خبر

 • تک بورد - خبرنگار مدعی است که MacBook Pro مورد انتظار M1X تا ماه نوامبر در اینجا خواهد بود

  خبرنگار مدعی است که MacBook Pro مورد انتظار M1X تا ماه نوامبر در اینجا خواهد بود
  3 روز و 8 ساعت قبل

  علیرغم تاخیر در تولید ، مکینتاش M1X یا M2 قریب الوقوع است. مارک گورمن ، خبرنگار ، در آخرین خبرنامه خود گفت: مدلهای جدید MacBook Pro مورد انتظار با سیلیکون طراحی شده توسط اپل تا ماه نوامبر وارد بازار می شوند.

  خواندن بیشتر

  2019 بررسی 16 اینچی MacBook Pro: خداحافظ ، butterflyGurman ، که سابقه قوی در گزارش دقیق محصولات جدید اپل از منابع با اطلاع مستقیم از برنامه های اپل دارد ، می نویسد که "برخی از وقفه ها منجر به تاخیر در تولید" رایانه های جدید MacBook Pro شده است ، که تحلیلگران و مصرف کنندگان هر روز در بیشتر سال انتظار آن را داشتند.

  گزارش های قبلی از خط تأمین نشان می دهد که ساخت نمایشگرهای جدید Mini LED ممکن است یک گلوگاه باشد. با این حال ، گورمن می گوید رایانه های جدید "هنوز باید تا زمان عرضه دو سالگی MacBook Pro فعلی به فروش برسند." زمینه نشان می دهد که او در مورد دومین سالگرد مدل 16 اینچی صحبت می کند ، نه 13 اینچی. فروش آن مدل در 13 نوامبر 2019 انجام شد.

  انتظار می رود این به روز رسانی اصلی ترین نسخه باشد. مهمتر از همه ، MacBook Pro 16 اینچی را به سیلیکون سفارشی اپل منتقل می کند و یک پسرعموی سریعتر به M1 که مدل 13 اینچی و دیگر مکینتاش را در اواخر سال گذشته عرضه کرد ، منتقل می کند.

  تبلیغات

  برخی گزارشات تراشه جدید را M1X و دیگران آن را M2 نامیده اند. (در خبرنامه خود ، گورمن از آن به عنوان M1X یاد می کند.) در هر صورت ، انتظار می رود که هشت هسته CPU با کارایی بالا و دو هسته CPU کارآمد داشته باشد. همچنین انتظار می رود در دو نوع ، یکی با GPU 16 هسته ای و دیگری با 32 هسته GPU عرضه شود.

  برای مقایسه ، M1 دارای چهار هسته CPU با کارایی بالا و چهار هسته CPU کارآمد است ، و این دستگاه با هفت یا هشت هسته GPU پیکربندی می شود.

  مک بوک پرو 13 اینچی سال گذشته با M1 اپل به روز شد ، اما علیرغم عملکرد قوی تراشه ، اپل M1 را به عنوان یک گزینه ارزان قیمت تلقی می کند. ، با سرعتی سریعتر که در بالا برای مک بوک پرو 16 اینچی در نظر گرفته شده بود-به علاوه یک مک بوک پرو جدید 14 اینچی برای جایگزینی مدل 13 اینچی در بالاترین سطح و احتمالاً جایگزینی جدید برای iMac 27 اینچی.

  اپل معمولاً چندین محصول را در پاییز معرفی می کند. در سال های اخیر ، این شرکت دو رویداد در اواخر سال برگزار کرده است. یکی همیشه بر روی iPhone و Apple Watch تمرکز می کند (و امسال ، ممکن است شامل تازه سازی AirPods جدید نیز باشد) ، در حالی که دیگری ممکن است روی Mac یا iPads لمس کند. معمولاً رویداد iPhone در اواسط سپتامبر برگزار می شود ، در حالی که رویداد دیگر بعداً در ماه اکتبر یا نوامبر است.

خبرهای دیگر از ابزارها