خبر

 • تک بورد - جادوگری هوش مصنوعی اپل و گوگل حریم خصوصی را می دهد — با هزینه

  جادوگری هوش مصنوعی اپل و گوگل حریم خصوصی را می دهد — با هزینه
  7 روز و 15 ساعت قبل

  محافظت از داده های به روز شده و اعتماد کمتر به ابر می تواند کاربران را قفل کند.
  از طلوع آیفون ، بسیاری از هوشمندهای تلفن های هوشمند از جای دیگری آمده اند: رایانه های شرکتی معروف به ابر. برنامه های تلفن همراه داده های کاربر را برای کارهای مفید مانند رونویسی گفتار یا پیشنهاد پاسخ پیام ارسال می کنند. اکنون اپل و گوگل می گویند تلفن های هوشمند به اندازه کافی هوشمند هستند که می توانند برخی کارهای م

  در رویداد WWDC اپل در ماه جاری ، این شرکت گفت که دستیار مجازی خود Siri بدون ضربه زدن به ابر به برخی از زبانها در آیفونها و iPad های اخیر و آینده ، سخنرانی خود را رونویسی می کند. در جریان رویداد توسعه دهنده I / O خود در ماه گذشته ، گوگل گفت که آخرین نسخه سیستم عامل Android آن از ویژگی ویژه ای برای پردازش ایمن و روی دستگاه داده حساس برخوردار است که Private Compute Core نام دارد. استفاده های اولیه آن شامل تغذیه نسخه ویژگی پاسخ هوشمند این شرکت است که در صفحه کلید تلفن همراه آن تعبیه شده است و می تواند پاسخ به پیام های دریافتی را ارائه دهد.

  اپل و Google هر دو می گویند یادگیری دستگاه روی دستگاه حریم خصوصی و برنامه های شفاف تری را ارائه می دهد. عدم انتقال اطلاعات شخصی ، خطر قرار گرفتن در معرض را کاهش می دهد و باعث صرفه جویی در وقت صرف شده در انتظار عبور داده از اینترنت می شود. در عین حال ، نگهداری داده ها در دستگاه ها با علاقه طولانی مدت غول های فناوری به نگه داشتن مصرف کنندگان در اکوسیستم آنها همسو است. افرادی که می توانند اطلاعات آنها را به صورت خصوصی پردازش کنند ، تمایل بیشتری برای توافق برای به اشتراک گذاشتن داده های بیشتر پیدا می کنند.

  https://techbord. com جادوگری هوش مصنوعی اپل و گوگل حریم خصوصی را می دهد - با هزینه ارتقا promotion اخیر یادگیری ماشین روی دستگاه توسط شرکت ها پس از سالها کار بر روی فناوری برای محدود کردن داده هایی که ابرهای آنها می تواند ببیند ، انجام می شود.

  در سال 2014 ، Google شروع به جمع آوری برخی از داده ها در مورد استفاده از مرورگر Chrome از طریق تکنیکی به نام حریم خصوصی افتراقی کرد ، که به داده های جمع آوری شده نویز اضافه می کند به روش هایی که آنچه این نمونه ها در مورد افراد نشان می دهند محدود می کند. اپل از تکنیک داده های جمع آوری شده از تلفن ها برای اطلاع از شکلک های ایموجی و پیش بینی تایپ و برای داده های وبگردی استفاده کرده است.

  تبلیغات

  اخیراً ، هر دو شرکت از فناوری به نام یادگیری فدراسیون استفاده کرده اند. این اجازه می دهد تا یک سیستم یادگیری ماشین مبتنی بر ابر بدون جابجایی در داده های خام به روز شود. در عوض ، دستگاه های جداگانه داده ها را به صورت محلی پردازش می کنند و فقط به روزرسانی های هضم را به اشتراک می گذارند. همانند حریم خصوصی افتراقی ، این شرکت ها در مورد استفاده از یادگیری فدراسیون فقط در موارد محدود بحث کرده اند. Google از این روش برای به روز نگه داشتن پیش بینی تایپ تلفن همراه خود با روند زبان استفاده کرده است. اپل تحقیقاتی را در مورد استفاده از آن برای به روزرسانی مدل های تشخیص گفتار منتشر کرده است.

  راشل کامینگز ، استادیار کلمبیا که قبلاً در مورد حریم خصوصی اپل مشورت کرده است ، می گوید تغییر سریع انجام برخی از یادگیری های ماشینی در تلفن ها بوده است. قابل توجه، برجسته، موثر. او می گوید: "بسیار نادر است که ببینیم از اولین مفهوم تا چند سال دیگر مقیاس مستقر شده است." "

  این پیشرفت نه تنها پیشرفت در علوم کامپیوتر بلکه برای شرکت ها نیز به پیشرفت نیاز دارد. چالش های عملی پردازش داده ها در دستگاه های متعلق به مصرف کنندگان. Google گفته است که سیستم یادگیری فدرال آن فقط در صورت اتصال ، بیکار بودن و اتصال به اینترنت رایگان ، روی دستگاه های دستگاه ضربه می زند. این تکنیک تا حدی با پیشرفت در قدرت پردازنده های تلفن همراه فعال شد.

