خبر

 • تک بورد - سازندگان مادربرد در حال انتشار به روزرسانی های جدید BIOS برای پشتیبانی از ویندوز 11 هستند

  سازندگان مادربرد در حال انتشار به روزرسانی های جدید BIOS برای پشتیبانی از ویندوز 11 هستند
  13 روز و -1 ساعت قبل

  تغییرات تنظیمات ، ارتقاء را هموارتر می کند (اگر رایانه شخصی شما سازگار است).
  اگر از رایانه رومیزی یا لپ تاپی از پیش ساخته شده در سه یا چهار سال گذشته استفاده می کنید ، امنیت گاهی گیج کننده ، گاهی اوقات بحث برانگیز ویندوز 11- سیستم مورد نیاز سیستم های جدید برای شما مشکلی ایجاد نمی کند - همه ویژگی های امنیتی که مایکروسافت برای سیستم عامل جدید نیاز دارد باید به طور پیش فرض روشن باشد. این مشکل بز

  خواندن بیشتر

  آنچه شما برای ارتقاء به ویندوز 11 نیاز دارید این است

  اکثر تولیدکنندگان مادربرد قبلاً لیستی از تخته هایی را که انتظار می رود مطابق با الزامات ویندوز 11 باشد ارسال کرده اند ، و برخی از آنها یک قدم فراتر می روند - انتشار بروزرسانی های جدید BIOS برای سیستم عامل مادربردهای خود که TPM های یکپارچه را در پردازنده های Intel و AMD به طور پیش فرض فعال می کند. در حالی که معمولاً روشن کردن دستی TPM چندان دشوار نیست ، هر سازنده مادربرد این تنظیم را در مکان متفاوتی نگه می دارد و نحوه برچسب گذاری تنظیمات بسته به اینکه از تراشه Intel یا AMD یا مادربرد شما استفاده می کنید متفاوت است. در حال پیکربندی است.

  تبلیغات

  ایسوس در حال حاضر جامع ترین رویکرد را در پیش گرفته است و به روزرسانی BIOS برای اکثر مادربردهای Intel و AMD در سه یا چهار سال گذشته (یا 300 سال -چیپست های سری 400 و 500 از اینتل و AMD به طور گسترده پشتیبانی می شوند که اکثر پردازنده های نسل هشتم و جدیدتر اینتل و همه پردازنده های Ryzen AMD را پوشش می دهد). اما ASRock به روز رسانی BIOS با قابلیت TPM را برای تعداد انگشت شماری از مادربردهای جدید خود نیز منتشر کرده است و ما انتظار داریم سایر سازندگان مادربرد نیز در چند ماه آینده از این روش پیروی کنند. ما با ASRock ، Gigabyte و MSI تماس گرفته ایم تا ببینیم آیا اطلاعاتی برای به اشتراک گذاشتن دارند یا خیر و در صورت وجود آنها به روز می شود.

  البته برای فعال کردن ماژول TPM پردازنده خود نیازی به به روز رسانی BIOS ندارید. به اما خوب است بدانید که مادربردهای جدیدی که با آخرین نسخه BIOS نصب شده اند بدون نیاز به کار اضافی از ویندوز 11 پشتیبانی می کنند و این تنظیمات زمانی اهمیت دارند که قطع برق یا تغییر پیکربندی تنظیمات BIOS شما را به حالت پیش فرض بازگرداند.

خبرهای دیگر از ابزارها