خبر

 • تک بورد -

  "زیر سیستم Windows برای Android" مایکروسافت شباهت زیادی به سیستم عامل Chrome دارد
  3 روز و 9 ساعت قبل

  مایکروسافت در حال ایجاد یک چارچوب اندروید در بالای سیستم فرعی ویندوز برای لینوکس است.
  تعجب اعلامیه مایکروسافت در ویندوز 11 این بود که سیستم عامل جدید همچنین برنامه های اندرویدی را درست در کنار برنامه های ویندوز اجرا می کند ، اما سخنرانی اصلی جزئیات جزئی بود. آیا این شبیه سازی کاملاً شبیه SDK توسعه دهنده بود؟ آیا پشتیبانی لینوکس موجود ویندوز در این امر دخیل است؟ پاسخهایمان را اندکی پس از سخنرا

  این ویژگی به طور رسمی "سیستم فرعی ویندوز برای آندروید" (WSA ، حدس می زنم؟) نامیده می شود ، که باید در مورد نحوه کار آن چیزهای زیادی به شما بگوید. ویندوز در حال حاضر دارای "زیر سیستم ویندوز برای لینوکس" (WSL) است که از زیر مجموعه ای از قابلیت Hyper-V برای اجرای برنامه های لینوکس در یک هسته واقعی لینوکس ، همزمان با برنامه های ویندوز شما استفاده می کند. (Hyper-V به جای اینکه در بالای سیستم عامل میزبان با دسترسی کمتر به منابع اجرا شود ، به سیستم عامل دوم مهمان اجازه دسترسی به سخت افزار فلزی را می دهد.) تلفن های واقعی Android از هسته لینوکس استفاده می کنند و برای زیر سیستم Windows برای Android ، مایکروسافت در حال ساخت است یک چارچوب اندروید در WSL برتر. به نظر می رسد که ما اساساً Android x86 را با Hyper-V اجرا می کنیم.

  ReadingWindows 11 خیلی بیشتر از یک موضوع جدید است که به ویندوز 10 زده می شود برنامه های آندروید تحت ویندوز باید درست مانند ویندوز بومی باشند. برنامه ها ، با یک پنجره سطح بالا ، ورودی نوار وظیفه ، و قابلیت پین شدن به منوی شروع. در حین ارائه ، مایکروسافت گفت: "در پشت صحنه ، ما در واقع یک برنامه بومی پروکسی ایجاد می کنیم که پل ارتباطی بین مدل برنامه Android و مدل برنامه Windows را مدیریت می کند." احتمالاً ، این به معنای فراهم کردن مواردی مانند میانبر منوی شروع ، آیکون ها ، ورودی های موجود در لیست حذف برنامه و سایر بسته بندی های جزئی ویندوز است که باعث می شود برنامه بومی باشد.

  مایکروسافت در تلاش است تا این کار را با کمترین تقلید انجام دهد - شاید حتی بدون تقلید بسته به رایانه و دسترسی به برنامه شما داشته باشد. ویندوز و آندروید با معماری x86 و ARM کار می کنند و اندروید به شدت طرفدار ARM و ویندوز به شدت X86 را ترجیح می دهند. اگر از Windows با ARM استفاده می کنید و می خواهید یک برنامه Android ARM را اجرا کنید ، همه چیز عالی پیش خواهد رفت. اگر از ویندوز x86 استفاده می کنید ، مایکروسافت سعی می کند نسخه x86 برنامه اندرویدی مورد نظر شما را برای شما ارسال کند. اما اگر تنها چیزی که موجود است یک برنامه ARM است ، "Intel Bridge Technology" در اینجا برای کمک به شما با ترجمه کد ARM به چیزی که یک CPU x86 می تواند اجرا کند ، کمک می کند. مایکروسافت با کمال میل خاطرنشان کرد که این مورد در پردازنده های AMD نیز کار خواهد کرد.

  تبلیغات

  رویکرد مایکروسافت شبیه نحوه عملکرد و عملکرد چند سیستم عامل دیگر است. پشتیبانی از برنامه Android سیستم عامل Chrome احتمالاً بزرگترین نمونه است. سیستم عامل Chrome از قبل هسته لینوکس را اجرا می کند و برای اجرای برنامه ها ، یک چارچوب اندرویدی حاوی آن را در بالای آن قرار می دهد. اگر از Chromebook x86 استفاده می کنید ، سیستم عامل Chrome از ترجمه باینری ARM تا x86 داخلی Android استفاده می کند. اگر از سیستم عامل دسک تاپ لینوکس استفاده می کنید ، نصب Anbox همان کار را انجام می دهد - بارگذاری چارچوب Android در بالای Linux. اگر می خواهید حتی امروز می توانید Anbox را روی WSL اجرا کنید.

