خبر

 • تک بورد - دیگر نمی توانید با اپل واچ خود با اوبر تماس بگیرید

  دیگر نمی توانید با اپل واچ خود با اوبر تماس بگیرید


  12 روز و 8 ساعت قبل

  Uber هنوز در ساعت هوشمند موجود است، اما شما نمی توانید کاری با آن انجام دهید.
  Uber راه Lyft را رفته و پشتیبانی از برنامه خود را در Apple Watches لغو کرده است. همانطور که توسط MacRumors دوشنبه مشاهده شد، برنامه اپل واچ Uber هنوز در دسترس است اما در صورت نصب به شما اجازه نمی دهد که از آن لذت ببرید.

  ما یک Apple Watch Series 7 را بررسی کردیم و پیامی دریافت کردیم که در آن می‌خواند: "لطفاً به برنامه تلفن همراه Uber بروید. ما دیگر از برنامه Apple Watch پشتیبانی نمی‌کنیم. برای ناراحتی متاسفیم" و به دنبال آن یک شکلک با گریه وجود داشت.

  این پیام را هنگام تلاش برای استفاده از Uber در Apple Watch 7 دریافت کردیم.بزرگ کردن / هنگامی که می‌خواهیم از Uber در Apple Watch 7 استفاده کنیم، این پیام را دریافت کردیم.

  مانند برنامه Uber برای iPhone و iPad، برنامه Apple Watch به شما امکان می‌دهد با از دستگاه خود سوار شوید، اما برخی از ویژگی‌ها، مانند Uber Pool، تقسیم کرایه، و امکان تماس با راننده یا به اشتراک گذاشتن زمان تخمینی رسیدن خود با مخاطبین، غیرفعال شد.

  Uber دیگر در دستگاه کار نمی‌کند. اپل واچ به رابطه دیرینه بین اپلیکیشن و دستگاه پایان می دهد. اوبر یکی از اولین برنامه‌های موجود بود که در سال 2015 اپ استور اپل واچ افتتاح شد (برنامه‌های دیگر شامل Twitter، Evernote و نیویورک تایمز بودند). کاری که می توانید با اپلیکیشن اپل واچ آن انجام دهید. اما از امروز بعدازظهر، این صفحه می‌خواند: "ما دیگر از برنامه Apple Watch پشتیبانی نمی‌کنیم. لطفاً از برنامه تلفن همراه Uber برای درخواست سواری استفاده کنید. برای هر گونه ناراحتی پوزش می‌طلبیم." ما برای جزئیات بیشتر با Uber تماس گرفتیم، اما در زمان برای انتشار چیزی نشنیدیم.

  در سال 2018، Lyft پشتیبانی اپل واچ خود را حذف کرد. در آن زمان، این شرکت به MacRumors گفت: "آخرین به روز رسانی Lyft در iOS دیگر از برنامه مستقل Lyft برای Apple Watch پشتیبانی نمی کند. کاربران Lyft همچنان تجربه عالی دریافت اعلان ها را در Apple Watch خود خواهند داشت تا به راحتی سواری خود را دنبال کنند."

  همانطور که توسط The Verge اشاره شد، Uber همچنین در سال 2019 از برنامه خود برای ساعت‌های Wear OS پشتیبانی نکرد.


  تگ ها:

  دیگر , توانید , اوبر , تماس , بگیرید


  v 4
خبرهای دیگر از گجت ها