خبر

 • تک بورد - راهنمای هدیه Ars Technica Father’s Day 2021

  راهنمای هدیه Ars Technica Father’s Day 2021
  19 روز و 3 ساعت قبل

  ما چند درخواست هدیه برای پسری در نظر می گیریم که آنچه را که واقعاً می خواهد نمی گوید.

  بیشتر بخوانید راهنمای هدایای Ars Technica Mother's Day 2021 بیایید در اینجا واقعی باشیم: بهترین هدیه ای که شما و خانواده احتمالاً می توانید در این روز پدر به پدر بدهید این است که او را تنها بگذارید. اما اگر مصمم هستید که نشانه ای از قدردانی خود را بگیرید ، حتی بعد از اینکه او برای دهمین بار گفت "من به چیزی احتیاج ندارم" ، ما کاری را انجام داده ایم که معمولاً برای دادن یک دست به شما می دهیم: چرخ دنده را بفهمید ، چه چیزی خوب است ، سپس مواردی را گزارش دهید که فکر می کنیم گیرنده هدیه شما واقعاً دوست دارد.

  خواه در حال جشن گرفتن پدر ، پدر ، یا پدر خود باشید که سعی می کنید به دیگران ایده دهید که چه چیزی شما را بدست آورند ، ما نمونه ای از ایده های لحظه آخری روز هدیه روز پدر را در زیر تنظیم کرده ایم.

  توجه: ممکن است Ars Technica برای فروش از طریق لینک های موجود در این پست از طریق برنامه های وابسته غرامت دریافت کند.

  فهرست مطالب کتاب تأیید شده توسط Ars او می تواند در یک سنگ فرش مناسب برای متصدی بار یا متخصص اعزامی A قرار گیرد. ماساژور شخصی برای عضلات خسته و دردناک او ردیابی برچسب ها برای چیزهایی که او همیشه از دست می دهد آرامش و سکوت با یک جفت هدفون قابل حذف صدا (و با قیمت مناسب) بلندگوی بلند اما قابل حمل که می تواند در خانه و بیرون از خانه لذت ببرد چند شب از پخت راحت تر یک جعبه ابزار مناسب فن آوری برای کمک به تقلب الکترونیکی وی مجموعه ای قابل اعتماد و قابل اعتماد از قیچی های مو یک ریموت که استفاده از Apple TV یا Roku دستگاه وی را برای استفاده آسان تر از یک گیم پد راحت و دارای ویژگی برای سوییچ یا رایانه خود آسان می کند ... .. یا یک کنترل کننده مفید آیفون برای بازی در حال حرکت ساعت مچی در حال اجرا برای دویدن گاه به گاه یا آموزش جدی کتابی با تأیید Ars که می تواند در آن جا بیفتد. هر تعداد کتاب می تواند توجه پدر را جلب کند ، اما اگر به یک راهنما نیاز دارید ، چند مورد آثاری که ما اخیراً در ستاد اربیت ارس بررسی کرده ایم و کار را مثبت انجام داده ایم.

  خواندن بیشتر اندی ویر از مریخ دوباره برای ساخت پروژه Hail Mary آماده شده است ndy Weir ، و مانند این موفقیت ، این در مورد یک انسان تنها در یک فضای ناامیدکننده فضایی است که باید مشکلات علمی را حل کند. در اینجا ، سرنوشت منظومه شمسی در معرض خطر است و یک قهرمان غیر منتظره قهرمان ما را همراهی می کند. از بسیاری جهات ، مانند یک فیلم دوستانه ، با گفتگوی سریع ، نثر بی ادعا ، و تعهد ثابت به منطق و علم است. (جای تعجب نیست که این فیلم به زودی یک فیلم سینمایی خواهد بود ، با اولین نفر رایان گاسلینگ در نقش اصلی.) انتظار یک مطالعه شخصیت غنی را نداشته باشید ، اما اگر پدر به عنوان یک فیلم یا رمان به مریخ علاقه داشت ، پروژه سلام مری باید باشد درمان. و وقتی کار او تمام شد ، پدر می تواند 5،000 کلمه متن راجع به زبان شناسی که کتاب الهام گرفته از همکار من لی هاچینسون است ، بخواند. بیشتر بخوانیمکتاب جدید Press Reset هزینه بالای انسانی ساخت بازی را بررسی می کند برای یک انتخاب غیر داستانی ، ما اخیراً Press Reset: Ruin and Recovery in the Game Game Industry را تحسین کرده ایم ، جدیدترین روزنامه نگار روزنامه نگار تحقیقاتی جیسون شریر. مشغول بازی کردن به این کمک می کند ، اما در اصل ، Press Reset یک وب سایت خنک و در عین حال تأثیرگذار است که افراد کارگر را به هم متصل می کند - افرادی که هنوز بازی های ما را بازی می کنند به دلیل بی ثباتی بی نظیر یک صنعت دمدمی مزاجی مجازات می شوند. در داخل همه حکایات چشمگیر چشمگیر یک کتاب را پیدا می کنید که به استرس های داخلی شرکت های بازی پول کلان می پردازد. اما در میان قصه های هزینه های بالای انسانی ، شریر فرصت را برای قطعات خوش بینی و مسیرهای بالقوه سالم تر به جلو می گذارد. برای کسانی که به بازی و یا به طور کلی وضعیت کار مدرن علاقه مند هستند ، تنظیم مجدد مطبوعات سرگرم کننده و روشن کننده است. در آخر ، برای چرخ دنده های موجود در بین ما ، یک کتاب متوسط ​​از ماشین های خسته کننده اتومبیل را از سایت هجو موتورسواری انگلیس Sniff Petrol در نظر بگیرید. این ... کمابیش دقیقاً همان چیزی است که عنوان پیشنهاد می کند ، منهای قسمت "خسته کننده". این مختصر است ، و جای تعجب نیست که کمی اروپایی است ، اما با این وجود حکایت های جالب توجهی در مورد نام خودرو ، نمونه های اولیه ، موتورها و مواردی از این دست دارد. برای ارائه ایده ، یک بیت توضیح می دهد که چگونه فروشندگان فورد ادسل با مراقبت از نزدیک به 1000 اسب واقعی تحت زین قرار گرفتند. با کمتر از 6 دلار ، این یک شیرجه کمی سرگرم کننده و شوخ برای افراد اتومبیل گرسنه برای چیزهای بی اهمیت مهمانی جدید است. اگر به خوبی پایین آمد ، توجه داشته باشید که Sniff Petrol به تازگی جلد دوم را با ابهامات حرکتی حتی بیشتر منتشر کرده است. —جف دان ، ویرایشگر ارشد تجارت

  https://techbord.com راهنمای هدیه Ars Technica روز پدر 2021 پروژه کتابهای تأیید شده Ars سلام سلام مری: 17 دلار در تنظیم مجدد مطبوعات آمازون: 15 دلار در آمازون Boring Car Trivia: 6 دلار در آمازون (Ars Technica ممکن است برای فروش از طریق لینک های موجود در این پست از طریق برنامه های وابسته جبران خسارت کند.) یک سنگ فرش مناسب برای یک متصدی بار یا یک متخصص اعزامی

خبرهای دیگر از اسباب