خبر

 • تک بورد - تحقیقات می گوید روند مانیتور بازی و رایانه شخصی هنوز به پایان نرسیده است

  تحقیقات می گوید روند مانیتور بازی و رایانه شخصی هنوز به پایان نرسیده است
  17 روز و 12 ساعت قبل

  IDC پیش بینی می کند که تعداد مانیتورهای بازی در سال 2025 تقریباً دو برابر شود.
  اگر فکر می کردید با کاهش بیماری همه گیر علاقه به مانیتورهای متمرکز بر بازی ، رایانه های رومیزی و لپ تاپ ها از بین می رود ، ممکن است بخواهید صندلی بازی RGB خود را نگه دارید: IDC چهار سال دیگر تقاضای بیشتری را پیش بینی می کند و هر بخش سریعتر رشد می کند نسبت به بازار مادرش

  این هفته ، محقق جهانی آخرین اعداد را از Worldwide Quarterly Gaming Tracker خود به اشتراک گذاشت و پیش بینی کرد که میزان فروش مانیتورهای بازی افزایش خواهد یافت و از 14.2 میلیون صفحه نمایش در سال 2020 به 26.4 میلیون صفحه در سال 2025 افزایش می یابد (CAGR) 13.2 درصد.

  از آنجا که همه گیری همه چیز را در سخت افزارهای بازی ، از کارت های گرافیک گرفته تا پردازنده ها و حتی جدیدترین کنسول ها کم کرد ، مانیتورهای بازی جزو معدود سخت افزارهای جدی موجود برای گیمرها بودند. و با قرنطینه در سراسر جهان ، بسیاری از مردم به دنبال انجام کاری بودند.

  بر اساس IDC ، 41.3 میلیون رایانه شخصی بازی در سال گذشته ارسال شد و 52.3 میلیون نفر نیز در سال 2025 همین کار را انجام می دهند که 4.8 درصد را نشان می دهد. نرخ رشد.

  IDC انتظار کاهش شدید رشد در سال آینده اما افزایش تعداد واحدهای حمل شده را دارد. IDC انتظار کاهش شدید رشد در سال آینده اما افزایش تعداد واحدهای حمل شده را دارد. IDC

  "افزایش قیمت روز افزون و توانایی انجام کارهای مختلف خارج از بازی تنها برخی از دلایلی است که ما انتظار داریم بازار رایانه های شخصی بازی در سالهای آینده سالم بماند." Jay Chou ، مدیر تحقیقات IDC's Worldwide فصلنامه PC Monitor Tracker ، در بیانیه ای که با اعلامیه IDC همراه است ، گفت:

  تبلیغات

  پیش بینی های IDC در حالی صورت می گیرد که 2021 پیش از این افزایش تعداد را نشان می دهد ، اگرچه هنوز کمبودهای پردازنده گرافیکی و دیگر قطعات رایانه و مسائل مربوط به عرضه بر نمایشگرها وجود دارد. در سه ماهه دوم سال 2021 ، مجموع فروش مانیتور بازی و رایانه های شخصی بازی 19.3 درصد در مقایسه با فصل دوم 2020 به 15.6 میلیون نفر رسید.

  "بازار بازی برای سالها در آتش سوزی بود که منجر به شروع همه گیری در ریان ریث ، نایب رئیس گروه با IDC's Mobility and Consumer Device Trackers ، در بیانیه ای گفت:

  IDC با اطمینان از اینکه این روند همچنان ادامه می یابد ، حتی با محدود شدن محدودیت های همه گیر و باعث کاهش تقاضا در بازارهای دیگر مانند Chromebook ها.

  "در این مرحله کمبود عرضه جهانی به خوبی شناخته شده است و همچنان ادامه دارد ریت گفت: "هدف در حال حرکت است ، در عین حال تقاضا برای سخت افزار بازی (رایانه های شخصی ، کنسول ها ، مانیتورها و غیره) و عناوین همچنان در حال افزایش است." "بسیاری حدس زده اند که با بازگشایی آهسته در سراسر جهان ، این رشد ممکن است به خطر بیفتد ، اما ما این را نمی بینیم."

  بنابراین این همه علاوه بر اعتبار بازی زیاد به چه چیزی اضافه می شود؟ IDC فکر می کند که بازار مانیتورهای بازی و رایانه های شخصی در سال 2025 60 میلیارد دلار ارزش خواهد داشت که از 43 میلیارد دلار 2020 بسیار بیشتر است.

  مانیتورهای بازی حتی ممکن است ارزان تر شوند. متوسط ​​قیمت فروش (ASP) برای یک نمایشگر بازی بود IDC گفت در سال 2020 339 دلار اما در سال 2025 309 دلار کمی ناچیز خواهد بود.

  احتمالاً در رایانه های شخصی بازی چندان خوش شانس نخواهیم بود. انتظار می رود ASP برای سیستم های بازی در منطقه چهار رقمی در 2025 در 1007 دلار ، در مقایسه با 925 دلار در سال گذشته.

خبرهای دیگر از ابزارها