خبر

 • تک بورد - جان مک آفی ، سرمایه دار بزرگ غیر عادی AV در سن 75 سالگی با خودکشی آشکار کشته شد

  جان مک آفی ، سرمایه دار بزرگ غیر عادی AV در سن 75 سالگی با خودکشی آشکار کشته شد
  9 روز و 17 ساعت قبل

  مسخره بازیهای McAFee بزرگتر از زندگی و غالباً غیرقانونی سالهای متأخر وی را تعریف كرد.
  John McAfee - سرمایه دار ضد ویروسی كه شرورهای غیر عادی ، بزرگتر از زندگی و غالباً غیرقانونی در قایق های بادبانی و جنگل های بارانی گرمسیری برای تعریف وی در سالهای بعد - در حالی که منتظر استرداد به ایالات متحده بود ، در سلول زندان اسپانیا جان خود را گرفت. او 75 ساله بود.

  این مرگ ابتدا توسط ال پائیز و بعدا توسط رویترز گزارش شد ، هر دو به منابع اجرای قانون در بارسلونا استناد کردند. خبرگزاری های متعددی نیز از مرگ خبر دادند.

  به گفته پرسنل زندان ال پائیس ، مک آفی را در سلول خود آویزان کرده و خدمات فوریت های پزشکی را ارائه می دهند ، اما آنها قادر به نجات جان او نیستند.

  این گزارش ها ساعاتی پس از افشاگری ها مبنی بر استرداد مک آفی به ایالات متحده برای رسیدگی به کیفرخواست های فدرال منتشر شد - یکی در ماه مارس و دیگری در ماه اکتبر به اتهام پمپ و تخلیه ارز رمزنگاری شده و فرار مالیاتی از میلیون ها دلار درآمد تشکیل شد. >

  مک آفی در ماه اکتبر در فرودگاه بارسلونا پس از طفره رفتن از تعقیب بین المللی دستگیر شد. او از آن زمان با استرداد مبارزه می کرد. روز چهارشنبه ، رویترز گزارش داد كه استرداد استعلام آمریكا توسط دادگاه عالی اسپانیا تأیید شد و روز چهارشنبه در دادگاه تشكیل شد.

  مک آفی منتظر استرداد بود زیرا او درگذشت ، منابع پلیس به ال پائیس گفتند .

خبرهای دیگر از اسباب