تشخیص پاییز وعده داده شده Pixel Watch بالاخره در حال عرضه است

دقیقاً مانند اپل واچ 2018، پیکسل واچ نیز می‌تواند پس از یک سقوط سخت با 911 تماس بگیرد.
با عرضه Pixel Watch در ماه اکتبر، Google به آرامی شروع به تلاش برای بازگرداندن مسیر خود به سمت ارتباط با ساعت هوشمند کرد. چند ماه بعد، اکنون یک ویژگی بزرگ را ارائه می کند که به مدت چهار سال در اپل واچ وجود داشته است: تشخیص سقوط.

همانطور که Google این ویژگی را توصیف می‌کند، «تشخیص سقوط از حسگرهای حرکتی تعبیه‌شده در ساعت شما و یادگیری ماشینی روی دستگاه استفاده می‌کند تا تشخیص دهد که آیا سقوط سختی داشته‌اید یا نه و اگر حرکت نکنید یا پاسخی نگیرید با خدمات اضطراری تماس خواهد گرفت. یک بازه زمانی مشخص». درست مانند اپل واچ، اگر سقوطی تشخیص داده شود، یک پاپ آپ تمام صفحه نمایش داده می شود که از شما می پرسد آیا خوب هستید یا خیر. اگر پاسخ ندهید، برای دقیقه بعد زنگ هشدار به صدا در می آید، و اگر باز هم پاسخ ندهید، ساعت با 911 تماس می گیرد. پس خوب است که گوگل بالاخره این ویژگی را ارائه می کند.

تبلیغات

نسخه اپل واچ، همراه با تشخیص تصادف خودرو، به برخی از موارد مثبت کاذب منجر شده است، با شماره گیری ساعت 911 زمانی که کاربران آسیبی نبینند. گوگل می‌گوید برای جلوگیری از این کار تلاش کرده است، و گفت: "نگران هستید که انجام بورپی یا ضربه زدن به پیست‌های اسکی باعث ایجاد یک تماس اضطراری تصادفی شود؟ ساعت پیکسل شما تفاوت بین سقوط سخت و انجام یک فعالیت بدنی شدید یا حتی بهبودی سریع را می‌داند. یک اشتباه کوچک — به لطف الگوریتم های یادگیری ماشینی و آزمایش های دقیق ما. Google از اسکی، بورپی، پریدن و شنا به عنوان فعالیت‌هایی نام می‌برد که می‌توانند نتایج مثبت کاذب ایجاد کنند، اما امیدواریم که این اشکالات را از طریق فرآیند آزمایش "سخت‌انگیز" برطرف کرده باشد.

تشخیص پاییز یک انتخاب است، بنابراین تماس با 911 هرگز اتفاق نخواهد افتاد، مگر اینکه به طور خاص آن را فعال کنید. گوگل می‌گوید: «می‌توانید این ویژگی را در صفحه «به‌روزرسانی‌ها» در برنامه Watch Companion یا مستقیماً در Pixel Watch در برنامه «ایمنی شخصی» روشن کنید. اگر Pixel Watch شما LTE ندارد، برای تکمیل تماس، تلفنتان باید نزدیک باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *