خبر

 • تک بورد - به‌روزرسانی‌های iOS 15.2 و macOS 12.1 اپل امروز به دستگاه‌های پشتیبانی‌شده رسید

  به‌روزرسانی‌های iOS 15.2 و macOS 12.1 اپل امروز به دستگاه‌های پشتیبانی‌شده رسید


  1 ماه قبل

  SharePlay به macOS می آید و طرح جدید Apple Music به همه چیز می رسد.
  همانطور که اکنون مرسوم شده است، اپل امروز به روز رسانی های جدید سیستم عامل را برای تقریباً همه دستگاه های خود در یک رگبار عظیم منتشر کرده است. نسخه های منتشر شده شامل iOS 15.2 و iPadOS 15.2، macOS Monterey 12.1، watchOS 8.3 و tvOS 15.2 هستند.

  ادامه مطلب

  Apple به زودی قطعات و ابزارهایی را برای کاربرانی که می خواهند گوشی خود را تعمیر کنند ارسال می کند. همه این به روز رسانی ها اکنون در دستگاه های پشتیبانی شده به صورت عمومی در دسترس هستند. همه به جز tvOS به‌روزرسانی‌های ویژگی xx هستند، به این معنی که در واقع به جای رفع مشکلات، ویژگی‌های جدیدی اضافه می‌کنند.

  بسته به سیستم‌عامل، این ویژگی‌ها ممکن است شامل SharePlay، Apple Music Voice Plan، پانل گزارش حریم خصوصی برنامه، و بیشتر.

  فهرست مطالب

  macOS Monterey 12.1 iOS و iPadOS 15.2 watchOS 8.3 و tvOS 15.2 یادداشت های انتشار iOS 15.2 یادداشت های انتشار iOS 15.2 یادداشت های انتشار watchOS 8.3

  macOS Monterey 12.1

  macOS 12.1 یک به روز رسانی قابل توجه است که چندین ویژگی جدید را به ارمغان می آورد و بسیاری از اشکالات را برطرف می کند. مهم‌تر از همه، این ویژگی SharePlay را اضافه می‌کند، یک ویژگی شاخص که برای نسخه اصلی Monterey در نظر گرفته شده بود اما به این به‌روزرسانی رسید.

  SharePlay به شما امکان می‌دهد از طریق FaceTime همگام‌سازی با پخش موسیقی در تماس‌های ویدیویی و صوتی زنده شرکت کنید. یا محتوای ویدیویی در سرویس های پشتیبانی شده. شرکت‌کنندگان می‌توانند به کنترل‌های مشترک برای توقف، پخش یا رد شدن از محتوا دسترسی داشته باشند. SharePlay همچنین امکان اشتراک‌گذاری صفحه نمایش را از طریق FaceTime فراهم می‌کند.

  از دیگر ویژگی‌های جدید این نسخه macOS می‌توان به طراحی مجدد Memories in Photos، گزینه‌های ایمنی خانواده جدید برای پیام‌ها و پشتیبانی از برنامه صوتی Apple Music مبتنی بر سیری اشاره کرد.

  با این حال، یک استثنای بزرگ از macOS 12.1 وجود دارد: Universal Control، ویژگی قبلی وعده داده شده که قرار بود امکان استفاده یکپارچه از iPad و Mac را با استفاده از یک ماوس یا ترک پد به صورت یکپارچه در کنار یکدیگر فراهم کند. این ویژگی تا پایان سال انتظار می رفت، اما در نسخه بتای iOS 12.1 ظاهر نشد. مطمئناً در نسخه نهایی نیز وجود ندارد. وب سایت اپل اکنون می گوید که این ویژگی در بهار 2022 ارائه می شود. تبلیغات

  iOS و iPadOS 15.2

  از آنجایی که iOS و iPadOS قبلاً دارای ویژگی بزرگ SharePlay بودند که امروز به macOS اضافه شد (این مورد مورد استفاده قرار گرفت آیفون‌ها و آی‌پدها در iOS 15.1)، به‌روزرسانی‌های سیستم‌عامل تلفن همراه از نظر دامنه کوچک‌تر هستند. اما هنوز چیزهایی در اینجا وجود دارد.

  iOS و iPadOS 15.2 پشتیبانی از Apple Music Voice Plan را اضافه می‌کنند و یک پنل گزارش حریم خصوصی برنامه جدید را در تنظیمات معرفی می‌کنند که به شما امکان می‌دهد ببینید کدام برنامه‌ها به شما دسترسی پیدا کرده‌اند. اطلاعات.

  iOS 15.2 همچنین کنترل عکس ماکرو را برای iPhone 13 Pro و iPhone 13 Pro Max اضافه می‌کند و به برخی از سردردهای ناشی از رفتار پیش‌فرض این تلفن‌ها در هنگام راه‌اندازی پاسخ می‌دهد. همچنین تعداد زیادی رفع اشکال و ترفندهای کوچکتر، به علاوه یک ویژگی که به شما امکان می دهد «مخاطبین قدیمی» را تعیین کنید که می توانند داده های iCloud شما را در صورت مرگ مدیریت کنند.

  به همراه iOS 15.2 نرم افزار جدیدی برای HomePod، برنامه Apple Music Voice را فعال می کند. اپل همچنین همزمان با عرضه iOS 15.2 اپلیکیشن جدیدی به نام Tracker Detect برای اندروید منتشر کرده است. این برنامه به نگرانی اصلی ما در مورد دستگاه موقعیت جغرافیایی AirTag اپل در بررسی اوایل سال جاری می پردازد - اینکه کاربران Android راهی برای دیدن اینکه آیا AirTag روی شخص یا وسایل آنها قرار داده شده است یا نه.

  < h2>watchOS 8.3 و tvOS 15.2

  در نهایت، به‌روزرسانی‌هایی برای دستگاه‌های Apple Watch و Apple TV وجود دارد. اینها نسخه های کوچکتر هستند. watchOS 8.3 پشتیبانی از گزارش حریم خصوصی برنامه و برنامه Apple Music Voice را اضافه می‌کند، در حالی که tvOS 15.2 هیچ یادداشت منتشر شده به صورت عمومی و مفصلی ندارد، که نشان می‌دهد حداکثر رفع اشکال و بهبود عملکرد را ارائه می‌دهد.

  همه موارد. این به‌روزرسانی‌های نرم‌افزاری باید از امروز برای دستگاه‌های پشتیبانی‌شده در سطح جهانی در دسترس باشند. در زیر، یادداشت های انتشار را به زبان خود اپل خواهید دید.


  تگ ها:

  به‌روزرسانی‌ , 15.2 , macos , 12.1 , امروز , دستگاه‌ , پشتیبانی‌شده , رسید


  v 15
خبرهای دیگر از گجت ها