خبر

 • تک بورد - حیوان خواب شما چیست؟ ویژگی ممتاز جدید Fitbit می‌خواهد به شما کمک کند تکامل پیدا کنید

  حیوان خواب شما چیست؟ ویژگی ممتاز جدید Fitbit می‌خواهد به شما کمک کند تکامل پیدا کنید


  8 روز و 5 ساعت قبل

  Sleep Profiles بخشی از آخرین بینش سلامت Fitbit است.
  امروز Fitbit مجموعه‌ای از ویژگی‌های جدید ارزیابی خواب را برای کاربران ممتاز اعلام کرد. Sleep Profile که امروز از طریق برنامه Fitbit راه‌اندازی شد، آخرین داده‌ای است که اعضای Fitbit Premium فقط با اشتراک می‌توانند از آن برای درک بهتر نوع خواب منحصر به فرد خود و شناسایی نقاط قوت و ضعف خود در آن استفاده کنند.

  این شرکت با استفاده از داده‌های خواب یک ماهه از حدود 60000 کاربر Fitbit، 1000 ویژگی منحصر به فرد خواب را مورد مطالعه قرار داد و در نهایت آنها را به 10 معیار تقسیم و گردآوری کرد. پنج مورد از آنها قبلاً در برنامه Fitbit وجود داشتند، از جمله مراحل خواب و مدت. اما پنج دسته جدید ثبات زمان خواب، تعداد روزهای با چرت زدن، زمان قبل از رسیدن به خواب کامل، اختلال در خواب و «ثبات» را ارزیابی می‌کنند که میانگین تعداد بیداری‌های کوتاه و معمولاً غیرقابل توجه در طول شب است. با این ارزیابی‌ها، کاربران می‌توانند روندهای روزانه، هفتگی و ماهانه هر دسته را ببینند و ببینند که در محدوده داده‌های سایر کاربران هم سن و جنس کجا هستند (و باید باشند).

  تبلیغات https://techbord.com <b>حیوان</b> شما چیست؟ <b>ویژگی</b> <b>ممتاز</b> <b>جدید</b> <b>Fitbit</b> <b>می‌خواهد</b> به شما کمک کندن <b>خواب</b> <b>پیدا</b> کنیدEnlargeFitbit

  هر ماه، کاربران بر اساس نوع داده هایشان نیز به آنها اختصاص داده می شود. نام هر یک از این شش نوع از حیوانی با الگوهای خواب مشابه گرفته شده است: زرافه، خرس، دلفین، جوجه تیغی، طوطی و لاک پشت. به گفته فیت بیت، جدای از سرگرمی، هدف از استفاده از آنها کمک به ماندگاری بهتر در ذهن افراد و بازتاب تغییر الگوهای آنها در طول زمان است. انواع خواب بر اساس حیوانات مفهوم جدیدی برای علم خواب یا حتی پوشیدنی ها نیست. سامسونگ امسال ویژگی مشابهی را در گلکسی واچ 4 معرفی کرد.

  Sleep Profile از کاربران می‌خواهد تا حداقل 14 ساعت از یک دستگاه Fitbit سازگار (Sense، Versa 2 یا 3، Charge 5، Luxe، Inspire 2) استفاده کنند. روز در یک ماه تقویم برای دریافت ارزیابی. همانطور که گفته شد، این ویژگی منحصر به مشترکین Fitbit Premium است که 10 دلار در ماه برای دسترسی به اطلاعات آماری مانند این، و همچنین یک کتابخانه با اندازه متوسط ​​از محتوای تناسب اندام و تمرکز حواس، در میان سایر مزایای دیوار پرداختی، پرداخت می کنند.


  تگ ها:

  حیوان , خواب , چیست , ویژگی , ممتاز , جدید , fitbit , می‌خواهد , تکامل , پیدا , کنید


  v 6
خبرهای دیگر از گجت ها