خبر

 • تک بورد - رفتار نادرست با تبلیغات تیم های مایکروسافت ، کل دسکتاپ ویندوز 11 را پایین می آورد

  رفتار نادرست با تبلیغات تیم های مایکروسافت ، کل دسکتاپ ویندوز 11 را پایین می آورد
  19 روز و 13 ساعت قبل

  مایکروسافت ویرایش رجیستری را توصیه می کند تا کارها عادی شوند.
  مایکروسافت نسخه جدیدی از ویندوز 11 را در اواخر هفته گذشته به Windows Insiders منتقل کرد ، زیرا در حال آماده شدن برای انتشار سیستم عامل در 5 اکتبر است ، اما اولین آزمایش کننده هایی که نسخه جدید را نصب کردند به سرعت با مشکلات روبرو شد - نوار وظیفه ، دسکتاپ ، برنامه تنظیمات و سایر اجزای اصلی سیستم عامل از بارگیری خودداری کردند. مایکرو

  کاملترین بررسی این مشکل از طریق وبلاگ Ctrl توسعه دهنده Daniel Aleksandersen انجام می شود - همانطور که او توضیح می دهد ، "IrisService" ذکر شده در ویرایش رجیستری مایکروسافت بخشی از سرویس Windows Spotlight است ، که مسئول واکشی تصاویر پس زمینه جدید قفل و دیگر موارد است. پیشنهادات و تبلیغات به قول خود الکساندرسن:

  بر اساس راه حل ارائه شده توسط مایکروسافت ، من مشکل را به یک کلید رجیستری که حاوی یک حباب سریالی JSON بود ، محدود کردم. این خبر حاوی تبلیغاتی برای تیم های مایکروسافت بود. پیام ها و تصاویر موجود در تبلیغات مشابه پانلی است که با فشار دادن کلید Windows + C در حساب Windows که قبلاً با تیم ها تنظیم نشده است فشار می دهید.

  به عبارت دیگر ، به نظر می رسد یک تبلیغ برای یکی از برنامه های داخلی ویندوز 11 اشتباه کرد و بیشتر رابط کاربری سیستم عامل در نتیجه آن متوقف شد.

  تبلیغات

  خواندن بیشتر

  تغییر از Microsoft Edge در ویندوز 11 آزاردهنده تر می شود < p> این مشکل ترکیبی از دو مورد از مزاحم ترین ویندوزهای روزهای اخیر است. اول ، سیستم عامل بی وقفه برنامه ها و سرویس های شخص اول مایکروسافت را ترویج و اولویت بندی می کند. در مرحله دوم ، سیستم عامل با سرورهای مایکروسافت در پس زمینه صحبت می کند تا اطلاعات تشخیصی را دریافت کند ، تبلیغات را دریافت کند و حتی برنامه های Windows Store را بدون درخواست بارگیری کند. همانطور که الکساندرسن به درستی اشاره می کند ، این فرایندهای غیر ضروری پس زمینه نباید قادر به شکستن عملکرد اصلی باشند. و در حالی که این مشکل در مورد نسخه های بتای ویندوز 11 رخ داد و نه چیزی که در واقع در اکثر رایانه های شخصی اجرا می شود ، ما هنوز کمتر از یک ماه از راه اندازی رسمی آن باقی مانده است ، و نسخه های اخیر ویندوز 11 عمدتا به حالت رفع اشکال تغییر یافته اند تا افزودن نسخه های بزرگ ویژگی های جدید. این ساختار دقیق سیستم عامل در کانال "پیش نمایش انتشار" Insider به سازمانهای فناوری اطلاعات ارائه شد ، که معمولاً برای ساخت نهایی یا نزدیک به نهایی ذخیره می شود.

  ما از مایکروسافت پرسیدیم که آیا قصد دارد برای جلوگیری از بروز چنین مشکلی در هنگام انتشار نسخه عمومی ویندوز 11 در ماه آینده ، و در صورت دریافت پاسخ به روز رسانی می کنیم. این مشکل نباید بر افرادی که آخرین نسخه Insider را نصب می کنند تأثیر بگذارد ، اما اگر رایانه شما آسیب دیده است ، از ویرایش رجیستری توصیه شده مایکروسافت برای کارکردن مجدد کار کنید.

خبرهای دیگر از ابزارها