خبر

 • تک بورد - بیمارستان هایی که توسط باج افزار تحت فشار قرار گرفته اند ، بیماران را برمی گردانند

  بیمارستان هایی که توسط باج افزار تحت فشار قرار گرفته اند ، بیماران را برمی گردانند
  30 روز و 16 ساعت قبل

  اپیدمی باج افزار همچنان در حال افزایش است.
  ده ها بیمارستان و کلینیک در ویرجینیای غربی و اوهایو پس از حمله باج افزارها که دسترسی کارکنان به سیستم های فناوری اطلاعات را در تمام عملیات آنها از بین برده است ، جراحی ها را لغو کرده و آمبولانس ها را منحرف می کنند.

  این امکانات متعلق به Memorial Health System است ، یک شبکه غیرانتفاعی از خدمات که 64 درمانگاه را شامل می شود ، از جمله بیمارستانهای Marietta Memorial ، Selby و Sistersville General در Marietta ، ویرجینیای غربی ، کلان شهر. در اوایل روز یکشنبه ، این زنجیره با حمله باج افزاری مواجه شد که توانایی فعالیت عادی این سه بیمارستان را مختل کرد.

  از نیمه شب روز یکشنبه ، این سه بیمارستان شروع به هدایت بیماران اورژانسی به مرکز پزشکی کامدن کلارک کردند. این مرکز یک ساعت با Selby فاصله دارد که 25 تخت دارد. کامدن کلارک در فاصله 25 دقیقه رانندگی از دو بیمارستان دیگر Memorial Health System با این نقض قرار گرفته است. یکی دیگر از تأسیسات تحت مراقبت های ویژه شامل اتاق اورژانس مستقل در پردیس پزشکی بلپر در بلپر ، اوهایو است. روز دوشنبه با جراح یا متخصص قرار ملاقات بگذارید تا با او تماس بگیرید. بلپر و سلبی به دلیل در دسترس بودن رادیولوژی برای همه بیماران در حال انحراف هستند. به نفع همه بیماران دیگر است که به نزدیکترین مرکز پذیرش منتقل شوند. در صورت انحراف کلیه بیمارستانهای منطقه ، بیماران به بخش اورژانس نزدیکترین محل حوادث منتقل می شوند. این انحراف تا زمانی که سیستم های فناوری اطلاعات احیا نشوند ادامه خواهد داشت. " بیمارستان ها و کلینیک ها جدیدترین مراکز درمانی هستند که تحت تأثیر همه گیری باج افزارها قرار گرفته اند که طی 36 ماه گذشته بدتر شده است زیرا خطوط لوله سوخت مهم ، کارخانه های بسته بندی گوشت در مقیاس صنعتی و دیگر زیرساخت های حیاتی برای زندگی روزمره و ایمنی به گفته برت کالو ، تحلیلگر تهدید در شرکت امنیتی Emsisoft ، در حال حاضر امسال ، 38 حمله به ارائه دهندگان یا سیستم های مراقبت های بهداشتی باعث اختلال در مراقبت از بیماران در تقریبا 963 مکان شده است ، در حالی که 560 سایت در 80 حادثه جداگانه از سال 2020 تحت تأثیر قرار گرفته است.

  Eskenazi Health ، ارائه دهنده خدمات بهداشتی و درمانی که بیمارستان 315 تختخوابی ، مراکز بستری و مراکز بهداشت عمومی را در سراسر ایندیاناپولیس ، ایندیانا اداره می کند ، هفته گذشته آمبولانس ها را پس از حمله باج افزارها به عقب برگرداند. در اوایل این ماه ، Sioux Falls ، Sanford Health مستقر در SD نیز حمله باج افزاری را تجربه کرد که باعث شد بیماران اورژانسی برای روزها به بیمارستانهای دیگر منتقل شوند در حالی که کارکنان فناوری اطلاعات برای بازگرداندن خدمات تلاش می کردند.

  برخی از گروه های باج افزار متعهد شده اند بیمارستان ها ، مدارس و زیرساخت های حیاتی را از حملات نجات دهید ، اما همانطور که حملات اخیر نشان می دهد ، ارائه دهندگان خدمات بهداشتی مهم همچنان به دلیل خطای انسانی یا به دلیل اینکه گروه های باج افزار هنوز آنها را هدف قرار می دهند ، آلوده می شوند.

خبرهای دیگر از ابزارها