خبر

 • تک بورد - حالت تاریک Google.com برای همه در حال راه اندازی است

  حالت تاریک Google.com برای همه در حال راه اندازی است
  5 روز و 19 ساعت قبل

  از صفحه آغازین و نتایج جستجوی سفید Google.com خداحافظی کنید.
  بالاخره این اتفاق می افتد: Google.com در حال تبدیل شدن به یک حالت تاریک است. آنچه قبلاً دامنه افزونه های جالب وب سایت با موضوع سایت بود ، اکنون می توانید مستقیماً از صفحه اصلی Google فعال شود. یک پست رسمی از انجمن های پشتیبانی می گوید که حالت تاریک در جستجوی Google رومیزی از امروز در حال راه اندازی است و "طی چند هفته آینده" به دست ه

  اینکه در حال حاضر حالت تاریک دارید یا نه به حساب Google شما بستگی دارد. من حالت جدید را در دو مورد از چهار حساب Google خود دارم (نپرسید) ، شامل یک حساب شخصی و یک حساب پولی Google Workspace. برای فعال کردن این ویژگی ، به تنظیمات Google.com بروید - در صفحه اصلی ، این صفحه در پایین سمت چپ پیوند خورده است و در صفحه نتایج جستجو ، زیر دکمه چرخ دنده در بالا سمت راست قرار دارد. در صفحه تنظیمات - اگر حالت تاریک وارد حساب شما شده است - بخش جدیدی از "ظاهر" را مشاهده می کنید که می توانید سبک را در آن فعال کنید.

  پس از روشن کردن حالت تاریک ، دریافت خواهید کرد یک سوئیچ سریع تم در دکمه چرخ دنده ، به شما امکان می دهد به راحتی بین حالت های تاریک و روشن بپرید. به نظر می رسد تنظیمات تاریک در همه بخش های Google.com کار می کنند ، مانند اخبار ، خرید ، کتاب ، تصاویر و غیره.

  اگر بخش "ظاهر" را در تنظیمات ندارید ، نمی توانید هنوز حالت تاریک ندارم همچنان منتظر باشید!

خبرهای دیگر از ابزارها