  سخت افزار موبایل Beefier نیز در اعلامیه 2019 Google مبنی بر اینکه تشخیص صدا برای دستیار مجازی آن در دستگاه های Pixel کاملاً درون دستگاه است ، رایگان است عصای ابر تشخیص صوتی جدید دستگاهی اپل برای Siri ، که در WWDC این ماه اعلام شد ، از "موتور عصبی" شرکت برای پردازش الگوریتم های یادگیری ماشین به پردازنده های تلفن همراه خود استفاده خواهد کرد.

  ویژگی های فنی قابل توجه است. جای بحث دارد که چقدر رابطه معنی دار کاربران با غول های فناوری را تغییر خواهند داد.

  ارائه دهندگان در WWDC اپل گفتند که طراحی جدید سیری "یک به روزرسانی اساسی برای حفظ حریم خصوصی" است که خطرات ناشی از انتقال تصادفی صدا به ابر را برطرف می کند. ، گفت که این بزرگترین نگرانی در مورد حریم خصوصی کاربران در مورد دستیارهای صوتی است. برخی از دستورات Siri - مانند تنظیم تایمرها - را می توان کاملاً محلی تشخیص داد و این باعث پاسخ سریع می شود. با این وجود در بسیاری از موارد دستورات رونویسی شده به سیری - که احتمالاً از ضبط های تصادفی است - برای رمزگشایی و پاسخگویی به سرورهای اپل ارسال می شوند. رونویسی صدای Siri همچنان برای بلندگوهای هوشمند HomePod که به طور معمول در اتاق خواب و آشپزخانه نصب می شوند ، مبتنی بر ابر خواهد بود ، جایی که ضبط تصادفی می تواند بیشتر نگران کننده باشد. سیگنال داد که این عمل را گسترش می دهد. این شرکت انتظار دارد شرکایی مانند سامسونگ که از سیستم عامل اندروید خود استفاده می کنند ، هسته جدید محرمانه محرمانه را به کار گیرند و از آن برای ویژگی هایی که به داده های حساس متکی هستند استفاده کنند.

  Google همچنین تجزیه و تحلیل محلی داده های مرور را یکی از ویژگی های پیشنهاد آن برای بازآفرینی هدف گذاری تبلیغات آنلاین ، FLoC لقب گرفته و ادعا می شود خصوصی تر است. دانشگاهیان و برخی از شرکت های رقیب فناوری گفته اند که این طرح احتمالاً به Google کمک خواهد کرد تا با هدف قرار دادن هدف برای سایر شرکت ها سلطه خود را در تبلیغات آنلاین تثبیت کند.

  مایکل ویل ، مدرس حقوق دیجیتال در دانشگاه کالج لندن ، می گوید پردازش داده روی دستگاه می تواند چیز خوبی باشد اما می افزاید که شیوه تبلیغات شرکت های فناوری نشان می دهد که انگیزه آنها برای نگه داشتن افراد در اکوسیستم های سودآور دیجیتال بیشتر است.

  "حریم خصوصی با نگهداری اشتباه می شود اطلاعات محرمانه است ، اما همچنین در مورد محدود کردن قدرت است ، "می گوید Veale. "اگر شما یک شرکت بزرگ فناوری هستید و می توانید حریم خصوصی خود را فقط به عنوان محرمانه بودن داده ها تنظیم کنید ، به شما امکان می دهد به طور عادی کار خود را ادامه دهید و به شما مجوز فعالیت می دهد."

  سخنگوی Google گفت این شرکت " برای ایجاد حریم خصوصی در هر مکانی که محاسبات اتفاق می افتد ایجاد می شود "و داده هایی که برای پردازش به هسته محاسبه خصوصی ارسال می شوند" باید با ارزش کاربر گره خورده باشند. " اپل به درخواستی برای اظهار نظر پاسخ نداد.

  کامینگز کلمبیا می گوید تکنیک های جدید حفظ حریم خصوصی و نحوه بازاریابی شرکت ها بر پیچیدگی های زندگی دیجیتال افزوده است. طی سالهای اخیر ، با گسترش بیشتر یادگیری ماشین ، شرکت های فناوری به طور مداوم دامنه داده هایی را که جمع آوری و تحلیل می کنند ، گسترش داده اند. شواهدی وجود دارد که برخی از مصرف کنندگان در مورد محافظت از حریم خصوصی که توسط غول های فنumpاوری گفته می شود ، سو تفاهم نمی کنند.

  یک مطالعه نظرسنجی پیش رو از کامینگ و همکارانش در دانشگاه بوستون و موسسه ماکس پلانک ، توصیفاتی درباره حریم خصوصی افتراقی است که از شرکت های فناوری ، رسانه ها و رسانه ها گرفته شده است. دانشگاهیان به 675 آمریکایی. شنیدن این تکنیک باعث می شود مردم حدود دو برابر گزارش دهند که تمایل دارند داده ها را به اشتراک بگذارند. اما شواهدی وجود داشت که توصیف مزایای محرمانه بودن افتراقی نیز انتظارات غیرواقعی را تشویق می کند. یک پنجم پاسخ دهندگان انتظار داشتند که اطلاعات آنها در برابر جستجوهای اجرای قانون محافظت شود ، چیزی که حریم خصوصی متفاوت از آن استفاده نمی کند. آخرین اعلامیه های اپل و Google درباره پردازش داده های روی دستگاه ممکن است فرصت های جدیدی برای سو mis تفاهم ایجاد کند.

  این داستان در اصل در wired.com ظاهر شده است.

خبرهای دیگر از اسباب