خبر

 • تک بورد - تلویزیون‌های OLED جدید 2022 ال‌جی اندازه‌های جدید و اوج روشنایی بهتری را اضافه می‌کنند

  تلویزیون‌های OLED جدید 2022 ال‌جی اندازه‌های جدید و اوج روشنایی بهتری را اضافه می‌کنند


  19 روز و 5 ساعت قبل

  ال‌جی به دنبال ارتقای بازی خود در مواجهه با رقبای OLED بیشتر است.
  تلویزیون‌های OLED ال‌جی چند سالی است که بر گفتگو میان علاقه‌مندان به تلویزیون‌های سطح بالا مسلط بوده‌اند، اما زوج‌های گذشته در نهایت حداقل تعدادی تلویزیون OLED را وارد بازار کرده‌اند. قیمت هایی که خانوارهای طبقه متوسط ​​می توانستند بپردازند.

  مطالعه بیشتر

  تلویزیون‌های آینده ال‌جی یکی از بزرگ‌ترین نقص‌های OLED را برطرف می‌کنند و مانند ساعت‌گردی هر سال، ال‌جی در نمایشگاه لوازم الکترونیک مصرفی (CES) شرکت می‌کند تا مجموعه جدیدی از OLED‌های OLED را معرفی کند. بهبود یا دیگری: ارزان تر، بزرگتر، کوچکتر، هر چه باشد. امسال، خبر مهم این است که برخی از تلویزیون های ال جی روشن تر هستند.

  LG در حال حاضر چند خط مختلف از OLED ها را حفظ می کند: سری پایه A، سری B کمی با امکانات بیشتر، سری C پرچمدار، سری G رده بالا، و سری 8K Z.

  >

  ال‌جی مدل‌های جدیدی را در تمامی این خطوط در نمایشگاه CES این هفته معرفی کرد. ما بیشتر به‌روزرسانی‌های جزئی را دنبال می‌کنیم، اما مدل جدید C2 نسبت به C1 تغییر قابل‌توجهی دارد: اکنون پنل‌های روشن‌تر «Evo» را ارائه می‌کند که ال‌جی در سال گذشته در G1 گران‌تر معرفی کرد.

  نمایشگرهای OLED ال‌جی معمولاً به دلیل رنگ‌های سیاه جوهری، رنگ‌های دقیق و کنتراست قوی مورد تحسین منتقدان قرار می‌گیرند. اما یکی از دو ضربه متداول در برابر آنها این است که اوج روشنایی را با گران ترین مجموعه های غیر OLED ارائه نمی دهند. (البته ضربه دیگر در برابر آنها خطر سوختگی است که در طول سالها کاهش یافته است اما هنوز هم برای موارد استفاده خاص مشکل است.)

  یک شکاف قیمتی بزرگ از لحاظ تاریخی C و C را از هم جدا کرده است. تلویزیون‌های سری G، بنابراین خریداران احتمالی OLED احتمالا از شنیدن این موضوع خوشحال می‌شوند که سری C با قیمت معقول‌تر در حال دریافت حداکثر روشنایی بهتر است. ما باید منتظر اولین آزمایش‌ها و بررسی‌ها باشیم که در اواخر سال جاری ارائه می‌شوند تا بدانیم این پیشرفت چقدر بزرگ است.

  برای ادامه متمایز کردن سری G، ال‌جی یک ویژگی به G2 می‌دهد. آن را "تقویت کننده روشنایی" می نامد که در C2 موجود نیست. این شرکت می‌گوید تلویزیون‌های تقویت‌کننده روشنایی دارای پنل‌هایی هستند که شامل یک هیت سینک می‌شوند تا به آنها اجازه می‌دهد راحت‌تر به حداکثر روشنایی برسند.

  علاوه بر این، C2 و G2 2022 دارای قاب صفحه‌ای هستند که اندازه آن تنها 6 میلی‌متر است که از 10.2 میلی‌متر کمتر است. در سال 2021. آنها احتمالاً از فناوری جدید OLED EX ال‌جی استفاده می‌کنند، که چند روز پیش به طور خلاصه در مورد آن نوشتیم.

  C2، G2، و Z2 (که اساساً G2 است، اما 8K به جای 4K) خواهد بود. یک پردازنده هوش مصنوعی جدید برای پشتیبانی از نگاشت صدای پویا بهبود یافته داشته باشید. A2 و B2 ارزان تر از پردازنده قدیمی تر و کم قدرت استفاده می کنند. B2 و بالاتر دارای نمایشگرهای 120 هرتز، پشتیبانی از نرخ تجدید متغیر و پشتیبانی از HDMI 2.1 هستند. تفاوت بزرگ بین A2 و مجموعه‌های گران‌تر این است که فاقد آن چیزهایی است که بیشتر مربوط به گیمرها هستند.

  LG's <b>2022</b> <b>OLED</b> lineup.بزرگ‌نمایی / سری OLED 2022 ال‌جی. ال‌جی

  ال‌جی همیشه با این به‌روزرسانی‌ها چیزی را برای گیمرها ارائه می‌کند و این بار پشتیبانی از Nvidia G-Sync است. در تلویزیون های 120 هرتز نسل قبلی از FreeSync AMD پشتیبانی می‌کرد، اما اکنون هر دو استاندارد بزرگ VRR اینجا هستند.

  این فقط مربوط به تغییرات سخت‌افزاری نیست—ویژگی‌های نرم‌افزاری جدیدی نیز وجود دارد. LG' webOS اکنون از چندین پروفایل کاربری برای کسانی که به جای ست تاپ باکس، کنسول بازی یا دانگل از ویژگی های برنامه هوشمند داخلی تلویزیون استفاده می کنند، پشتیبانی می کند. و LG قصد دارد در سال 2022 از استاندارد خانه هوشمند Matter در تلویزیون های خود پشتیبانی کند.

  A2 در اندازه های 48، 55، 65 و 77 اینچی عرضه خواهد شد. برای B2، 55، 65 و 77 اینچ خواهد بود. C2 در بیشترین اندازه ها عرضه می شود: 42، 48، 55، 65، 77 و 83 اینچ. با این حال، مهم است که توجه داشته باشید که C2 42 و 48 اینچی پنل Evo روشن‌تری را که مجموعه‌های بزرگ‌تر دارند، ندارند.

  ساعت G2 در 55، 65، 77، 83، و 97 اینچ، در حالی که Z2 فقط در اندازه های 77 یا 88 اینچی ارائه می شود.

  قیمت و در دسترس بودن هنوز اعلام نشده است، اما LG احتمالاً با توجه به قیمت های سال 2021 خیلی فاصله نخواهد گرفت. با رقابت شدیدتری نسبت به قبل در فضای OLED روبرو هستیم. در حالی که ال‌جی، سونی و پاناسونیک اکثر تلویزیون‌های OLED مصرف‌کننده را در سال‌های اخیر تولید کرده‌اند، شرکت‌های دیگر از جمله سامسونگ، رهبر فعلی بازار کلی تلویزیون، در حال پیشرفت هستند.


  تگ ها:

  تلویزیون‌ , oled , جدید , 2022 , ال‌جی , اندازه‌ , روشنایی , بهتری , اضافه


  v 16
خبرهای دیگر از گجت ها