خبر

 • تک بورد - رندرهای Galaxy S22 Ultra یک قلم S-Pen ، به سبک Galaxy Note را نشان می دهد

  رندرهای Galaxy S22 Ultra یک قلم S-Pen ، به سبک Galaxy Note را نشان می دهد
  28 روز و 5 ساعت قبل

  اسناد اولیه S22 ادعا می کنند که Galaxy Note فقط در نام مرده است.
  هنوز زود نیست که درباره تلفن های جدید سامسونگ صحبت کنید ، اینطور است؟ OnLeaks مجموعه ای از رندرها را برای Galaxy S22 در نظر گرفته است. اینها معمولاً بر اساس رندرهای CAD که به تولیدکنندگان کیس داده می شود ، تهیه می شوند و اگرچه ممکن است برخی از جزئیات کوچکتر اشتباه گرفته شوند ، برش ها ، بلوک دوربین و سایر ویژگی های اصلی باید درست

  ابتدا رندر گلکسی S22 Ultra است و در اینجا شوکه کننده است: دارای قلم S است! سامسونگ امسال خط Note را متمرکز کرد تا بر تلفن های تاشو تمرکز کند ، اما ظاهرا هنوز نمی تواند ایده دست خط تلفن را کنار بگذارد. سامسونگ لوازم جانبی قلم برای S21 Ultra و Galaxy Z Fold 3 روانه بازار کرده است ، اما این موارد برای ذخیره سازی نیاز به نوعی کیف دارند. این تصویر S22 Ultra را با بیضی شکل در امتداد لبه پایین نشان می دهد ، درست مانند یک گوشی نوت قدیمی. آن را به داخل فشار دهید و قلم بیرون می آید.

  نقطه قوت یک قلم S یکپارچه این است که اگر می خواهید دست خط را روی تلفن خود انجام دهید ، همیشه قلم را با خود داشته باشید. نکته منفی این است که باتری S22 Ultra کوچکتر از آن خواهد بود ، زیرا فضای زیادی توسط نگهدارنده قلم اشغال می شود. این همچنین برای هر کسی که می خواهد یک گوشی سامسونگ ممتاز داشته باشد اما علاقه ای به دست خط ندارد ، یک مشکل بزرگ محسوب می شود ، زیرا مجبورند قلم را برای مکیدن فضای باتری تحمل کنند. شما انتخابی ندارید.

  طراحی اطراف نگهدارنده S-Pen بدین معناست که S22 Ultra به طور کلی دارای طراحی گلکسی نوت 20 است. یک لبه بالایی و پایینی صاف وجود دارد و گوشه های بلند گوشی را به یک مستطیل کامل تبدیل کرده و فضای بیشتری برای ذخیره سازی به S-Pen می دهد. صفحه جلویی نیز مستطیل کامل است و تنها گوشه های آن حداقل گرد است. این گوشی هنوز به جای دوربین های سلفی زیر نمایشگری که سامسونگ در گلکسی Z Fold 3 قرار داده ، دارای دوربین سوراخ پانچ است.

  تبلیغات

  تنها تفاوت عمده طراحی نوت 20 ، بلوک دوربین عقب است. ، که در حال حاضر یک تکه از گوشه سمت راست پایین وجود دارد (بنابراین شکل "P" را تشکیل می دهد). قطعه گم شده در مقابل لنز دوربین پریسکوپ است. قبلا Galaxy S21 Ultra به این فضا برای دوربین پریسکوپ نیاز داشت ، که فضای زیادی را به صورت افقی اشغال می کرد. در حال حاضر ، به نظر نمی رسد که ردپای معمولی پریسکوپ مناسب باشد.

  OnLeaks همچنین دارای مدلهای اصلی S22 و S22+است که شبیه به مدلهای سال گذشته است.

  Galaxy S22 Plus ، که ظاهری مشابه سال گذشته دارد OnLeaks و 91mobiles Galaxy S22 ، که همچنین شبیه گوشی سال گذشته است. OnLeaks و Zouton

  جالب ترین نکته در مورد گوشی های S22 باید SoC باشد. سامسونگ در حال استفاده از تراشه های داخلی Exynos خود است و همکاری خود را با AMD آغاز می کند ، که GPU ها را برای مطابقت با پردازنده های ARM طراحی می کند. سامسونگ و AMD این همکاری را در سال 2019 اعلام کردند و بخش Exynos سامسونگ گفت که نتایج این همکاری باید در پرچمدار بعدی محصول خود ، که Exynos 2200 SoC برای S22 است ، قابل مشاهده باشد.

  معمولاً سامسونگ تراشه های Exynos را در بسیاری از نقاط جهان ارسال نمی کند ، و تصمیم می گیرد تا خط تولید را با کوالکام برای بازارهای اصلی مانند ایالات متحده و چین تقسیم کند ، اما ما سخت تصور می کنیم که این شرکت SoC های Radeon + Exynos را معرفی کند و آنها را در همه جا عرضه نکند. به سامسونگ قبلاً با Galaxy S6 عرضه جهانی Exynos را انجام داده است ، و همکاری اخیر آن با Google در Pixel 6 - که مودم Exynos را برای اولین بار در ایالات متحده پس از سالها به ارمغان می آورد - نشان می دهد که این شرکت آماده است تا در زمینه های بیشتری فعالیت کند. مناطق.

خبرهای دیگر از ابزارها