خبر

 • تک بورد - جدیدترین برنامه برای دریافت طراحی مجدد ویندوز 11؟ دفترچه یادداشت محقر

  جدیدترین برنامه برای دریافت طراحی مجدد ویندوز 11؟ دفترچه یادداشت محقر
  14 روز و 6 ساعت قبل

  برنامه روی آنچه Notepad بهترین کار را می کند متمرکز است: ویرایش ساده برای فایل های متنی ساده.
  Windows 11 در دسترس نیست ، اما روند به روزرسانی برنامه های داخلی سیستم عامل همچنان ادامه دارد. در تعطیلات آخر هفته ، تصاویری از طراحی مجدد برنامه Notepad که هنوز اعلام نشده است ، فاش شد که در حال حاضر از زمان عرضه ویندوز XP در دو دهه قبل به نظر می رسد و کار می کند (هر چند به روزرسانی های زیر قاب قابل

  اسکرین شات ها توسط "مهندس مایکروسافت" ارسال و حذف شده اما توسط FireCubeStudios در توییتر حفظ شده است ، و آنها نشان می دهند که مایکروسافت Notepad را به سبک برنامه های پیشرفته تر مانند Notepad ++ یا Emacs ابداع نمی کند. تصاویر روی صفحه نمایش گزینه های کمتری را با مقدار بیشتری از لبه های لمسی بین آنها و همچنین گزینه های تم و تنظیم یک فونت پیش فرض متفاوت نشان می دهد. همچنین یک حالت "کلاسیک" برای باز کردن فایل ها ذکر شده است ، اگرچه تفاوت آن با تجربه پیش فرض هنوز مشخص نیست.

  Advertisement به نظر می رسد نسخه نشت شده دفترچه یادداشت از حالت تاریک پشتیبانی می کند (اینجا نشان داده نمی شود اما به دلالت گزینه "موضوع برنامه") ، به علاوه توانایی تغییر فونت پیش فرض. به نظر می رسد نسخه نشت شده دفترچه یادداشت از حالت تاریک پشتیبانی می کند (در اینجا نشان داده نمی شود اما به دلالت گزینه "موضوع برنامه") ، به علاوه توانایی تغییر فونت پیش فرض. FireCubeStudios

  خواندن بیشتر

  ویندوز 11: بررسی Ars Technica

  وضعیت ناتمام برنامه های داخلی ویندوز 11 یک شکایت از بررسی کامل ما بود و چیزی که باعث می شد سیستم عامل کاملاً مدرن نشده و متحد برنامه Paint به روز شده اما بدون پشتیبانی از حالت تاریک وعده داده شده است. به روزرسانی برنامه هایی مانند تلفن شما ، وایت برد مایکروسافت ، نوعی پخش کننده رسانه و (در حال حاضر) دفترچه یادداشت فاش شده یا اعلام شده اما منتشر نشده است. و سایر برنامه های داخلی مانند Wordpad هنوز شبیه ویندوز 7 هستند.

  این یک شکایت جزئی است و به مراتب کمتر از سیستم مورد نیاز ویندوز 11 یا برخی از عقب نشینی های نوار وظیفه جدید مزاحم است. اما خوب است که مایکروسافت به کار خود ادامه می دهد تا همه چیز در سیستم عامل به نظر برسد و احساس ثبات بیشتری داشته باشد. در صورت موجود بودن ، به روزرسانی های برنامه به جای Windows Update از Microsoft Store قابل بارگیری است.

خبرهای دیگر از ابزارها