خبر

 • تک بورد - تحقیقات می گوید VR ، AR ، پوشیدنی ها و فناوری خانه های هوشمند در حال حاضر رایج هستند

  تحقیقات می گوید VR ، AR ، پوشیدنی ها و فناوری خانه های هوشمند در حال حاضر رایج هستند
  14 روز و 9 ساعت قبل

  42 درصد رشد از 2021 تا 2025 پیش بینی می شود.
  بزرگنمایی / پیش بینی می شود دسته VR و AR سریع ترین رشد را داشته باشد. اسکار وانگ/گتی: چندی پیش هدست های واقعیت مجازی (VR) و واقعیت افزوده (AR) ، ساعت های هوشمند و خانه های دارای کنترل صدا خیالات کتاب و فیلم بودند. بر اساس تحقیقی که شرکت بین المللی داده (IDC) امروز به اشتراک گذاشت ، امروزه VR ، AR ، پوشیدنی ها و فناوری خانه های هوشمند مراحل اولیه پذ

  IDC انتظار می رود که AR و VR به لطف کسب و کارها و مصرف کنندگان انفرادی بیشترین رشد را از این سه دسته نشان دهند. دومی علاقه خاصی به "راه حل های قوی بازی" دارد ، IDC گفت. مشاغل بخش عمده ای از هزینه های AR امروز را نشان می دهند ، اما IDC فکر می کند بازار هدست های AR که عموم مردم را هدف قرار می دهد ، رشد خواهد کرد. این سازمان 67.9 درصد نرخ رشد سالانه مرکب را از سال 2020 تا 2025 برای AR و VR پیش بینی کرد ، که بیش از 10 برابر رقیب بعدی ، فناوری خانه هوشمند (10.1 درصد نرخ رشد) IDC فکر می کند فناوری خانه هوشمند دارای بالاترین ارزش بازار بزرگنمایی/IDC فکر می کند فناوری خانه هوشمند دارای بالاترین ارزش بازار خواهد بود. IDC

  فناوری خانه هوشمند با ارزش پیش بینی شده 2025 بیش از 400.3 میلیارد دلار ، ارزشمندترین بازار را نشان می دهد. طبق گزارشات ، بزرگترین فروشندگان تلویزیون های هوشمند ، پخش کننده های پخش کننده و سایر "وسایل سرگرمی شبکه ای" خواهند بود که انتظار می رود در سال 2025 مبلغ 229 میلیارد دلار باشد.

  به گفته آدام رایت ، تحلیلگر ارشد تحقیقاتی خانه هوشمند IDC و تیم دستگاه های اداری ، خانه هوشمند و فناوری اداری بیش از ویژگی های سخت افزاری و قابلیت اطمینان توسط خدمات هدایت خواهند شد. رایت در بیانیه ای که امروز با بیانیه همراه است ، گفت:

  در عین حال ، انتظار می رود که گوشواره ها و ساعت های هوشمند رانندگان بازار پوشیدنی ها در این بازه زمانی پنج ساله باشید. IDC فکر می کند فضای پوشیدنی ها با وجود اینکه در هر دو سال 2021 و 2025 از بازار AR و VR بیشتر ارزش دارند ، در بین این سه دسته ، کندترین نرخ رشد را خواهند دید.

  فهرست بندی تصویر توسط اسکار وانگ/گتی

خبرهای دیگر از ابزارها