خبر

 • تک بورد - جعل کنندگان تشنه یک قطعه از بازار AirPod 16 میلیارد دلاری اپل هستند

  جعل کنندگان تشنه یک قطعه از بازار AirPod 16 میلیارد دلاری اپل هستند
  9 روز و 7 ساعت قبل

  حملات تقلبی گوش دریچه در سال جاری تاکنون 63 درصد افزایش یافته است.
  گمرک و حفاظت مرزی ایالات متحده گزارش داده است که تاکنون در سال مالی 2021 حدود 360،000 دستگاه هدفون بی سیم به ارزش تقریبی 62.2 میلیون دلار کشف و ضبط شده است. این فقط 9 ماه تشنج است - اما در حال حاضر بیش از 290،000 ست به ارزش 61.7 میلیون دلار است که در طول سال مالی 2020 توقیف شده است.

  در چنین تشنج بزرگی ، CBP در 11 ژوئیه تقریباً 6400 AirPods و AirPods Pro تقلبی را در سینسیناتی ، اوهایو توقیف کرد. اگر کالاهای توقیف شده اصل بود ، Apple MSRP ترکیبی آنها حدود 1.3 میلیون دلار بود - اما پنج محموله توقیف شده هر کدام تنها با قیمت 312 دلار آشکار شدند. هر پنج محموله به یک آدرس واحد در براونزویل ، تگزاس منتهی شدند.

  ReadingFeds بیشتر غنچه های OnePlus را تصاحب می کنند ، و آنها را به عنوان AirPods "تقلبی" اشتباه می گیرند [به روز شده] سپس دوباره ، ممکن است همیشه تغذیه نشود درست است در سپتامبر سال 2020 ، CBP در شهر نیویورک یک محموله 2000 واحدی کاملاً مناسب از گوشهای محافظ OnePlus را که به سمت نوادا می رفت توقیف کرد و ادعا کرد که "AirPod های تقلبی" هستند. هنگامی که در مورد خطا تحت فشار قرار گرفتید ، CBP دو برابر شد ، و گفت که یک شرکت "برای نقض قانون مارک تجاری" مجبور نیست که علامت تجاری یا طرح "Apple" را روی محصولات خود قرار دهد "و افزود که واردکنندگان" فرصت های زیادی دارند ... محصول آنها علائم تجاری ثبت شده مربوط را نقض نمی کند. "

  همه جعل کنندگان اپل را هدف قرار نمی دهند - مارک های معروف مانند سونی ، جبرا ، سامسونگ و بوز هنرمندان خود را از دست می دهند. اما علی رغم موقعیت برتر تجاری ، اپل سهم شیر بازار گوش بی سیم را در اختیار دارد. در سال 2020 ، اپل 25٪ از سهم بازار "هوشمند صوتی شخصی" را در اختیار داشت - تقریبا سه برابر سهم سامسونگ ، نزدیکترین رقیب خود. این سهم بازار تقریباً به 109 میلیون واحد اضافه شده است - و طبق تحقیقات شرکت تجزیه و تحلیل بازار Canalys ، 16 میلیارد دلار درآمد یا بیشتر.

  تبلیغات

  تقریبا 80٪ کالاهای مصرفی تقلبی جهان از چین تأمین می شود ، کریگ کرازبی از گزارش تقلبی. در اواخر سال 2016 ، اپل 100 محصول ظاهرا ساخت اپل را از آمازون خریداری کرد و دریافت که 90٪ آنها تقلبی هستند - علی رغم اینکه مستقیماً از آمازون وارد شده اند ، نه از لیست های شخص ثالث. در جریان پرونده قضایی متعاقب آن ، آمازون به اپل اطلاع داد که محصولات تقلبی از طرف Mobile Star ، علی رغم استفاده فراوان از مارک تجاری اپل ، تهیه شده است.

  اگرچه برخی از کالاهای تقلبی کاملاً پاره پاره هستند ، اما برخی از آنها نیاز به جداسازی فیزیکی و دانش محصول متخصص برای شناسایی. استفاده مجدد از قالب های کارخانه ای به سرقت رفته معمول است و برخی از AirPod های تقلبی به طور صحیح از روند جفت شدن با آیفون ها تقلید کرده و حتی شماره سریال های مناسب اپل را نمایش می دهند.

  متأسفانه ، "ظاهر مشابه" به معنای "کیفیت مشابه" نیست - بسیار زیاد است درایورهای زیر صوتی و مدارهای تقویت کننده subpar دشوارتر از یک شاسی کم رنگ یا بد حالت است. مصرف کنندگان همچنین باید نگران ایمنی باشند. بررسی محصولات آمازون در مورد شارژرهای تقلبی معمولاً شامل داستان هایی از گرم شدن بیش از حد ، دود یا حتی سوختن کامل قطعات ساختگی در هنگام استفاده عادی است.

خبرهای دیگر از اسباب