خبر

 • تک بورد - تلاش های مایکروسافت برای ویندوز 11 بسیار خوب پیش نمی رود

  تلاش های مایکروسافت برای ویندوز 11 بسیار خوب پیش نمی رود
  23 روز و 17 ساعت قبل

  اعتدال بیش از حد سنگین بیشتر از آنچه که حل می شود باعث ایجاد مشکلات می شود.
  در جریان زنده 21 جولای ، مدیر برنامه مایکروسافت ، آریا کارلی ، به سوالات کاربران Microsoft Tech Community در مورد آخرین سخت افزار مورد نیاز برای ارتقاء به ویندوز 11 پاسخ داد. از جمله پشتیبانی TPM 2.0 اما محدود به آن - برای تصاویر آلفا ویندوز 11 موجود در حال حاضر اجرایی نمی شود ، کارلی تأیید کرد که "سخت افزار" برای نسخ

  مدیر برنامه مایکروسافت ، آریا کارلی ، پس از رسیدن نسخه عمومی سیستم عامل به سوالات کاربران Microsoft Tech Community در مورد ارتقاء ویندوز 11 پاسخ می دهد.

  "بنابراین ما در مورد این سخت افزار جدید در مورد اینکه چه دستگاههایی واجد شرایط هستند و کدام نیستند" صحبت می کنیم ، "کارلی گفت ،" ما می دانیم که بسیار بد است که برخی از آنها واجد شرایط Windows 11 نیستند. " وی در ادامه اظهار داشت که مایکروسافت سخت افزارهای نامطلوب را "برای حفظ بهره وری بیشتر دستگاه ها ، تجربه بهتر و مهمتر از همه از امنیت بهتر نسبت به قبل برای تحمیل امنیت در این نیروی کار جدید" تحمیل می کند.

  علی رغم اذعان به این که وضعیت برای کاربران آسیب دیده "ناخوشایند" است ، کارلی در پاسخ به س questionال بعدی ، انعطاف ناپذیری سطح سخت افزار را دو برابر کرد و گفت: "سیاست گروهی به شما امکان نمی دهد از سخت افزارهای ویندوز 11 استفاده کنید. همچنان شما را از ارتقاء دستگاه خود منع می کند ... تا مطمئن شوید دستگاه های شما پشتیبانی و ایمن می مانند. "

  تبلیغات

  به طور شگفت انگیزی ، به نظر می رسد که این پاسخ ها با مخاطب چندان مطلوب نبوده است. در مرکز نظرات ویدئویی آمده است: "بسیاری از این پاسخ ها به عنوان ناشنوا شنیده می شوند ... به نظر می رسد که ویندوز 11 پیروزی دیگری خواهد بود dows 8 " نظرات دیگر-باز هم ، به گفته ویندوز سنترال-حدس می زد که سخت افزار به ظاهر غیر ضروری ترفندی محجبه برای پیشبرد فروش کامپیوترهای جدید و افزایش فروش مجوز ویندوز است.

  متأسفانه ، ما باقی مانده ایم صحبت وبلاگهای مختلف را در مورد آنچه کاربران انجمن فناوری مایکروسافت مجبور بودند بگویند ، زیرا مایکروسافت به سادگی نظرات مربوط به ویدیو را حذف کرد - همه نظرات موجود را حذف کرد - در پاسخ به منفی. اگرچه نظرات از بین رفته است ، اما رای گیری-با 2.7 هزار نپسندیدن و تنها 146 پسند تا امروز بعدازظهر-انجام نمی شود.

  به نظر ما ، عجله مایکروسافت در مورد سخت افزارهای جدید بیش از حد تهاجمی است و بدون توجه به آن بد عمل می شود. در مورد مشروعیت مزایای نامشخص امنیتی آن چه کسی ممکن است فکر کند. به نظر می رسد یک کمپین بسیار ملایم تر "ساخته شده برای ویندوز 11" ، که فروشندگان سخت افزار OEM را ملزم به رعایت این الزامات در سیستم های ویندوز جدید نصب شده در OEM می کند ، برای دستیابی به اهداف مشابه در تقریباً یک بازه زمانی کافی باشد.

  فهرست بندی تصویر توسط ژان لوک ایکارد از طریق Getty Images

خبرهای دیگر از ابزارها