خبر

 • تک بورد - تگزاس 100 خانه با چاپ سه بعدی دریافت می کند زیرا سازندگان به دنبال رفع کمبود کارگران هستند

  تگزاس 100 خانه با چاپ سه بعدی دریافت می کند زیرا سازندگان به دنبال رفع کمبود کارگران هستند
  13 روز و 2 ساعت قبل

  تولید افزودنی می تواند روند ساخت و ساز را سرعت بخشد، اما هنوز راه هایی در پیش دارد.
  شرکت های ساختمانی سال هاست که پرینت سه بعدی را آزمایش می کنند، اما سال آینده، یک سازنده خانه بزرگ در آستین، تگزاس، در مورد آنچه که قرار است انجام شود، دست به کار خواهد شد. بزرگترین توسعه از این دست تا به امروز

  جامعه جدید متشکل از 100 خانه خواهد بود که طبقات اول آن از بتن پرینت سه بعدی ساخته شده و با استفاده از تکنیک های سنتی ساخت اسکلت چوبی ساخته شده است. استارت آپ فناوری ساخت و ساز، آیکون، بخش چاپ سه بعدی را بر عهده خواهد داشت و لنار، یک شرکت بزرگ خانه سازی، آنها را تکمیل خواهد کرد. گروه Bjarke Ingles، که به‌خاطر ساختمان‌های خلاقانه و عجیب‌اش معروف است، در طراحی کمک می‌کند.

  ادامه مطلب

  Chitin را می‌توان برای ساخت ابزار و زیستگاه‌ها در مریخ استفاده کرد. مطالعه نشان می‌دهد که آیکن قبلاً چهار خانه در آستین با استفاده از فناوری چاپ سه بعدی خود ساخته بود. جیسون بالارد، مدیرعامل، به وال استریت ژورنال گفت: «ما در حال فارغ‌التحصیلی از مجردها و ده‌ها خانه به صدها خانه هستیم.

  اگرچه این شرکت امیدوار است که چاپ سه بعدی در نهایت ارزان تر و سریع تر از روش های ساخت و ساز سنتی باشد، خانه های توسعه برنامه ریزی شده آستین تقریباً به اندازه خانه هایی که با استفاده از اسکلت چوبی ساخته شده اند، طول می کشد و هزینه خواهد داشت. لنار گفت: در حال حاضر، آیکون می‌تواند طبقه اول خانه را در حدود یک هفته پرینت سه‌بعدی کند، یعنی مدت زمانی طول می‌کشد که سازندگان خانه با استفاده از روش‌های سنتی قاب‌بندی و دیوارکشی کنند.

  فشردن خانه‌ها

  < p> برای ساخت طبقه اول خانه، آیکون یک چاپگر سه بعدی به سبک دروازه راه اندازی می کند که به طور موثر یک قاب غول پیکر را در اطراف ردپای خانه قرار می دهد که از هد چاپ در حین پرسه زدن در اطراف ردپا پشتیبانی می کند. بتن از یک نازل خارج می شود و شبیه بستنی نرم است. دیوارهای حاصل ظاهری لایه ای دارند که شبیه به پشته له شده پنکیک است. شرکت‌های دیگر از زیر بشکهای خودداری می‌کنند و در عوض از یک بازوی روباتیک استفاده می‌کنند که در محل ساختمان حرکت می‌کنند. اگرچه نتیجه نهایی تقریباً یکسان به نظر می رسد.

  Icon با استفاده از فناوری چاپ سه بعدی خود چهار خانه در آستین شرقی ساخته است. دیوارهای طبقه اول از بتن چاپی ساخته شده اند، در حالی که طبقه دوم و تکمیل با استفاده از تکنیک های سنتی تکمیل شد.Enlarge / Icon has made four homes in East آستین از فناوری چاپ سه بعدی خود استفاده می کند. دیوارهای طبقه اول از بتن چاپی ساخته شده اند، در حالی که طبقه دوم و تکمیل با استفاده از تکنیک های سنتی تکمیل شده است. برای راحتی سرنشینان این در مناطقی که نوسانات گسترده دما در روز تا شب را تجربه می‌کنند، اما تفاوت‌های نسبتاً کمی بین فصول را تجربه می‌کنند، کار خواهد کرد - جرم حرارتی بالا و پایین‌های روزانه را مهار می‌کند. اما برای مکان‌هایی که تغییرات دمایی بیشتری را بین فصل‌ها تجربه می‌کنند - یا شرایط دائماً گرم یا سرد - خانه‌های با دیوارهای بتنی بدون عایق اضافی برای راحتی بیش از حد گرم یا خیلی سرد می‌شوند.

