خبر

 • تک بورد - به نظر می رسد macOS beta به رزولوشن های جدید MacBook Pro اشاره می کند

  به نظر می رسد macOS beta به رزولوشن های جدید MacBook Pro اشاره می کند
  28 روز و 2 ساعت قبل

  انتظار می رود که لپ تاپ های جدید تا پایان سال عرضه شوند.
  هفتمین بتا macOS Monterey شامل مواردی است که به نظر می رسد اشاره ای به وضوح صفحه نمایش جدید مناسب خط MacBook Pro دارد ، که توسط MacRumors کشف شده است.

  خواندن بیشتر

  MacBook Pro مورد انتظار M1X تا ماه نوامبر در اینجا خواهد بود ، گزارشگر ادعا می کند در لیست رزولوشن های گرافیکی پشتیبانی شده در macOS ، دو وضوح جدید وجود دارد: 3،456 در 2،234 و 3،024 در 1،964. هر یک دارای نشانگر "شبکیه چشم" هستند که اپل معمولاً فقط روی صفحه نمایش دستگاههای خود استفاده می کند.

  نسبت ابعاد این رزولوشن های جدید به نسبت ابعاد کنونی در رایانه های MacBook Pro فروخته شده امروزه بسیار نزدیک است ، اما نسبت به آنچه در خط iMac در حال حاضر مشاهده می کنیم کمتر است ، و این نشان می دهد که برای رایانه های رومیزی اپل نیستند به علاوه بر این ، اعداد با حرکت به شبکیه چشم واقعی 2 برابر می شوند ، بر خلاف روش مقیاس بندی که در حال حاضر برای صفحه نمایش شبکیه چشم استفاده می شود.

  ممکن است این یک اشتباه باشد ، اما زمان بندی مناسب است. انتظار می رود macOS Monterey در پاییز امسال همراه با مدلهای جدید MacBook Pro با سیلیکون اپل طراحی سفارشی راه اندازی شود که جانشینان سریعتری برای تراشه های M1 بسیار مورد ستایش اپل است که در مکینتاهای رده پایین و جدیدترین به روزرسانی آیپد پرو یافت می شود.

  تبلیغات

  اگر به گزارش های بلومبرگ و جاهای دیگر اعتقاد داشته باشید ، لپ تاپ های جدید همچنین دارای نمایشگرهای مینی LED هستند که کنتراست بهتری نسبت به فناوری نمایشگری که در حال حاضر در لپ تاپ های Mac استفاده می شود ، و همچنین درگاه های اضافی مانند HDMI یا SD ارائه می دهند. جای کارت این دستگاه ها همچنین نوار لمسی را که برخی از کاربران آن را دوست دارند اما برخی دیگر از آن متنفرند ، به منظور بازگشت به کلیدهای عملکردی فیزیکی حذف می کنند. مک بوک پرو 13 اینچی احتمالاً شاهد کاهش حاشیه ها خواهد بود و آن را به یک مک بوک پرو 14 اینچی تبدیل می کند. (چند سال پیش تغییر مشابهی مک بوک پرو 15 اینچی را با مدل 16 اینچی جایگزین کرد.)

  بنابراین افزایش وضوح صفحه نمایش به تعدادی از تغییرات احتمالی دیگر که برای مهمترین طراحی مجدد ایجاد می شود ، ملحق می شود. از MacBook Pro از اولین مدلهای Touch Bar در سال 2016.

خبرهای دیگر از ابزارها