خبر

 • تک بورد - به‌روزرسانی پیام‌های Google یک شکاف را بین افراد حباب‌دار آبی و سبز پر می‌کند

  به‌روزرسانی پیام‌های Google یک شکاف را بین افراد حباب‌دار آبی و سبز پر می‌کند
  16 روز و 16 ساعت قبل

  به‌روزرسانی بلوک‌های مخرب متن تولید شده توسط Tapbacks اپل را کاهش می‌دهد.
  با کنار گذاشتن عدم پشتیبانی از رمزگذاری سرتاسر، یکی از آزاردهنده‌ترین چیزها برای کاربران آیفون اپل در مورد برقراری ارتباط با کاربران اندروید از طریق پیام کوتاه است. ویژگی های iOS که در ترجمه گم می شوند. ترجمه یک جلوه بصری به "(ارسال شده با بالن)" هر تاثیری را که می‌خواهید افکت داشته باشد را از بین می‌برد و تاریخچه پیام شم

  مطالعه بیشتر

  یک و نیم دهه بی ثباتی: تاریخچه برنامه های پیام رسان Google

  در آن جبهه دوم، ویژگی Tapback اپل به خصوص آزاردهنده است. هنگام استفاده از iMessage، این لیست کوتاه از نیم دوجین واکنش راهی مفید برای علامت دادن به تایید یا لذت بردن است، یا فقط برای وارد کردن یک رشته پیام به بالای لیست افراد. در تلفن‌های اندرویدی، هر Tapback یک بلوک کاملاً جدید از متن را با توضیح متنی واکنش و کل متن اصلی تولید می‌کند. به عنوان یک گزینه بازگشتی برای گوشی های غیرهوشمند یا یک ویژگی دسترسی، این لزوما چیز بدی نیست. اما می‌تواند به سرعت رشته‌های متن گروه پیامک را برای کاربران اندروید آشفته و ناخوانا کند.

  تبلیغات

  به‌روزرسانی جدید برنامه پیام‌های Google، که در آخر هفته توسط 9to5Google مشاهده شد و به نظر می‌رسد در حال انتشار برای برخی هستند. اکنون کاربران اندروید، این مشکل را با ترجمه پاسخ های Tapback به پاسخ های ایموجی برطرف می کنند. دستگاه‌های اندرویدی که از برنامه پیام‌ها استفاده می‌کنند بیش از یک سال است که می‌توانند به یکدیگر پاسخ‌های شکلک ارسال کنند، اما این اولین تلاش Google برای ترسیم مکانیسم پاسخ اپل به خود است.

  البته، در دنیای ایده‌آل. ، راه حل بدون توقف برای این مشکل ارتباطی این است که اپل پشتیبانی از پیام رسانی RCS را به آیفون ها اضافه کند، یا iMessage را به یک استاندارد باز تبدیل کند، یا اپل و گوگل و اپراتورهای تلفن دنیا در یک صفحه در مورد استاندارد واحدی که همه آنها می توانند از آن پشتیبانی کنند. در این میان، حداقل یک پاسخ ساده "شست رو به بالا" را می توان بدون توجه به اکوسیستم گوشی هوشمندی که در آن تعبیه شده مشاهده و درک کرد.

خبرهای دیگر از گجت ها