  تبلیغات

  بسیاری از شرکت‌های ساختمانی چاپ سه بعدی ادعا می‌کنند. فن آوری های آنها می تواند با کاهش زمان ساخت و ساز و هزینه های نیروی کار به کاهش کمبود مسکن کمک کند. در حال حاضر، اینطور نیست، اما لنار امیدوار است که با بلوغ فناوری، سرعت آن افزایش یابد.

  شمارش کربن

  ادعای رایج دیگر این است که چاپ سه بعدی می تواند اثرات زیست محیطی را کاهش دهد. خانه سازی. به نظر می رسد این ادعا بر کاهش ضایعات تکیه دارد. از آنجایی که پرینت سه بعدی افزایشی است نه کاهشی - چاپ فقط از مواد مورد نیاز خود استفاده می کند، در حالی که نجارها باید چوب را تا اندازه طول بکشند - که احتمالاً در برابر بررسی دقیق مقاومت می کند.

  چندین شرکت در حال آزمایش پرینت سه بعدی در خانه سازی هستند و بیشتر آنها روی بتن به عنوان ماده انتخابی خود همگرا شده اند. آیکون از یک ترکیب اختصاصی به نام Lavacrete استفاده می‌کند که سیمان پرتلند معمولی را با "افزودنی‌های پیشرفته" ترکیب می‌کند که به آن کمک می‌کند تا از آب و هوای شدید جان سالم به در ببرد.

  ادامه مطلب

  جستجوی "سبز" سیمان سرمایه گذاران بزرگ را به صنعت 300 میلیارد دلاری می کشاند، اما با استفاده از بتن، ردپای کربن این خانه ها می تواند به طور قابل توجهی بزرگتر شود. سیمان، عامل اتصال دهنده کلیدی بتن، در حال حاضر مسئول 8 درصد آلودگی کربنی جهان است که بیشتر آن هنگام گرم شدن سنگ آهک، تغییر ساختار مولکولی آن و آزاد شدن دی اکسید کربن در این فرآیند است. از سوی دیگر، چوب به طور طبیعی کربن را جدا می کند. بر اساس یک مطالعه، یک متر مربع از فضای کف که توسط بتن حمایت می شود، دارای ردپای کربن تقریباً هفت برابر بزرگتر از فضایی است که توسط تیرهای چوبی حمایت می شود.

  در حال حاضر تلاش‌های مختلفی برای کربن‌زدایی سیمان انجام می‌شود و یک شرکت چاپ سه‌بعدی به نام Mighty Buildings در حال کار با یک استارت‌آپ علم مواد به نام Fortera است تا از سیمان ساخته شده از دی اکسید کربن استفاده کند که به ادعای آنها ردپای کربن را تا 60 درصد کاهش می‌دهد.

  یک جایگزین دیگر این است که سیمان سنتی را به طور کامل کنار بگذارید. Sarbajit Banerjee، دانشمند مواد در تگزاس A&M، و همکارانش ماده ای شبیه سیمان ساخته شده از سیلیکات های ترکیب شده با خاک رس، آب قلیایی و مقداری سلولز را ارائه کردند. این ماده قابل پرینت سه بعدی پس از پخت، فشار تقریباً 430 psi (حدود 3 مگاپاسکال) را تحمل کرد. این بسیار کمتر از بتن است - سایر فرمول‌های غیر چاپی سه بعدی نزدیک‌تر می‌شوند - اما برای اولین بار بد نیست.

خبرهای دیگر از گجت ها