خبر

 • تک بورد - تصویر موجود در برنامه فیس بوک ممکن است رقیب آینده متا اپل واچ را نشان دهد

  تصویر موجود در برنامه فیس بوک ممکن است رقیب آینده متا اپل واچ را نشان دهد
  10 روز و 6 ساعت قبل

  یک ساعت هوشمند متا با حداقل یک دوربین ممکن است در راه باشد.
  فیس بوک بیکار نخواهد ماند. پس از اعلام روز پنجشنبه مبنی بر تغییر نام شرکت مادر فیس بوک به متا، به نظر می رسد که غول فناوری ممکن است در حال برنامه ریزی حرکت بزرگ دیگری باشد که هنوز حتی به آن اشاره نکرده است. تصویری که روی یکی از اپلیکیشن‌های آن دیده می‌شود نشان می‌دهد که این شرکت در حال کار بر روی یک ساعت هوشمند برای رقابت با ساعت‌های

  همانطور که شب گذشته بلومبرگ گزارش داد، یک توسعه‌دهنده برنامه به نام استیو موزر تصویری از یک ساعت هوشمند را در Facebook View مشاهده کرد، برنامه‌ای برای کنترل عینک‌های هوشمند Ray-Ban Stories. این نشریه تصویر را به عنوان یک ساعت هوشمند با گوشه های گرد، یک دکمه در کناره و یک نوار سفید که ظاهراً قابل جدا شدن است، نشان می دهد. متا درباره این گزارش نظری نداده است.

  ما قبلاً شایعاتی در مورد ساعت هوشمند فیس بوک شنیده بودیم.We've listened rumors of a Facebook smartwatch قبلا. فیس بوک از طریق بلومبرگ

  در صفحه ساعت یک بریدگی برای دوربین یکپارچه وجود دارد که می تواند امکان پشتیبانی از تماس های ویدیویی را فراهم کند. این یک ویژگی برجسته خواهد بود، زیرا ساعت های هوشمند اپل و سامسونگ دوربین ندارند. در ماه ژوئن، The Verge گفت که ما یک ساعت هوشمند فیس بوک با دو دوربین خواهیم دید—یکی در جلو برای تماس های ویدیویی و دیگری در پشت برای گرفتن عکس و ویدیو.

  تبلیغات

  چه زمانی می توانیم منتظر یک ساعت هوشمند متا باشیم؟

  یک "فرد آگاه از موضوع" ناشناس به بلومبرگ گفت که برنامه هایی برای عرضه یک ساعت هوشمند در سال 2022 یا بعد از آن وجود دارد، اما تاریخ عرضه آزمایشی است. این بیانیه گزارش ژوئن The Verge را تأیید می کند که ادعا می کرد ساعت هوشمند در تابستان 2022 عرضه می شود. منبع بلومبرگ همچنین گفت که متا در حال کار بر روی سه نسل از ساعت های هوشمند با تاریخ های عرضه متفاوت است.

  اما بدون هیچ خبری از طرف. شرکت، هر ساعت هوشمند متا یا فیس بوک هنوز فقط یک شایعه است. همانطور که توسط بلومبرگ تایید شده است، تصویر مورد بحث ممکن است حتی یک محصول واقعی را نشان ندهد. با این حال، تصور یک ساعت هوشمند متا سخت نیست، و با علاقه برند به دسته‌های سخت‌افزاری نوظهور و تناسب اندام مبتنی بر فناوری مطابقت دارد.

  البته، سوالات بی‌پاسخ بسیاری در اینجا وجود دارد. به طور عمده در میان آنها، چرا هیچ اشاره ای به محصول در رویداد بزرگ دیروز Connect نشد؟ این شرکت آشکارا درباره عینک‌های هوشمند AR خود صحبت کرد، حتی اگر زاکربرگ اذعان داشت که «هنوز راه‌هایی تا آماده شدن محصول» وجود دارد. ما همچنین در مورد پروژه کامبریا، برنامه هایی برای یک هدست واقعیت مجازی سطح بالا شنیدیم.

  شاید دیروز خیلی اتفاق افتاده است. یا شاید متا فقط آن را باحال بازی می‌کند، زیرا ساعت‌های هوشمند مقوله جدیدی برای این شرکت هستند. فقط زمان مشخص خواهد کرد.

  فهرست کردن تصویر توسط فیس بوک از طریق بلومبرگ

خبرهای دیگر از گجت ها