خبر

 • تک بورد - خوب ، حرف من را بشنوید: داشتن دوچرخه روی میز در واقع بسیار عالی است

  خوب ، حرف من را بشنوید: داشتن دوچرخه روی میز در واقع بسیار عالی است
  23 روز و 3 ساعت قبل

  این یک منبع عالی برای انرژی شگفت انگیز است و به طرز شگفت انگیزی راحت است.
  اگر از خانه کار می کنید ، ایده خوبی است که هر از چند گاهی دفتر خانه را ادویه کنید. برخی از ما بیش از دیگران زندگی دورکاری را پشت سر می گذاریم و در حالی که ما در Ars تجربه زیادی داریم (و راهنمای جامعی در مورد بهترین تجهیزات برای دفاتر خانگی) ، باز هم دوست داریم به صورت دوره ای شرایط را تغییر دهیم تا با پویایی ما مطابقت د

  خواندن بیشتر

  راهنمای نهایی خرید Ars Technica برای تنظیمات دفتر کار منزل شما ، خوب ، و من در حال بهبودی از آسیب پا هستم که اخیراً مرا به دوچرخه سواری به عنوان شیوه ای برای تمرینات کم ضربه سوق داد. با این وجود ، دوچرخه رومیزی V9 Flexispot اکنون در اتاق من نشسته است و از آن استفاده می شود. شما (یا بچه های خود) شاید اخیراً دیده اید که این دوچرخه در TikTok موج می زند- کمپین تبلیغاتی Flexispot یک حرکت هوشمندانه و ثمربخش بود و بیش از 2.5 میلیون لایک و پوشش بسیاری از رسانه ها را به خود اختصاص داد.

  خوب است- شناخته شده است که ورزش ، حتی به شکل یک پیاده روی روزانه 30 دقیقه ای ، طیف وسیعی از تأثیرات مثبت بر سلامت جسمی و روانی را ایجاد می کند. اما از سال 2018 ، 80 درصد از بزرگسالان آمریکایی این آستانه روزانه را رعایت نمی کنند. جدا کردن خود از رایانه و حرکت دادن بدنمان بسیار دشوار است ، اما انجام ندادن آن به معنای واقعی کلمه ما را می کشد. دوچرخه رومیزی یک گلوله جادویی برای زندگی سالم نیست ، اما می تواند به شما کمک کند فعالتر باشید و در طول روز از انرژی خسته و بیهوش خارج شوید.

  Flexispot کیست و دوچرخه رومیزی چیست؟

  https://techbord.com خوب ، حرف من را بشنوید: داشتن دوچرخه روی میز در واقع بسیار عالی است

  FlexiSpot V9 Desk Bike Pro

  350 دلار در Flexispot 370 دلار در آمازون (Ars Technica ممکن است برای فروش از طریق پیوندهای موجود در این پست از طریق برنامه های وابسته ، جبران خسارت کند.)

  Flexispot یک نام تجاری ایستاده است که با شرکت هایی مانند Vari ، Fully و Uplift رقابت می کند ، سه مارک تجاری که ما در راهنمای راه اندازی دفتر خانه توصیه کردیم. برخی از پیشنهادات Flexispot این مارک ها را صدها دلار پایین آورده و مشخصات ، ساختار و عملکرد مشابهی را برای مدل های گران قیمت ارائه می دهند. من مدتی است که از میز کار بامبو کانکس Flexispot علاوه بر دوچرخه رومیزی V9 استفاده می کنم. من عاشق دوچرخه رومیزی هستم ، اما میز کانا نیز عملکرد خوبی دارد. این به خوبی با پیشنهادات مشابه از مارک های برتر مقایسه می شود. تنظیم ساده است و محکم به نظر می رسد.

