خبر

 • تک بورد - بوستون داینامیکس پشت صحنه بی نظیری از ساخت ربات ها به اشتراک گذاشته است

  بوستون داینامیکس پشت صحنه بی نظیری از ساخت ربات ها به اشتراک گذاشته است
  5 روز و 5 ساعت قبل

  ربات انسان نما پارکور را یاد می گیرد ، چند ضربه محکم می زند و تعمیر می شود.
  هشدار تصویری جدید Boston Dynamics!

  توسعه دهنده ربات و احساس YouTube به ما نشان می دهد که تلاش های خود را در زمینه ساخت ربات ، این بار با داشتن پلت فرم تحقیقاتی روباتیک انسان نما ، اطلس ، چند پارکور دیگر انجام می دهد. این شرکت علاوه بر انتشار ویدئویی بسیار صیقل داده ، نمای پشت صحنه ای از آنچه لازم است تا یک روبات بتواند از مسیر موانع عبور کند را ارسال کرد. این بهترین نگاه به اطلس است که ما دریافت کرده ایم و فیلم های باورنکردنی از تولید ، نرم افزار و تعمیرات را نشان می دهد - بعلاوه برخی از پاک کننده های ناگهانی هنگامی که بدلکاری ها طبق برنامه پیش نمی روند.

  این سومین ویدیو است ما اطلس را دیده ایم که پارکور انجام می دهد ، و شاید تعجب کنید که چرا Boston Dynamics اینقدر وسواس دارد که روبات های خود را بر روی جعبه ها پرش کرده و عکس های عقب را انجام دهد. اطلس به همان دلیلی که شرکت های اتومبیلرانی موتور سواری انجام می دهند ، پارکور انجام می دهد. استفاده از ورزش برای پیش بردن مرزهای عملکرد یک ماشین منجر به توسعه قطعات و تکنیک های بهتر می شود و آزمایشات بر محصولات مصرفی تأثیر ناگهانی دارد. همانطور که موتور اسپورت منجر به ایجاد چهارچرخ محرک ، ترمزهای دیسکی و تنوع ویژگی های ایمنی برای خودروهای تولیدی شده است ، آموزش اطلس برای انجام backflips امیدوارم به روبات های بهتری از Boston Dynamics منجر شود.

  تیم اطلس سرپرست اسکات کویندرسما ویدیو را با برخی از آمار اطلس شروع می کند. این ربات 5 فوت قد و 190 پوند وزن دارد. این باتری کار می کند و هیدرولیک عمل می کند و دارای 28 درجه آزادی است. Kuindersma همچنین زمینه فروش پارکور را ارائه می دهد:

  پارکور یک فعالیت سازماندهی مفید برای تیم ما است زیرا چندین چالش را برجسته می کند که ما معتقدیم مهم هستند. اول ، چگونه می توان یک ربات متحرک با چگالی بالا ساخت که قادر به گسترش رفتارهای ورزشی باشد؟ چگونه الگوریتم های کنترلی را طراحی می کنیم که بتوانند انواع رفتارها را ایجاد کرده و آنها را به طور قوی کنترل کنند؟ و چگونه ادراک را به عمل وصل می کنیم به گونه ای که هم اهداف بلند مدت مانند رسیدن از نقطه A به نقطه B و هم اهداف پویای کوتاه مدت مانند تعدیل قدم ها و اعمال نیروهای اصلاحی برای حفظ تعادل را در بر می گیرد؟

  برخلاف دو ویدئوی قبلی که ترفندهای یکبار را نشان می داد ، ویدیوی جدید نشان می دهد که اطلس یک دوره کامل مانع را در یک حرکت انجام می دهد ، که به گفته این شرکت به قابلیت اطمینان و تکرارپذیری کمک می کند. تلاش برای گذراندن یک دوره موانع کامل منجر به شکست های زیادی می شود و به تیم های سخت افزاری و نرم افزاری کمک می کند تا بتوانند "ارتقاء استراتژیک" را برای کمک به روبات در گذراندن دوره ، پیگیری کنند.

  تبلیغات این GIF نشان می دهد احتمالاً تاثیرگذارترین بخش ویدیو است. به اصلاحات كوچك اطلس نگاه كنيد كه اطلس مدام در حال انجام آن است. با پرش از روی میله ، بازوی نگهدارنده آن تحت فشار متزلزل می شود. اطلس یک لغزش کوچک در هنگام فرود جعبه دارد و برای حفظ تعادل باید دستان خود را به عقب پرتاب کرده و پای خود را بلند کند. Boston Dynamics

