خبر

 • تک بورد - تلاش های آمازون آمازون با ردیاب سلامتی Halo View گسترش می یابد

  تلاش های آمازون آمازون با ردیاب سلامتی Halo View گسترش می یابد
  27 روز و 3 ساعت قبل

  ضربان قلب و سایر معیارهای تناسب اندام خود را کنترل کنید.
  بزرگنمایی / Halo View 79.99 دلار هزینه خواهد داشت. AmazonAmazon امروز با اعلام ردیاب سلامتی که در زمستان امسال منتشر می شود ، به دسترسی به سخت افزارهای سلامتی و تناسب اندام ادامه داد. با نمایش رنگی ، Halo View می تواند با نمایش معیارهای سلامتی در زمان واقعی ، از جمله ضربان قلب و سطح اکسیژن خون ، با رقبایی مانند Fitbit رقابت کند.

  Halo View دومین ردیاب تناسب اندام با نام تجاری Halo است. Halo Band که در سال 2020 اعلام شد ویژگی های مشابهی را ارائه می دهد اما صفحه نمایش ندارد. Halo View با صفحه نمایش AMOLED ساخته شده است ، نوعی OLED که کنتراست بیشتر و انعطاف پذیری بیشتری دارد. این صفحه نمایش می تواند نمرات خواب شما را نشان دهد ، تمرینات شما را ردیابی کند و در صورت داشتن پیامک یا اگر مدت زیادی را بدون حرکت حرکت کرده اید ، با بازخورد لمسی به شما هشدار دهد.

  Band Halo Amazon در نقره . Amazon Halo Band in silver.Amazon

  دستگاه با کمک سنسورها ، یعنی سنسور دمای پوست ، شتاب سنج و سنسور نوری برای نظارت بر ضربان قلب و اکسیژن خون شما. حریم خصوصی و لایه های امنیتی یکپارچه در سخت افزار. طبق اعلام آمازون ، "تمام داده های سلامت Halo در حال حمل و نقل و در حالت استراحت در ابر رمزگذاری می شوند و مشتریان می توانند داده های سلامتی Halo خود را در هر زمان مستقیماً از برنامه Halo بارگیری یا حذف کنند." به صورت محلی ، می توانید آن را طوری تنظیم کنید که قبل از مشاهده هرگونه اطلاعات سلامت در Halo View ، یک PIN وارد کنید.

  تبلیغات

  نمای Halo در چهار رنگ ارائه می شود. بزرگنمایی/نمای Halo در چهار رنگ ارائه می شود. AmazonAmazon ادعا می کند که Halo View تا هفت روز قبل از نیاز به شارژ دوام می آورد ، که می تواند در" زیر "کامل شود 90 دقیقه. "

  Halo View" به موقع تعطیلات "با قیمت 79.99 دلار در رنگ های مشکی فعال ، Sage Green و Lavender Dream در دسترس خواهد بود. همچنین بندهای ورزشی ، پارچه ای ، چرمی و فلزی برای فروش اضافی وجود خواهد داشت.

  گزینه های گروه به وفور بزرگنمایی/گزینه های گروه به وفور.

  به عنوان بخشی از تلاش های رو به رشد آمادگی و تناسب اندام آمازون ، Halo View با اشتراک یک ساله برای آمازون ارائه می شود سرویس Halo ، که شامل فیلم های تناسب اندام است. آمازون در اطلاعیه امروز خود می گوید: "ادغام با Halo View یا Halo Band به اعضا اجازه می دهد معیارهای تناسب اندام در زمان واقعی ، مانند ضربان قلب و منطقه شدت ضربان قلب را به عنوان یک پوشش روی صفحه مشاهده کنند ، بنابراین می توانند هوشمندتر تمرین کنند و هر تمرین را بهینه کنند." .

  The Halo View با برنامه Halo و سرویس تناسب اندام آمازون کار خواهد کرد. بزرگنمایی/Halo View با برنامه Halo و سرویس تناسب اندام آمازون کار می کند. آمازون

  در ماه ژانویه ، Halo همچنین Halo Nutrition را شامل می شود که دارای دستور العمل ها و شخصی سازی شده است ابزارهای برنامه ریزی غذا Halo Nutrition همچنین به شما امکان می دهد مواد غذایی را به لیست خرید آمازون الکسا اضافه کنید.

  لیست تصویر توسط آمازون

خبرهای دیگر از ابزارها