خبر

 • تک بورد - ردیاب فعالیت Fitbit's Luxe راهی شیک برای مراقبت از تناسب اندام است

  ردیاب فعالیت Fitbit's Luxe راهی شیک برای مراقبت از تناسب اندام است
  10 روز و 19 ساعت قبل

  Luxe شیک است ، اما Fitbit به عنوان یک پلت فرم مناسب برای تناسب اندام در حال از دست دادن است.
  در بازی پوشیدنی های تناسب اندام ، به سختی می توان به هر کسی آنچه می خواهد داد. به همین دلیل است که Garmin مجموعه ای به ظاهر بی پایان از ساعت ها ارائه می دهد ، اپل در حال حاضر کمتر از سه ساعت اپل نمی فروشد و Fitbit دارای مجموعه ای از پوشیدنی ها از ردیاب های کودک محور تا ساعت های هوشمند است که شرکت امید

  Fitbit Luxe ، که 150 دلار به فروش می رسد ، آخرین ردیاب تناسب اندام است. این دستگاه سعی می کند برخی از ساعت های هوشمند را در دستگاهی که شبیه یک جواهر است ارائه دهد. Luxe یک ردیاب زیبا است ، اما باید از برخی انتخاب ها و نکات مشکوک آگاه باشید - بیشتر آنها بومی دستگاه های Fitbit هستند.

  اگر به دنبال ردیاب تناسب اندام فوق العاده و یک تلفن هوشمند شیک هستید دستگاه مچ دست شما ، Fitbit Luxe می تواند یکی از بهترین گزینه های شما باشد. اگر به دنبال فعال شدن و فعال ماندن هستید ، ممکن است بخواهید در جای دیگری جستجو کنید.

  شیک است ، بدون شک

   https://techbord.com ردیاب فعالیت Fitbit's Luxe راه شیک برای مراقبت از تناسب اندام است

  Fitbit Luxe

  150 دلار در آمازون 150 دلار در هدف 150 دلار در Fitbit (Ars Technica ممکن است برای فروش از طریق پیوندهای موجود در این پست از طریق برنامه های وابسته غرامت دریافت کند.) ظاهر جذابیت اصلی Fitbit Luxe است و نسخه ویژه آن بسیار چشمگیر است. به لطف بدنه طلایی آن که روی "دستبند پارکر لینک" از جنس استنلس استیل و رنگ طلایی ساخته شده توسط مارک طلا و جواهر گورجانا واقع در کالیفرنیا ساخته شده است ، به عنوان یک جواهر بسیار زیبا به نظر می رسد. هنگام تمرین ، می خواهید آن را با نوار سیلیکونی موجود عوض کنید ، اما همانطور که Fitbit اشاره می کند ، ممکن است دستبند Gorjana پس از تماس طولانی مدت با عرق تغییر رنگ دهد.

  این نسخه ویژه 50 دلار بیشتر از قیمت پایه Luxe دریافت می کند ، یا می توانید دستبند پیوند را جداگانه با 100 دلار خریداری کنید. نوارهای چرمی و فولادی ضد زنگ نیز برای انتخاب وجود دارد.

  اگر استایل با این نوع دستگاه برای شما مهم است ، ممکن است این لوازم جانبی نسبتاً گران را در نظر بگیرید. در غیر این صورت ، قیمت پایه 150 دلار - 50 دلار افزایش نسبت به Fitbit Inspire 2 با تجهیزات مجهز ، اما عملکرد مشابه - ممکن است نقطه شیرینی بین سبک و هزینه باشد. همه نمی خواهند یک ردیاب فعالیت شبیه به یک دستبند LIVESTRONG با صفحه نمایش داشته باشند.

  تبلیغات

  صفحه لمسی زنده و رنگارنگ OLED Luxe تفاوت عمده زیبایی از Inspire 2 در مقایسه با سیاه و سفید است صفحه نمایش Luxe که از OLED Inspire استفاده می کند ، با مشکی مشکی خود عمق و شادابی می بخشد و وقتی صفحه نمایش روشن است رنگ می بخشد. این به ظاهر و احساس لوکس کمک می کند. این صفحه نمایش کوچک است ، اندازه آن کمتر از یک اینچ است ، اما خوشبختانه برای خواندن تکه های سریع اطلاعات چندان تنگ نیست.

  رابط کاربری و عملکرد

  همه چیز به کجا می رسد رابط کاربری Luxe یک نکته آزاردهنده است. Fitbit هرگز خانه ای برای ساده ترین رابط های کاربری پوشیدنی نبوده است ، اما Fitbit با ادغام ساده ترین رابط کاربری مبتنی بر چرخ فلک ردیاب های تناسب اندام با ویژگی های ساعت های هوشمند متداول تر ، کار شایسته ای را در استفاده از چیزها انجام داده است. هر چند کاستی هایی وجود دارد.