  در حالی که سخت افزار اطلس تفاوت چندانی با ظاهر قبلی خود ندارد ، اما به نظر می رسد که این روبات به دلیل ارتقاء چشمگیر حرکات اصلاحی کوچک خود ، اکنون متفاوت حرکت می کند. ویدئوهای قدیمی تر نشان می دهد که یک روبات سنگین تر و سفت تر به نظر می رسد ، اما امروزه اطلس می تواند دست ها و پاهای خود را در اطراف تنظیم کند تا تعادل و مسیر حرکت در اواسط حرکت را تنظیم کند. بدلکاری ها خنده دار به نظر می رسند (ما گالری کاملی از این موارد را در زیر تهیه کردیم) ، اما احتمالاً حاشیه خطایی شبیه به انسان را برای بدلکاری ها نیز اضافه می کنند. ربات دیگر مجبور نیست کارها را به طور کامل انجام دهد. اگر اطلس فقط یک روال ژیمناستیک متزلزل را مدیریت کند که 7 از 10 از داوران دریافت می کند ، روبات می تواند وزن خود را مطابق با آن بچرخاند ، سعی کند بازیابی کند و به قسمت بعدی برنامه ادامه دهد.

  ما تکان دهنده ترین حرکت را در GIF بالا برجسته کردیم. اطلس بر فراز یک میله طاق می زند و بازوی نگهدارنده آن در تمام مدت می پیچد. پست وبلاگ Boston Dynamics اشاره می کند که این مانور در واقع برای اطلس بسیار دشوار است زیرا بازوهای آن در مقایسه با بدن سنگین آن چندان قوی نیست. ظاهراً این بدلکاری بیانگر محدودیت کاری است که ربات می تواند انجام دهد.

  حرکت اطلس در حال حاضر توسط درک انجام می شود. پیش از این ، این ربات فقط پارکور را از قبل روی سطح صاف یا جعبه های ثابت برنامه ریزی می کرد ، اما اطلس اکنون با دوربین های RGB و سنسورهای عمق محیط را شناسایی کرده و نسبت به آن واکنش نشان می دهد. همانطور که در پست وبلاگ آمده است ، "این بدان معناست که مهندسان نیازی به پیش برنامه ریزی حرکات پرش برای همه سیستم عامل ها و شکاف هایی ندارند که ممکن است روبات با آنها روبرو شود. در عوض ، تیم تعداد کمتری از رفتارهای الگو را ایجاد می کند که می توانند با آنها مطابقت داشته باشند. محیط و به صورت آنلاین اجرا می شود. " سه رایانه روی صفحه محاسبات مورد نیاز برای درک جهان اطلس را انجام می دهند ، دوره ای را طراحی می کنند و ربات را مستقیم نگه می دارند.

  تبلیغات گالری GIF از اطلس ضربه می زند. آیا روبات ها می توانند درد را احساس کنند؟ امیدوارم اینطور نباشه. Boston Dynamics که اثری از خود به جای خواهد گذاشت. اطلس دینامیک بوستون دارای هیدرولیک است و پایین می آید. Boston Dynamics در اینجا ، فکر می کنم پای اطلس در کنار یک جعبه گیر می کند. Boston Dynamics مهم نیست که زمین بخوری ، اطلس. مهم این است که دوباره بلند شوید. Boston Dynamics

  این نوع ویدئوهای پشت صحنه کاری است که Boston Dynamics قبلاً انجام نداده است و یک ساعت عالی است. شما خواهید دید که اطلس انواع برآمدگی ها و کبودی ها را در طول راه تجربه می کند ، درست مانند یک ورزشکار X Games که برای انجام یک دوره بدلکاری تمرین می کند. در یک نقطه ، ربات یک پرش را از دست می دهد و یک کار سخت روی سکوی بعدی انجام می دهد. این ربات در حین گذر از مسیر ، چیزی شبیه به یک خط هیدرولیک منفجر می شود ، که مایع را در همه جا پاشیده و اطلس به زمین می افتد. زمان دیگر ، یک پلت فرم تحت وزن اطلس در حالی که در حال تلاش برای عقب زدن است ، بیرون می آید و ربات درست روی سر خود فرود می آید. وحشیانه.

  بخشی از دلیل بد جلوه دادن اسلم ها این است که به نظر می رسد اطلس هنوز هیچ نوع تشخیص سقوط ندارد. انسانها یک روال تشخیص زمین خوردن غیر ارادی دارند-معمولاً شما دستان خود را بیرون آورده و سعی می کنید هنگام زمین خوردن خود را بگیرید. اما اطلس فقط به صورت اولیه به مسائل می پردازد.

  این ویدئو همچنین نشان می دهد که زندگی در تعمیرگاه روبات چگونه است. مهندسان ربات های معلول را با جرثقیل های سقفی به اطراف می کشند ، ماشین های بزرگ CNC قطعات جدیدی تولید می کنند و همه چیز قبل از بازگشت به کار اطلس آزمایش می شود. پس از تمرین زیاد ، اصلاحات و ارتقاء ، عملکردی شبیه به این خواهید داشت:

خبرهای دیگر از ابزارها