خبر

 • تک بورد - ربات Astro آمازون مستقیماً از The Jetsons خارج شده است

  ربات Astro آمازون مستقیماً از The Jetsons خارج شده است
  24 روز و 4 ساعت قبل

  آمازون آسترو به تعداد محدود در دسترس خواهد بود.
  آمازون در حال راه اندازی (به معنای واقعی کلمه) رباتی است که می تواند به نظارت بر خانه شما کمک کند. ربات Astro با استفاده از آمازون الکسا و مجموعه ای از فناوری هوش مصنوعی (AI) هنگام گشت زنی بر روی مجموعه ای از چرخ ها ، می تواند کارهای متعددی را انجام دهد ، از ارائه نمای داخل خانه هنگام بیرون آمدن تا ارسال پیام به مامان. به

  این ربات همان نام سگ را از The Jetsons دارد ، اما چهره ساده ، مکانیزم چرخش و البته فناوری پیشرفته ، آن را بسیار شبیه به Rosey می کند. Astro آمازون برای انجام بارهای مختلف به هوش مصنوعی ، سنسورها ، بینایی رایانه و محاسبه صدا و لبه متکی است.

  به عنوان مثال ، Astro می تواند در خانه شما بچرخد و از آنچه می بیند زنده دیدن کند. این بدان معناست که می توانید حیوان خانگی خود را بررسی کنید ، مراقب مزاحمان باشید یا مطمئن شوید که فر را خاموش کرده اید. Astro به لطف فناوری ای که آمازون آن را Intelligent Motion نامیده است ، تلفن همراه است. از موقعیت مکانی و نقشه برداری همزمان (SLAM) استفاده می کند تا اطمینان حاصل شود که Astro بدون برخورد با چیزها راه خود را پیش می برد - حتی اگر کسی چیزی را در زمین فراموش کرده باشد که قبلا وجود نداشت.

  تبلیغات

  همچنین می توانید Astro را روی هشدارهای مفیدی ارائه دهید ، مانند زمانی که زنگ هشدار در حال خاموش شدن است یا در صورت تشخیص شیشه شکسته.

  فناوری بینایی رایانه ای به نام Visual ID به Astro اجازه می دهد تا اعضای خاص خانواده شما را تشخیص دهد ، بنابراین می تواند پیامها را به درستی ارسال کند و یادآوری حتی می تواند از راه دور (یا شی دیگری) را برای کسی بیاورد. کافی است آن را در سطل بار Astro بیندازید ، و فرد مناسب را برای تحویل گرفتن تشخیص می دهد.

  Astro نیز مانند داشتن Alexa در حال حرکت است. همانطور که ربات شما را دنبال می کند ، می توانید از آن برای کارهای روزمره استفاده کنید ، مانند کنترل خانه هوشمند خود یا نمایش نمایشی در Amazon Prime.

  اما یکی از مواردی که ظاهراً باعث می شود Astro به نوع خود نزدیک شود ربات خانگی جتسون ما را برای تلاش برای داشتن "شخصیت" هیجان زده کرد. آمازون در یک پست وبلاگی گفت که از "بازخورد صدها آزمایش کننده داخلی استفاده کرده و همچنین از فیلم ، تلویزیون ، بازی ها و اصول انیمیشن برای ایجاد شخصیت" برای دستگاه استفاده کرده است. این شخصیت از طریق "چشم های دیجیتالی روی صفحه چرخان ، حرکات بدن و لحن رسا برای برقراری ارتباط" تجسم یافته است.

  Astro در نهایت با قیمت 1،449.99 دلار در دسترس خواهد بود. با این حال ، قیمت مقدماتی 999.99 دلار به عنوان بخشی از برنامه دسترسی زود هنگام نسخه آمازون Day 1 Editions وجود دارد و شامل یک دوره آزمایشی شش ماهه از Ring Protect Pro است. آمازون قصد دارد از "شرکت کنندگان" برای خرید Astro در ایالات متحده "اواخر امسال" دعوت به عمل آورد. لیست تصویر توسط آمازون

خبرهای دیگر از ابزارها