  دوچرخه روی میز یک مفهوم ساده است که در ابتدا کمی احمقانه به نظر می رسد ، اما هنگامی که آن را امتحان کردم ، متوجه شدم که می خواهم بیشتر و بیشتر از آن استفاده کنم. بخشی از این امر بخاطر تمایل ذاتی من برای احساس فعال بودن است - و اینکه چقدر خوب است که در حین کار مقداری انرژی شگفت انگیز از خود دور کنم - اما اجرای دوچرخه روی میز باعث می شود که دوباره به آن برگردم. تبلیغات

  اولین چیزی که توجه من را جلب کرد ، مونتاژ ساده مرده بود. هنگامی که دوچرخه را از جعبه بیرون می آورید ، فقط پاها را باز کنید و میز کار را وصل کنید (سادگی ، ذخیره سازی را نیز نسیم می کند). من مونتاژ را در سه دقیقه به پایان رساندم. بیشتر طول کشید تا من باتری های مورد نیاز A-A را پیدا کنم. برای روشن کردن صفحه نمایش دیجیتال به مواردی نیاز دارید که در آن میزان قرائت شده برای مسافت ، کالری سوزانده شده ، سرعت ، سرعت و زمان سپری شده را پیدا خواهید کرد. این چندان عجیب نیست ، بیشتر شبیه به یک کرونومتر دیجیتالی دستی است تا صفحه نمایش لمسی Peloton. تنظیم دوچرخه ، که مجهز به سینی قابل تنظیم ارتفاع است. دسکتاپ دومی دارای استراحت مچ است و به اندازه ای بزرگ است که می تواند لپ تاپ من را روی پایه و صفحه کلید بی سیم من جای دهد و فضا برای خالی کردن داشته باشد. حتی یک فنجان در مرکز دوچرخه وجود دارد.

  شما می توانید دوچرخه را به تنهایی خریداری کنید تا از یک میز موجود استفاده کنید یا سفارش کامل تنظیم دوچرخه روی میز ، که شامل یک سینی متصل با داخلی است مچ دست استراحت می کند. بزرگنمایی/می توانید دوچرخه را به تنهایی خریداری کنید تا از یک میز موجود استفاده کنید یا سفارش دهید تنظیم کامل دوچرخه روی میز ، که شامل یک سینی متصل به مچ دست است. Flexispot

  صندلی دارای بالشتک است اما به اندازه کافی محکم است تا بتواند پشتیبانی دلپذیر را ارائه دهد و عریض تر از یک صندلی معمولی دوچرخه است. من می توانم حدود دو ساعت روی آن بنشینم بدون اینکه احساس درد کنم یا ناراحت شوم ، که این ویژگی فوق العاده ای برای قسمت پشتی استخوان من است.

  دوچرخه هنگام استفاده بی صدا زمزمه می کند و می توانید برای مخلوط کردن چیزها به عقب رکاب بزنید. بالا یک دستگیره مقاومتی با مقیاس هشت نقطه ای به شما امکان می دهد شدت آن را افزایش دهید ، اما به نظر من لذت بردن از پدال زدن در کمترین مقاومت هنگام کار بسیار لذت بخش است. این دوچرخه احساس رایگان Peloton یا دوچرخه واقعی را ندارد ، بلکه مقاومت کافی را برای شما ایجاد می کند تا احساس کنید به جایی می روید ، حتی اگر اینطور نیست. تبلیغات

  من فقط چند مورد شکایت دارم. میز کار کمی متزلزل است. این به اندازه کافی بد نیست که با رکاب زدن خود ناراحت شوید یا هر چیزی را که روی آن قرار دارد به خطر بیندازید ، اما آنطور که دوست دارم محکم نیست. همچنین پایین آوردن دسکتاپ بسیار دشوار است. بالا بردن آن آسان است - فقط اهرم را فشار دهید و بلند کنید - اما پایین آوردن آن مستلزم این است که بایستید و به آن نیرو وارد کنید. من همین مشکل را در تنظیم ارتفاع صندلی پیدا کردم. در نهایت ، در حالی که رومیزی رو به جلو و عقب قابل تنظیم است ، نمی تواند مانند یک سولت به سمت بالا کج شود. این یک چیز کوچک است ، اما می تواند راحتی را در دستگاهی که از نظر ارگونومیکی خوب مرتب شده اند کمی افزایش دهد.

  با این وجود ، دوچرخه رومیزی یک ماشین آسان برای استفاده و سرگرم کننده است که به شکستن یکنواخت کمک می کند. و روز کاری بی تحرک هنوز باید استراحت کنید ، پیاده روی کنید و هوای تازه بخورید. اما در این بین ، شما نیز می توانید احساس فعالیت کنید.

  فهرست بندی تصویر توسط کوری گاسکین

خبرهای دیگر از ابزارها