  آخرین تجربه اندروید x86 در بسیاری از افراد ممکن است ناشی از تلاش اینتل در سال 2012 برای تلفن های x86 مجهز به Atom باشد که باعث ایجاد دستگاه های وحشتناکی مانند اوایل خط زنفون ایسوس. اندروید X86 از آن زمان مسیری طولانی را طی کرده است و با راه اندازی سیستم عامل Android Chrome در سال 2016 بسیار به آن کمک کرده است. حتی قبل از راه اندازی 2016 ، گوگل برای افزایش پشتیبانی از برنامه x86 در کنار ARM تلاش می کرد و ابزارهای توسعه گوگل باعث تف شده است یک باینر ARM و x86 را به عنوان پیش فرض برای مدتی پیش فرض کنید. در سال 2016 ، گوگل انتظار داشت که حدود 25 درصد از برنامه های Play Store از x86 پشتیبانی نکنند و به ترجمه ARM نیاز داشته باشند. امروز به لطف سیستم عامل Chrome با تعداد مشتری های بزرگتر x86 ، این تعداد احتمالاً بهتر است.

  آمازون ، بارگیری جانبی و اکوسیستم برنامه غیر Google Play به نظر می رسد فروشگاه Microsoft برنامه های اندرویدی را لیست می کند ، اما شما را به فروشگاه برنامه آمازون می اندازد تا آنها را نصب کنید. بزرگنمایی / به نظر می رسد Microsoft Store برنامه های اندروید را لیست می کند ، اما برای نصب آنها شما را به فروشگاه برنامه آمازون می رانند. Microsoft / Ron Amadeo

  توجه به این نکته مهم است که مایکروسافت از اکوسیستم Google Play در ویندوز استفاده نمی کند. مایکروسافت همچنین در تلاش برای ساخت اکوسیستم اندروید خود نیست و در عوض با آمازون همکاری می کند ، با استفاده از همان فروشگاه آمازون که در دستگاه های Fire OS استفاده می شود. آمازون یک اطلاعیه مطبوعاتی منتشر کرده است ، اما چیز دیگری به جز این که جزئیات بیشتر بعدا منتشر خواهد شد ارائه نمی دهد.

  ما هنوز نصب اولیه و پایان برنامه Android را در ویندوز 11 ندیده ایم ، بنابراین مشخص نیست که این چگونه کار می کند. مایکروسافت چندین عکس از صفحه نمایش دارد که تبلیغات فروشگاه مایکروسافت را در برنامه های اندروید Amazon App Store نشان می دهد. به نظر می رسد کاتالوگ برنامه های آمازون در داخل فروشگاه مایکروسافت ذکر شده است ، با بررسی ها ، تصاویر صفحه و توضیحات کامل ، اما به نظر نمی رسد که فروشگاه مایکروسافت واقعاً بتواند برنامه های اندرویدی را نصب کند. کلید در دکمه نصب است: برای برنامه های ویندوز ، به راحتی می گوید: "دریافت" ، نشان می دهد که یک برنامه را نصب می کند. برای برنامه های Android ، دکمه متفاوت است. روی آن نوشته شده است: "از فروشگاه برنامه آمازون بروید" ، با یک جعبه کوچک و نماد فلش ، نشان می دهد که شما را به یک برنامه خارجی می اندازد. آثار. به نظر می رسد که آمازون قصد دارد یک مشتری آمازون App Store برای ویندوز ایجاد کند. برای بارگیری برنامه ها باید با حساب آمازون وارد آن شوید. فروشگاه مایکروسافت برای جستجوی یکپارچه برنامه و نه چیزهای دیگر وجود دارد. احتمالاً ، این بدان معناست که شما دو برنامه فروشگاه App بر روی ویندوز دارید که دارای دو مکان برای بررسی به روزرسانی هستند. ساده به نظر نمی رسد.

  خبر خوب این است که اگر نمی خواهید با هر یک از این موارد آمازون سر و کله بزنید ، مهندس مایکروسافت میگل د ایکازا تأیید کرد که ویندوز 11 از بارگیری جانبی پشتیبانی می کند. شما باید بلافاصله گزینه هایی برای فروشگاه های منبع باز مانند F-Droid ، قابلیت بارگذاری در برنامه های APKMirror داشته باشید ، و من شرط می بندم که این فقط یک زمان است تا کسی فروشگاه Google Play را کامل کار کند.

  برنامه های X86 به لطف سالها و سالها پیش فرض و تلاش برای پشتیبانی بیشتر از معماری ، در Google Play رایج هستند. آیا x86 در فروشگاه برنامه آمازون رایج است؟ فروشگاه برنامه آمازون می تواند در هر دستگاه اندرویدی به صورت جانبی بارگیری شود ، اما دستگاه های Echo Fire که به طور انحصاری از آمازون استفاده می کنند همه ARM بوده اند. بسیاری از برنامه ها برنامه های جهانی هستند که بر روی همه معماری ها اجرا می شوند ، بنابراین ... شاید.

  خوب بود اگر مایکروسافت یک Surface Duo را بکشد و با Google همکاری کند تا Play Store واقعی را در ویندوز 11 دریافت کند. مشکلی در انجام Android در خارج از Play Store این است که برای مواردی مانند اعلان های فشرده دسترسی به API Google Play Services را از دست می دهید. آمازون سالهاست که API ها و سرویس های ابری جایگزین خود را برای Fire OS ساخته است و اگر نمی توانید Google Play داشته باشید ، بهترین چیز بعدی است.

  این تنها چیزی است که اکنون در ویندوز داریم. 11 سازگاری با اندروید. اما مطمئن باشید با از بین رفتن کد واقعی ، غوطه وری عمیق تری خواهیم کرد.

خبرهای دیگر از اسباب