  اولین چیزی که توجه می کنید واکنش کند Luxes به ورودی ها است. این یک گام کامل در پشت هر حرکت کشیدن یا ضربه زدن است. خواه از نظر طراحی باشد - شاید برای کنار آمدن با این واقعیت که انگشت شما تمام صفحه را هنگام تعامل با آن می پوشاند - یا نه ، در نهایت احساس کسالت و ارزان می شود. کندی ممکن است باعث شود که ورودی ها را دو برابر کنید ، حتی بعد از اینکه به تاخیر عادت کردید.

  ویژگی های کوچکتر ، مانند حرکت دو ضربه ای که برای بازگشت به صفحه اصلی لازم است ، کمی عادت کنید. به. در این صورت ، برای جلوگیری از ورودی های اشتباه ، باید بالای صفحه را هدف قرار دهید ، اما این کار را به خوبی انجام می دهید. شروع فعالیت شنا در Luxe به طور خودکار صفحه نمایش را از ورودی های دیگر قفل می کند تا ترکیبی از ضربه ها به دست آید ، اما هیچ گزینه قفل برای هیچ فعالیت دیگری وجود ندارد. با این حال ، به عنوان یک بوکسور ، این وظیفه ای است که من به شدت بر آن تکیه می کنم.

  تبلیغات

  در حقیقت ، این نظارت Luxe را برای کیک بوکسینگ کاملاً بی فایده می کند ، فعالیتی که به طور پیش فرض روی ردیاب بارگیری شده است. مگر اینکه از کیک بوکسینگ سایه استفاده کنید - یعنی ، از کیف و دستکش استفاده نکنید - این حالت فعالیت دائماً ورودی های دستکش را برای من ایجاد می کند. نه مورد از 10 جلسه بوکس ، Luxe با توقف یا لغو کلی فعالیت ، ردیابی من را خراب می کند.

  امکان کنترل موسیقی شما از Luxe نیز وجود ندارد و راهی برای انجام فعالیت وجود ندارد. -ردیابی جلسه در پس زمینه هنگام انجام کار دیگر. اگر در میانه جلسه هستید و می خواهید یک متن را بررسی کنید یا یک تایمر تنظیم کنید ، برای استفاده از هر قسمت دیگری از رابط کاربری Luxe باید فعالیت را به طور کامل خاتمه دهید.

  صفحه آنقدر کوچک نیست که مفید باشد به کوری گاسکین و مشاهده چند تکه اطلاعات به آسانی با یک ضربه یا پیمایش آسان است. کوری گاسکین قبل از اینکه بتوانید در برنامه لوکس خود به آن هشدار دهید ، باید یک اعلان برای یک برنامه دریافت کنید. آسین است Fitbit

  تا آنجا که به اطلاع رسانی می پردازیم ، Luxe قابل استفاده است. از آنجا که صفحه نمایش بسیار کوچک است ، برای خواندن حتی پیام های کوتاه به یک ضربه و یک یا دو پیمایش نیاز دارید ، اما با کمی سر و صدا کار را به پایان می رساند. اما به طور خودکار ، باید اعلان ها را برای هر برنامه ، یکی یکی ، در تنظیمات برنامه Fitbit فعال کنید. و فقط پس از راه اندازی Luxe و دریافت حداقل یک اعلان از برنامه مورد علاقه می توانید یک برنامه را به لیست سفید اعلان ها اضافه کنید.

  این بدان معناست که اگر اعلانی دریافت نکرده اید از برنامه ای که Luxe خود را راه اندازی کرده اید ، دریافت هشدارهای آن در Luxe شما حتی یک گزینه نیست. در نتیجه ، شما باید به صورت دوره ای وارد برنامه Fitbit شوید و بررسی کنید که کدام اعلان ها را می توانید در لیست سفید قرار دهید زیرا برنامه های بیشتری در نهایت برای شما هشدار ارسال می کنند. این کاملاً محتمل و مجازاتی است.

  با این وجود ، Luxe از نظر فنی یک ردیاب فعالیت است ، نه یک ساعت هوشمند کامل. بنابراین ، اگر رویکرد Fitbit به تناسب اندام را دوست دارید اما ویژگی هایی مانند کنترل موسیقی و رابط کاربری بزرگتر و تا حدودی روان تر را می خواهید ، شاید Fitbit Sense یا Versa سرعت شما بیشتر باشد. اگرچه ، این موارد همچنین شما را مجبور می کند که در میان سایر موارد ذکر شده در بالا ، از فرایند تنظیم اعلان ناخواسته رنج ببرید.

خبرهای دیگر از ابزارها