خبر

 • تک بورد - خازن معکوس باعث خرابی آتشین برای برخی از مادربردهای رده بالای ایسوس می شود

  خازن معکوس باعث خرابی آتشین برای برخی از مادربردهای رده بالای ایسوس می شود


  22 روز و 20 ساعت قبل

  ایسوس بیانیه ای صادر کرده و در مورد بردهای آسیب دیده Z690 به یاد آورده است.
  پردازنده های رده بالای Core نسل دوازدهم اینتل انرژی زیادی مصرف می کنند و گرمای زیادی تولید می کنند، اما مادربرد ROG Maximus Z690 Hero ایسوس همه چیز را به سطح بالاتری می برد. : یک "خازن حافظه معکوس بالقوه" در برخی از بردها می تواند باعث آتش گرفتن آنها شود.

  ادامه مطلب

  منبع تغذیه انفجاری اکنون بدترین چیز در مورد Newegg Shuffle است

  این مشکل در ابتدا توسط کانال YouTube Actually Hardware Overclocking شناسایی و تشخیص داده شد که با استفاده از تصاویر کاربران Reddit و Reddit آن را کنار هم قرار داد. پوسترهایی در انجمن های پشتیبانی ایسوس که تابلوهای آن شکست خورده بودند. خازن معکوس باعث افزایش نشتی جریان می شود که گرما ایجاد می کند و متعاقباً ترانزیستورهای ماسفت مجاور را می سوزاند. کاربرانی که خازن‌های برگردانده داشتند متوجه شدند که قبل از خاموش شدن سیستم خود متوجه بوی سوختگی یا حتی آتش‌سوزی شده‌اند. هنگامی که ماسفت ها سوختند، صفحه نمایش وضعیت داخلی مادربرد کد خطای 53 را نشان می دهد که نشان می دهد مادربرد هیچ رم نصب شده ای را تشخیص نمی دهد.

  همه بردهای ROG Maximus Z690 Hero خازن را نصب نکرده اند. به عقب، و ویدیوی Actually Hardware Overclocking به شما نشان می دهد مکان دقیقی را که باید جستجو کنید تا ببینید آیا خازن به درستی نصب شده است یا خیر. وارد کردن شماره سریال مادربرد خود در صفحه پشتیبانی ایسوس برای مشکل، مطمئناً به شما اطلاع می دهد که آیا برد شما تحت تأثیر قرار گرفته است یا خیر، و صفحه شما را راهنمایی می کند تا با پشتیبانی ایسوس تماس بگیرید تا جایگزینی دریافت کنید.


  تگ ها:

  خازن , معکوس , باعث , خرابی , آتشین , برخی , مادربرد , بالای , ایسوس


  v 7
خبرهای دیگر از گجت ها