خبر

 • تک بورد - جریان کالیفرنیا: رویداد بزرگ بعدی اپل 14 سپتامبر است

  جریان کالیفرنیا: رویداد بزرگ بعدی اپل 14 سپتامبر است
  19 روز و 10 ساعت قبل

  انتظار می رود اپل هفته آینده آیفون های جدیدی را معرفی کند.
  اپل امروز سه شنبه ، 14 سپتامبر ، ساعت 10 صبح PDT ، رویداد رونمایی از محصول جدید را پخش می کند. صبح امروز دعوت نامه ها به چاپ رسید و گرگ جوسویاک ، بازاریاب SVP بازاریابی توئیتری ویدئوی کوتاهی را نیز در جریان این رویداد قرار داد.

  خواندن بیشتر

  MacBook Pro مورد انتظار M1X تا ماه نوامبر در اینجا خواهد بود ، گزارشگر ادعا می کند شما می توانید تصویر و کپی همراه دعوت نامه را در بالا مشاهده کنید. طبق معمول ، اطلاعات زیادی در مورد آنچه انتظار می رود نشان نمی دهد. این دعوتنامه به این نکته توجه دارد که این یک جریان ویدئویی آنلاین خواهد بود ، اما نه یک رویداد حضوری.

  با این وجود ، ما کم و بیش می دانیم که چه انتظاری داریم. اپل مدتی است هر سال در همین هفته چنین رویدادی را برگزار می کند و همیشه تمرکز خود را بر دو محصول iPhone و Apple Watch متمرکز کرده است. امسال شایعات در مورد نسخه به روز شده ایرباد ایرپاد اپل نیز زیاد است.

  انتظار می رود آیفون های جدید در چهار اندازه مشابه مدل های سال گذشته عرضه شوند: 5.4 و 6.1 اینچ برای آیفون استاندارد ، و 6.1 و 6.7 اینچ برای مدل های "Pro" ، که تا به امروز شامل سیستم های دوربین و مواد گران تر بوده است. انتظار می رود که هر یک از گوشی های جدید دارای پردازنده A15 جدیدتر و سریع تری باشند که توسط اپل طراحی شده است. برخی از گوشی های جدید دارای صفحه نمایش 120 هرتز مشابه آیپد پرو و ​​برخی گوشی های هوشمند اندرویدی با رده بالا هستند.

  انتظار نمی رود ساعت جدید اپل دارای سنسورهای جدید باشد ، اما برای یک طراحی مجدد متوسط.

  در حالی که چندین گزارش معتبر وجود دارد مبنی بر اینکه اپل در حال آماده شدن برای انتشار مک و آیپد جدید است ، این شرکت در گذشته اغلب این محصولات را در رویدادی دیگر در اواخر سال اعلام کرده بود ، به عنوان مثال ربودن رعد و برق از iPhone ، بدون شک مهمترین محصول آن.

  آیفون های جدید همچنین خبر از انتشار نسخه جدیدی از iOS می دهند. اپل در کنفرانس توسعه دهندگان خود در اوایل سال جاری از iOS 15 طعنه زد. در حال حاضر در مرحله بتا است ، اما ما تعجب نخواهیم کرد که نامزد انتشار Golden Master در مجاورت این رویداد ضربه بزند.

  مثل همیشه ، سه شنبه آینده این رویداد را بصورت زنده پوشش خواهیم داد.

خبرهای دیگر از ابزارها