازتاب گسترده‌ای در مطبوعات داشت و عمدتاً یک سری بود. ساعت هوشمند آسیاب.

  تبلیغات

  eBuyNow در حال کار بر روی ادغام با CE Brands Inc.، یک "تولید کننده برند معتبر جهانی برتر" است، که علاوه بر ساعت های هوشمند "Motorola"، برند "Kodak" را نیز به فروش می رساند. (بله، شرکت دوربین) محصولات "خانه هوشمند"، از جمله نمایشگر کودک، دوربین های امنیتی، و دستگاه های تصفیه هوا.

  https://techbord. com ساعت‌های هوشمند موتورولا با برند زامبی بیشتر به زودی عرضه می‌شوندEnlargeCE Brands

  در قلمرو زامبی‌های بی‌روح برندهای CE، محصولات جدید نه از طریق جریان‌های زنده هیپ‌آپ، بلکه در ارائه‌های پاورپوینت به سرمایه‌گذاران در طول دوره مالی معرفی می‌شوند. نتایج شریان اسلاید هیجان‌انگیز بالا، تاریخ‌های انتشار مورد انتظار جدیدی را برای خط تولید CE Brands ارائه می‌کند و پیش‌بینی می‌کند که "جریان‌های درآمدی فزاینده‌ای را به همراه خواهد داشت."

  در آخرین بیانیه مطبوعاتی این شرکت می‌گوید که "Moto Watch 100" در نوامبر عرضه خواهد شد. در حالی که یک مدل مربعی برای سه ماهه اول 2022 برنامه ریزی شده است. برندهای CE اخیراً خط تولید خود را بازسازی کرده است، اما آخرین گزارش مربوط به ماه مارس، انتظار ساعت Wear 4100 را داشت. مشخص نیست که آیا این ساعت با Wear OS 2.0 یا سیستم عامل جدید (و در حال حاضر انحصاری سامسونگ) Wear OS 3.0 عرضه می شود.

  برندهای CE می گویند که مجوز نام موتورولا را تا دسامبر 2025 صادر کرده است که احتمالاً به ساعت های هوشمند اختصاص دارد. ، در حالی که لنوو هنوز گوشی های هوشمند موتورولا را تولید می کند و راه حل های موتورولا همچنان رادیوهای موتورولا را تولید می کند.

خبرهای دیگر از گجت ها