خبر

 • تک بورد - جدیدترین اشتراک ویپ پوشیدنی برای ورزشکاران جدی از امروز راه اندازی می شود

  جدیدترین اشتراک ویپ پوشیدنی برای ورزشکاران جدی از امروز راه اندازی می شود
  11 روز و 12 ساعت قبل

  پوشیدنی های متمرکز بر داده ، سنسورهای اکسیژن و دمای خون را اضافه می کند. Whoop Strap 4.0 از اهداف اصلی شرکت ، زیبایی شناسی یا مدل اشتراک آن خارج نمی شود. در عوض ، دستگاه آموزشی متمرکز بر عملکرد ، اکسیژن خون و دمای پوست را برای ردیابی دقیقتر سلامتی بدست می آورد.

  مانند همه تسمه های Whoop's Strap قبل از آن ، Whoop Strap 4.0 با اشتراک برنامه Whoop رایگان ارائه می شود. این سرویس با شروع 18 دلار در ماه به مدت 18 ماه (هزینه بیشتری برای شرایط اشتراک کوتاه مدت پرداخت می کنید) ، معیارهای آموزشی عمیق ، شخصی ، تجزیه و تحلیل و راهنمایی با تمرکز بر بار تمرین ، استراحت و بازیابی و جلوگیری از آسیب و فعالیت بیش از حد ارائه می دهد.

  خود Whoop Strap فقط برای جمع آوری داده است. این بدان معناست که هیچ صفحه نمایش ، دکمه و ارتعاشی وجود ندارد. دستگاه فقط یک ناظر است و آخرین نسخه 33 درصد کاهش یافته است در حالی که سنسورهای SpO2 و دما را به آن اضافه می کنید.

  همچنین در این آرایه یک سنسور ضربان قلب نوری ، شتاب سنج و باتری بهبودیافته وجود دارد. برای قدرت بخشیدن به همه این شرکت می گوید که باتری آند سیلیکونی جدید 17 درصد چگالی انرژی بیشتری نسبت به ووپ 3.0 دارد ، اما این عمر باتری بیشتر از پنج روز ارائه شده توسط ووپ 3.0 را نشان نمی دهد.

  تبلیغات

  مانند ووپ 3.0 ، 4.0 می تواند از یک بسته باتری کلیپ برای تقویت وایپ بند در حین استفاده استفاده کند. متأسفانه نسخه های قدیمی به دلیل تغییر در فاکتور فرم با ووپ 4.0 جدید سازگار نخواهند بود. توصیه های سلامتی آن ، اما شرکت به ما گفت که سنسورهای بیشتری وجود دارد ، "پنج LED (سه سبز ، یکی قرمز و یکی مادون قرمز) ، چهار دیود نوری و الگوریتم های پیشرفته برای اندازه گیری دقیقتر ضربان قلب."

  معیارهای اکسیژن خون و درجه حرارت بدن که با هم و جداگانه در نظر گرفته شوند ، همچنین می توانند در ارزیابی الگوهای خواب و استرس بدنی مفید باشند. ووپ از این دو ناحیه برای اطلاع از بهبودی و نمرات "فشار" خود استفاده می کند ، که به ورزشکاران می گوید که بدن آنها بهترین زمان برای تمرین (و در چه سطحی از شدت) است. این بازخورد آموزشی مدت ها در اولویت ووپ بوده است و این ویژگی است که Fitbit به تازگی با Charge 5 معرفی کرده است. توصیه ها بر سه حوزه اصلی متمرکز شده است: خواب ، بهبود و تمرین. بر اساس وب سایت شرکت ، معیارهایی مانند میزان تنفس ، کالری سوزانده شده ، تنوع ضربان قلب ، ضربان قلب در حالت استراحت و عملکرد خواب باعث ایجاد نمرات بهبودی و تنش می شوند.

  ردیابی خواب از مراحل ، اختلالات ، کارایی و میزان تنفس برای ارزیابی کیفیت خواب. با در نظر گرفتن کیفیت خواب هر شب ، ووپ روند کلی خواب را از نظر مدت و ثبات ارزیابی می کند تا دید وسیع تری از کیفیت خواب ارائه دهد. داده های خواب در نمرات فشار و بهبود در نظر گرفته می شود ، اما فشار نیز می تواند راهنمای خواب باشد-به عنوان مثال با توصیه بیشتر خواب در روزهای پر فشار.

  تبلیغات

  این برنامه همچنین "خواب" شما را پیگیری می کند. بدهی "، اگرچه مفهوم اصلاح این عدم تعادل به اندازه جبران ساعات خواب از دست رفته ساده نیست. در عوض ، مطالعات نشان می دهد که برای بهبودی از هرگونه بدهی ممکن است چند روز یا چند هفته طول بکشد. بنابراین ، بهتر است از اطلاعات "بدهی خواب" به عنوان نشانگر کلی کیفیت خواب استفاده کنید.

  این شرکت همچنین داشبورد متریک جدیدی به نام Health Monitor راه اندازی کرده است که ضربان قلب ، پوست شما را جمع آوری می کند. دما ، اکسیژن خون ، ضربان قلب در حالت استراحت و تنوع ضربان قلب (یعنی فواصل بین ضربان قلب) در یک صفحه نمایش. همانند Apple Health ، Fitbit Premium ، Google Fit و Garmin Connect ، شما می توانید روندهای سلامتی خود را صادر کرده و به پزشک ارائه دهید.

  در کنار Whoop Strap 4.0 ، Whoop خط تولید پوشاک به نام Whoop Body را راه اندازی می کند. خط لباس شامل سوتین ، لباس زیر ، پیراهن و ساق دار با جیب برای دستگاه. این مجموعه به عنوان پیشنهادات قبلی محدود به بند و آستین است. ووپ می گوید که "فناوری جدید تشخیص مکان" مکان ووپ را روی بدنه مشخص می کند. ارتقاء ماهانه 12 دلار (که علاوه بر اشتراک معمولی پرداخت می شود) به مشترکان حمل و نقل رایگان ، 20 درصد تخفیف برای همه اقلام ، دسترسی زودهنگام به نسخه های ویژه و یک مورد رایگان هر سه ماه می دهد. این مورد جایزه می تواند یک مچ دست یا بازو ، باتری ، آستین یا لباس چربی بدن باشد.

  The Whoop Strap 4.0 و Whoop Body اکنون در وب سایت Whoop موجود است. مدت زمان عضویت به ترتیب شش ، 12 یا 18 ماه است و به ترتیب 30 دلار ، 24 دلار یا 18 دلار در ماه است. مشترکین فعلی ووپ با حداقل شش ماه باقی مانده از عضویت به طور خودکار واجد شرایط دریافت ویپ بند 4.0 رایگان هستند. اعضایی که کمتر از شش ماه عضویت دارند باید دوره خود را تمدید کنند. سفارشات هفته 27 سپتامبر ارسال می شود.

خبرهای دیگر از ابزارها