خبر

 • تک بورد - داستان های Ray-Ban: اینها اولین عینک های هوشمند فیس بوک در بازار انبوه هستند

  داستان های Ray-Ban: اینها اولین عینک های هوشمند فیس بوک در بازار انبوه هستند
  13 روز و 19 ساعت قبل

  اما اگر به عینک واقعیت افزوده امیدوار هستید ، خیلی هیجان زده نشوید. به آنها از جهاتی شبیه به تکرارهای اولیه Snapchat Spectacles هستند اما با زیبایی ظاهری شیک تری که درست با سایر عینک های ری بن به نظر می رسد.

  خواندن بیشتر

  Snap عینک های AR واقعی را معرفی می کند که پتانسیل (و محدودیت) AR را نشان می دهد عینک ها دارای دو دوربین جلویی هستند که هر کدام 5 مگاپیکسل هستند. کاربران می توانند با یک حرکت لمسی یا با دستور صوتی "Hey Facebook" عکس بگیرند. بنابراین افراد داخل اتاق می توانند بگویند که عکس یا فیلم گرفته می شود ، یک LED سفید در جلوی قاب ها روشن می شود. طول فیلم ها می تواند تا 30 ثانیه باشد.

  عکس ها و فیلم های گرفته شده با عینک به یک برنامه تلفن هوشمند جدید به نام Facebook View ارسال می شود که قابلیت ویرایش و اشتراک گذاری ضروری را ارائه می دهد. علاوه بر ضبط عکس و ویدئو ، عینک به شما امکان می دهد تماس بگیرید یا به موسیقی و پادکست گوش دهید یا با بلندگوها و میکروفون های داخلی.

  داستانهای Ray-Ban مجهز به پردازنده Snapdragon هستند ، اما آنها در لنزها نمایشگر ندارند. بنابراین این عینک ها به هیچ وجه عینک واقعیت افزوده (AR) نیستند.

  عینک های 5 گرمی در پنج رنگ و سه سبک فریم متفاوت عرضه می شوند و چندین گزینه لنز از جمله نسخه ، شفاف ، انتقالی ، قطبی ، و خورشید فیس بوک و ری-بان می گویند زمانی که به دور چشم می آیید و فقط عکس می گیرید ، عمر باتری آن دو برابر می شود ، اما گوش دادن به جریان صوتی این میزان را تنها به سه ساعت کاهش می دهد. این عینک دارای یک کیس شارژ به سبک ایرپاد است که به شما اجازه می دهد تا سه روز بدون پریز برق آن را افزایش دهید.

  تبلیغات

  این عینک های AR نیستند

  با توجه به اظهارات گذشته مارک زاکربرگ در مورد اهمیت AR برای آینده فیس بوک ، اینترنت پر از حدس و گمان است که این برای استراتژی AR شبکه اجتماعی چه معنایی دارد.

  نظر ما: زیاد نیست. این عینک ها به هیچ وجه عینک AR واقعی نیستند و پوشیدنی های کاربردی AR با این فرم طبیعی هنوز چند سال تا دستیابی به فناوری فاصله دارند. در این اطلاعیه چیزی در مورد API ها وجود ندارد که به توسعه دهندگان در همکاری با فیس بوک کمک می کند تا پایه و اساس تجربیات AR آینده را ایجاد کنند.

  با Snap مقایسه کنید (که عینک های AR بدون بازار انبوه آن می تواند در محتوا استفاده شود) سازندگان برای توسعه انواع جدیدی از محتوای واقعیت ترکیبی) یا اپل (که API های در حال گسترش آنها مانند ARKit و RealityKit برای iPhone و iPad در نهایت به دستگاه های پوشیدنی قابل ترجمه خواهند بود).

  بنابراین ، داستانها اینطور نیستند واقعا یک داستان AR این فقط یک داستان عینک هوشمند است. اما این بدان معنا نیست که عینک های هوشمند در آینده ای نزدیک "یک چیز" نخواهند بود. موفقیت مفرط AirPods ، دستگاه های مچ دست Fitbit و سایر محصولات نشان می دهد که پوشیدنی ها می توانند به تازگی شروع به کار کنند.

  عینک های هوشمند فیس بوک و Ray-Ban امروز در اکثر خرده فروشی ها و تجارت الکترونیک فروخته می شوند. فروش سایر عینک های ری بن با قیمت 299 دلار. داستانها در استرالیا ، کانادا ، ایرلند ، ایتالیا ، انگلستان و ایالات متحده موجود است.

  فهرست بندی تصویر توسط فیس بوک

خبرهای دیگر از ابزارها