خبر

 • تک بورد - ردیاب‌های مایکروسافت با DuckDuckGo مخالفت می‌کنند و به فهرست بلاک‌ها اضافه می‌شوند

  ردیاب‌های مایکروسافت با DuckDuckGo مخالفت می‌کنند و به فهرست بلاک‌ها اضافه می‌شوند


  8 روز و 8 ساعت قبل

  شرکت حفظ حریم خصوصی جستجو همچنان به بینگ نیاز دارد، اما به ردیاب‌های مایکروسافت اجازه نمی‌دهد.
  DuckDuckGo، شرکت جستجوی حریم خصوصی، می‌گوید ردیاب‌های مایکروسافت را در مرورگر وب دسکتاپ خود مسدود خواهد کرد، پس از افشای در ماه مه مبنی بر اینکه اسکریپت‌های خاصی از بینگ و لینکدین در حال دریافت مجوز بود.

  در یک پست وبلاگ، بنیانگذار DuckDuckGo، گابریل واینبرگ، می‌گوید که نگرانی‌های کاربران را از زمانی که پژوهشگر امنیتی زک ادواردز گفته بود «ما انتظارات آنها را در مورد یکی از حفاظت‌های ردیابی وب مرورگرمان برآورده نکردیم» شنیده است. واینبرگ می‌گوید که طی هفته آینده، مرورگر این شرکت مایکروسافت را به لیست اسکریپت‌های ردیابی شخص ثالث مسدود شده توسط مرورگرهای موبایل و دسکتاپ و همچنین برنامه‌های افزودنی برای مرورگرهای دیگر اضافه خواهد کرد.

  "قبلا، واینبرگ می‌نویسد: ما در نحوه اعمال حفاظت بارگیری ردیاب شخص ثالث خود در اسکریپت‌های ردیابی مایکروسافت محدود بودیم، زیرا یک الزام خط‌مشی مربوط به استفاده ما از Bing به عنوان منبعی برای نتایج جستجوی خصوصی‌مان بود. "ما خوشحالیم که دیگر اینطور نیست. ما هیچ محدودیت مشابهی با هیچ شرکت دیگری نداشته ایم و نداریم." در اکثر صفحات وب مدرن مشکل برنامه‌های DuckDuckGo، مسدود کردن پیش‌فرض اسکریپت‌های شرکت‌هایی مانند فیس‌بوک و گوگل بود که در وب‌سایت‌های شخص ثالث بارگذاری می‌شوند. DuckDuckGo، که از Bing مایکروسافت به عنوان یکی از منابع خود برای نتایج جستجو استفاده می کند، مجبور شد به برخی از ردیاب های مایکروسافت اجازه بارگیری "به دلیل یک الزام سیاست" را بدهد. در پاسخ Reddit در زمان افشای، واینبرگ خاطرنشان کرد که ردیاب‌های مایکروسافت همچنان از بسیاری جهات مسدود هستند، مانند استفاده از کوکی‌های شخص ثالث برای انگشت نگاری بازدیدکنندگان.

  رقص ظریف بین DuckDuckGo و چیزهای بیشتری وجود دارد. با این حال، مایکروسافت فقط ردیاب نیست. مایکروسافت همچنین تبلیغاتی را ارائه می دهد که در نتایج جستجوی DuckDuckGo اجرا می شوند. برای اینکه به تبلیغ‌کنندگان اجازه داده شود ببینند چه زمانی روی تبلیغی در DuckDuckGo کلیک کرده و به صفحه او رسیده است، برنامه‌های DuckDuckGo درخواست‌های bat.bing.com را مسدود نمی‌کنند. وینبرگ خاطرنشان می کند که می توانید با خاموش کردن کامل تبلیغات در جستجوی DuckDuckGo از این امر جلوگیری کنید. واینبرگ می‌نویسد، این شرکت بر روی اعتبارسنجی تبلیغات به روش‌هایی کار می‌کند که می‌تواند غیر قابل ردیابی باشد، مشابه تلاش‌های مشابه سافاری و فایرفاکس.

  در نهایت، DuckDuckGo قصد دارد در مورد مسدود کردن ردیاب خود بازتر باشد. این شرکت دیروز لیست بلوک ردیاب خود را به یک مخزن عمومی GitHub متعهد کرد و یک سند کمکی جدید در مورد حفاظت های ردیابی خود منتشر کرد.

  این می تواند کار زیادی را روی دو اسکریپت انجام دهد، اما سپس DuckDuckGo در تعادل پیچیده زندگی می کند. تلاش برای راحت و مرتبط کردن محصول جستجوی خود در حالی که به کاربران خود حریم خصوصی زیادی را ارائه می دهد که وب سایت ها می توانند قبل از شکستن بایستند. و شرکت 15 ساله از Paoli، پنسیلوانیا، نمی تواند بینگ را به طور کامل پشت سر بگذارد. واینبرگ در پاسخ ردیت خود در ماه می اشاره کرد که اکثر نتایج جستجو و تصاویر سنتی آن از بینگ می آیند. واینبرگ نوشت: «واقعاً تنها دو شرکت (گوگل و مایکروسافت) به دلیل هزینه میلیارد دلاری، فهرست پیوند وب جهانی با کیفیت بالایی دارند. هر شرکتی که می‌خواهد جست‌وجو را به جهان ارائه کند، با دو قطبی یا سفری بسیار طولانی مواجه است.

  در همین حال، مایکروسافت به گسترش بازارهای تبلیغاتی خود ادامه می‌دهد، اخیراً به نتفلیکس، و احتمالاً به بازارهای خودش. سیستم عامل. درآمد تبلیغاتی آن برای سه‌ماهه منتهی به 30 ژوئن 3 میلیارد دلار بود که افزایشی 15 درصدی نسبت به سال گذشته را نشان می‌دهد اما پایین‌ترین نرخ رشد در بیش از یک سال گذشته است.


  تگ ها:

  ردیاب‌ , مایکروسافت , duckduckgo , مخالفت , فهرست , بلاک‌ها , اضافه , می‌شوند


  v 9
خبرهای دیگر از گجت ها