خبر

 • تک بورد - روبات‌های تاگالونگ شما را دنبال می‌کنند تا بفهمند کجا می‌روید

  روبات‌های تاگالونگ شما را دنبال می‌کنند تا بفهمند کجا می‌روید
  1 روز و 16 ساعت قبل

  Burro چرخ دستی هایی می سازد که به پرورش دهندگان درختان و تاکستان ها در برداشت محصول کمک می کند.

  ادامه مطلب

  روبات Astro Amazon مستقیماً از The Jetsons خارج شد وقتی آمازون ربات خانگی خود Astro را در اوایل سال جاری معرفی کرد، برای اولین بار روباتی را که پشت سر یک شخص دنبال می‌کرد به نمایش گذاشت. این یک ایده ساده است که با تصاویر علمی تخیلی، مانند R2-D2 و BB-8 از جنگ ستارگان، و در واقعیت، با پروژه های تحقیقاتی مانند قاطر بسته روباتیک دارپا، تصورات مردم را تسخیر کرده است.

  روبات‌های دنبال‌کننده برای کارهای بی‌معنی مانند حمل یک بطری آب مورد استفاده قرار می‌گیرند، اما روبات‌ها همچنین می‌توانند ابزارهایی را در انبار یا میوه‌هایی که تازه چیده شده‌اند از یک باغ به ایستگاه بسته‌بندی حمل کنند. ماشین‌های باهوش مصنوعی که برای دنبال کردن افراد یا ماشین‌های دیگر آموزش دیده‌اند، می‌توانند طرز فکر ما را در مورد اشیاء روزمره، مانند چمدان دستی یا مجموعه‌ای از چوب‌های گلف تغییر دهند. اکنون سازندگان ربات‌های دنبال‌کننده می‌خواهند حرکت را در محیط کار مدرن هماهنگ کنند.

  روبات‌های دنبال‌کننده از اواخر دهه 1990 در دست توسعه بوده‌اند و از روی زمین شروع شده و در زیر آب و به آسمان گسترش یافته‌اند. اشکال اولیه به دنبال کردن مکان یک برچسب در جیب شخص متکی بود، اما پیشرفت‌ها در یادگیری عمیق و بینایی کامپیوتری اکنون به هوش مصنوعی اجازه می‌دهد تا با «دیدن» جهان از طریق دوربین‌ها و سایر حسگرها حرکت کند.

  https://techbord.com روبات‌های تاگالونگ شما را دنبال می‌کنند تا بفهمند کجا می‌رویددر مزرعه‌های مزرعه، Burro چیزی را ارائه می‌دهد که شبیه یک پالت رانندگی خودکار بر روی بدنه است. ATV چهار چرخ که می‌تواند آزادانه بین ردیف‌های باغ‌های میوه کالیفرنیا حرکت کند.

  برای آموزش ربات Burro، کافی است یک دکمه Follow را فشار دهید و شروع به راه رفتن کنید. در انتهای مسیر، دوباره دکمه را فشار می دهید. با استفاده از حداکثر 20 دوربین، بینایی کامپیوتر و GPS، Burro شما را دنبال می‌کند و مسیر را به خاطر می‌سپارد. سپس می‌تواند کالاها را بدون کمک حمل کند و مسیر را به دیگر ربات‌های Burro منتقل کند.

  تبلیغات

  یک Burro تا 500 پوند وزن دارد و می‌تواند تا 1000 پوند حمل کند. تولیدکنندگان انگور رومیزی از Burros برای حمل میوه از کارگران در تاکستان ها به افرادی که کالاها را در صدف های تاشو بسته بندی می کنند، قبل از بارگیری آنها در کامیون ها برای حمل و نقل به فروشگاه های مواد غذایی استفاده می کنند.

  تقریباً 100 دستگاه Burro در حال حاضر در تاکستان های جنوب کالیفرنیا کار می کنند. سه سال آزمایش این شرکت امیدوار است با کمک 10 میلیون دلار بودجه جدید که در پاییز امسال تکمیل شد، این تعداد را چهار برابر کند.

  چارلی اندرسن، مدیر عامل Burro می‌گوید ربات‌ها در پنج سال گذشته نزدیک به 50000 ساعت در زغال اخته، شاه توت، تمشک ثبت کرده‌اند. و مزارع انگور، و همچنین در نهالستان های گیاهی.

  برخی از بودجه جدید صرف ایجاد نرم افزار برای مقابله با چالش فنی مدیریت صدها مریخ نورد در این زمینه خواهد شد. Burro همچنین در حال کار برای ادغام فناوری Bloomfield Robotics است که از بینایی کامپیوتری و هوش مصنوعی برای پیش‌بینی محصول انگور و نظارت بر محصولات از نظر بیماری یا قارچ استفاده می‌کند. در درازمدت، Burro می‌خواهد بستری برای هماهنگی هوش مصنوعی پیش‌بینی‌کننده و ماشین‌های در حال حرکت برای باغ‌های میوه و آجیل و تاکستان‌ها فراهم کند.

  فراتر از ترکیب بینایی کامپیوتر، Burro در حال آزمایش اتصال بازوهای رباتیک به پالت‌های خود برای برش است. انگور از درخت انگور تا یک ربات بتواند باغات انگور را برداشت، هرس و برگ‌زدایی کند. اندرسن می‌گوید: «ما در حال گرفتن و بریدن هستیم، اما پیرایش پس از گرفتن را انجام نمی‌دهیم، که بسیار پیچیده است و فکر نمی‌کنیم در آینده نزدیک در محیط‌های تجاری قابل دوام باشد.

  میوه و آجیل. پرورش دهندگان به طور فزاینده ای بینایی کامپیوتری را در کار خود قرار می دهند. به عنوان مثال، Tastry از هوش مصنوعی برای جستجوی ترکیبی از انگور استفاده می کند که می تواند طعم دودی را در تاکستان های آلوده به آتش سوزی بپوشاند، و یک تیم متقابل رشته ای متشکل از زیست شناسان و محققان هوش مصنوعی که با وزارت کشاورزی ایالات متحده کار می کنند به دنبال راه هایی برای محافظت از تاکستان ها در برابر قارچ هستند. که می تواند یک محصول را خراب کند.

  والت دافلاک به اداره یک مزرعه 10000 هکتاری در شهرستان مونتری کالیفرنیا برای گاو، انگور سفره و سایر محصولات کمک می کند. او همچنین معاون نوآوری انجمن پرورش دهندگان غربی است، کنسرسیومی از کشاورزان که نیمی از فعالیت های پرورش میوه، سبزیجات و آجیل در ایالات متحده را نمایندگی می کند.

  دافلاک اولین بار در حین کار با بنیانگذاران بورو ملاقات کرد. یک مربی برای شتاب دهنده استارتاپ کشاورزی Thrive. او فکر می کند که اتوماسیون برای رفع کمبود نیروی کار در کشاورزی، به ویژه برای برداشت، ضروری است. با گذشت زمان، او فکر می کند روبات هایی مانند Burro می توانند تا 20 درصد نیروی کار در مزارع را حذف کنند.

خبرهای دیگر از گجت ها