خبر

 • تک بورد - تیم های مایکروسافت گوشی شما را به یک دستگاه واکی تاکی تبدیل می کند

  تیم های مایکروسافت گوشی شما را به یک دستگاه واکی تاکی تبدیل می کند


  9 روز و 8 ساعت قبل

  آیفون خود را مانند یک تلفن همراه قدیمی Boost کار کنید.
  یکی از مشخصه‌های تلفن‌های اعتباری Boost Mobile در اوایل دهه ۲۰۰۰، قابلیت push-to-talk (PTT) یا واکی تاکی آن‌ها بود که به شما امکان می‌داد بازی کنید. صدای شما از طریق بلندگوی تلفن کاربر Boost Mobile دیگر با فشار یک دکمه. مایکروسافت اکنون از طریق اپلیکیشن Teams خود، ویژگی مشابهی را برای دستگاه‌های iOS و اندروید ارائه می‌کند. با این حال، مایکر

  در یک پست وبلاگی در روز چهارشنبه، اما ویلیامز، معاون شرکتی تحول در کار مدرن در مایکروسافت، اعلام کرد که قابلیت واکی تاکی در Teams اکنون علاوه بر همه دستگاه‌های موبایل iOS، مانند آیفون و آی‌پد، در دسترس است. دستگاه های تلفن همراه Android."

  ویلیامز همچنین گفت که این ویژگی به برخی از دستگاه های Zebra Technologies مانند تلفن های مقاوم یا دستگاه های اسکن ارائه می شود. چنین محصولاتی حتی ممکن است دکمه‌ای داشته باشند که می‌توانید آن را فشار دهید تا فوراً متصل شوید، درست مانند دستگاه‌های واکی تاکی واقعی و تلفن‌های قدیمی PTT Boost Mobile.

  تبلیغات اگر <b>دستگاه</b> زبرا ندارید، می‌توانید لمس کنید. an icon on the Teams app to walkie-talkie someone.بزرگ کردن / اگر دستگاه زبرا ندارید، می توانید نمادی را در برنامه Teams لمس کنید تا کسی را واکی تاکی کنید. مایکروسافت

  طبق گفته های ویلیامز، تعداد کارگران خط مقدم که از Teams استفاده می کنند از مارس تا نوامبر سال گذشته 400 درصد افزایش یافته است. ویلیامز نوشت: آوردن Walkie Talkie for Teams به دستگاه های تلفن همراه به دنبال رفع چالش هایی است که کارگران خط مقدم به دلیل کمبود نیروی کار و مشکلات زنجیره تامین با ارائه "فناوری که باعث صرفه جویی در وقت آنها می شود، به آنها کمک می کند تا ارتباط یکپارچه تر داشته باشند و کارایی آنها را هنگام انجام کارهای تکراری به حداکثر می رساند." .

  ویژگی واکی تاکی یکی از راه‌های مایکروسافت برای متمایز کردن تیم‌ها در محیط کاری پر از برنامه‌های رقیب مانند Slack و Zoom با برجسته کردن ارتباطات صوتی سریع و در حال حرکت است. Slack عمدتاً چت مبتنی بر متن است، اما ویژگی Huddle آن به شما امکان می‌دهد به سرعت با همکاران صحبت کنید. در همین حال، ایده Zoom از PTT  این است که به شما این امکان را می دهد که به سرعت صدای خود را لغو کنید.

  ویژگی های Walkie-talkie در برخی دیگر از دستگاه های تلفن همراه مدرن نیز موجود است. همانطور که 9to5Mac اشاره کرد، اپل در سال 2018 برنامه ای با این عملکرد را به Apple Watch آورد.

  اما در حالی که مایکروسافت Walkie Talkie for Teams را به عنوان یک ابزار کارگری قرار می دهد، هیچ چیزی مانع از استفاده شما از آن نمی شود. صدای دوستانه "کجایی؟" به یک دوست.


  تگ ها:

  مایکروسافت , گوشی , دستگاه , واکی , تاکی , تبدیل


  v 10
خبرهای دیگر از گجت ها