خبر

 • تک بورد - تاریخ عرضه اپل واچ سری 7 15 اکتبر است

  تاریخ عرضه اپل واچ سری 7 15 اکتبر است
  21 روز و 7 ساعت قبل

  سفارشات از این جمعه 8 اکتبر شروع می شود. اپل امروز اعلام کرد Apple Watch Series 7 جدید از 15 اکتبر در دسترس خواهد بود. سفارشات آنلاین از این جمعه 8 اکتبر آغاز می شود.

  به طور خاص ، این سفارشات پیش فروش از ساعت 5 صبح PDT شروع می شود ، یک هفته قبل از اینکه ساعت در سراسر جهان به فروشگاه های آجر و ملات اپل برسد. در بیشتر موارد ، دستگاه های اپل از پیش سفارش شده زودتر از همان روزی که وارد قفسه های فروشگاه می شوند ، درب منزل خود را نشان می دهند.

  نشت های قبلی از جان پروسر و هرمس نشان می داد که ساعت سفارش این هفته افزایش می یابد. و حمل و نقل بعدی را آغاز کنید ، بنابراین اپل آنچه را که قبلاً به آن مشکوک بودیم تأیید می کند.

  اپل واچ سری 7 دارای صفحه نمایش بزرگتر در یک شاسی بازطراحی شده است که بر "لبه شکست منحصر به فرد" تأکید می کند (کلمات اپل) به این بدان معناست که صفحه در اطراف لبه ها خم می شود و به دو طرف ساعت منتقل می شود. فاصله کمتری بین صفحه و روکش وجود دارد. اما گروه های ساخته شده برای Apple Watch Series 6 همچنان پشتیبانی خواهند شد.

  اپل همچنین می گوید که ساعت جدید از دوام بیشتری نسبت به نسخه قبلی خود برخوردار است.

  طبق معمول ، این پوشیدنی در انواع مواد و رنگ ها با تعداد زیادی لوازم جانبی و نوار در زمان عرضه در دسترس خواهد بود.

  با این همه ، هیچ ویژگی جدید اصلی ردیابی سلامت در این تکرار ساعت وجود ندارد. برخی گزارش ها ادعا می کنند که این نسخه ها در به روز رسانی سال آینده ارائه می شوند.

  Apple Watch Series 7 با قیمت 399 دلار شروع می شود ، اما بسته به گزینه های سفارشی که انتخاب می کنید ، می تواند بسیار گران تر باشد. امسال در کنار Apple Watch SE و Apple Watch Series 3 در خط تولید اپل وجود خواهد داشت.

خبرهای دیگر از ابزارها