خبر

 • تک بورد - بنیاد لینوکس در تلاش است تا اخلاق تشخیص صدا را بهبود بخشد

  بنیاد لینوکس در تلاش است تا اخلاق تشخیص صدا را بهبود بخشد
  27 روز و 8 ساعت قبل

  تشخیص صدا می خواهید اما به الکسا اعتماد ندارید؟ بنیاد لینوکس پشت شما است.
  هفته گذشته ، بنیاد لینوکس یک انجمن صنعت منبع آزاد جدید ایجاد کرد به نام Open Voice Network (OVN). گروه جدید با هدف بهبود اعتماد ، انتخاب ، فراگیری و گشودگی در فناوری تشخیص صدا ، یک صندوق هدایت شده مستقلاً بنیاد لینوکس است.

  اگرچه از برخی جهات شبیه ابتکار عمل آمازون برای صدا است ، اما OVN ادعا می کند که تمرکز اصلی خود را بر روی اصول اخلاقی دارد. اگرچه تلاش آمازون بر انتخاب و آزادی کاربر تأثیر می گذارد ، اما هدف اصلی آن بطور قابل توجهی باریک تر از OVN است - ارائه "خدمات صوتی همزمان چندگانه و همزمان بر روی یک محصول ، هر یک دارای واژگان خاص خود". آمازون چه در بیانیه مأموریت فعلی خود و چه در بیانیه مطبوعاتی 2019 که آن را اعلام کرده است ، در مورد محدودیت های اخلاقی یا دستورالعمل های مربوط به آن سرویس ها چیز زیادی نگفته است.

  شبکه صدای آزاد یک انجمن صنفی غیرانتفاعی و غیرانتفاعی با برخی نام های چشمگیر در رجیستری عضو موسس آن ، از جمله Target و Microsoft. هدف OVN توسعه فناوری نیست بلکه ارائه استانداردهای باز ، قابل اعتماد و فراگیر و رهنمودهای استفاده است.

  اطلاعیه مطبوعاتی اولیه OVN با جزئیات بیشتری بیان می شود ، بیان می کند که انجمن با تمرکز در این زمینه ها آغاز خواهد شد. :

  تدوین استانداردها: تحقیقات و توصیه هایی در مورد استانداردهای جهانی که امکان انتخاب ، فراگیری و اعتماد کاربر را فراهم می کند. ارزش و آگاهی صنعت: شناسایی و به اشتراک گذاری بهترین روشهای هوش مصنوعی مکالمه که هم بصورت افقی است و هم مخصوص صنایع عمودی ، به عنوان منبع بینش و ارزش کمک صوتی. وکالت: کار با و از طریق انجمن های صنعت موجود در مورد موضوعات نظارتی و قانونی مربوطه ، از جمله در مورد حریم خصوصی داده ها.

  عضویت در شبکه صدای آزاد مستلزم حمایت از تحقیقات ، آگاهی و حمایت از آن با مشارکت مستقیم منابع و همچنین مشارکت فعال در کنفرانس ها و کارگاه های آن است.

  تبلیغات

  مایک دولان ، معاون ارشد و مدیر پروژه در بنیاد لینوکس ، می گوید: "انتظار می رود [صوتی] یک رابط اصلی برای دنیای دیجیتال باشد ... در حال حاضر به طور فزاینده ای فراتر از بلندگوهای هوشمند مورد استفاده قرار می گیرد تا شامل انواع مختلفی از برنامه ها در اتومبیل ها ، تلفن های هوشمند و وسایل الکترونیکی خانگی باشد." وی ادامه داد: "تأثیر احتمالی [صوتی] سرسام آور است و ما خوشحالیم که آن را تحت مدل حاکمیت باز بنیاد لینوکس قرار می دهیم."

  هدف معماری ، Joel Crabb ، Target را توصیف می کند به عنوان "کاوش و استقبال مداوم از فن آوری های جدید" از جمله تشخیص صدا و اظهارات "بنیاد لینوکس ، با نقش خود در پیشبرد منبع باز برای همه ، خانه عالی برای این ابتکار است."

  مدیر کل Microsoft Azure AI علی دلول بر اهمیت این فن آوری تأکید می کند و می گوید: "صحبت کردن انسانی است" - و به دنبال آن با یک جمله جسورانه "صدا به سرعت به حالت اصلی تعامل بین کاربران و دستگاه ها و خدمات آنها در خانه و محل کار تبدیل می شود." (ما مطمئن نیستیم که موافق هستیم که فرمان صوتی به عنوان روش اصلی ارتباط با دستگاه ها و سیستم ها به زودی - یا شاید همیشه - وارد شود ، اما مطمئناً از اهمیت بیشتری برخوردار است.)

  عضو بنیانگذار OVN ، شوارتز گروپ ، رئیس دیجیتال افسر رولف شومان به نیاز شدید به طراحی و استانداردهای اخلاقی در تشخیص صدا اشاره می کند: "صدا شامل اطلاعات بیشتری نسبت به اثر انگشت است و می تواند شامل اطلاعاتی در مورد وضعیت احساسی یا سلامت روانی کاربر باشد. بنابراین ، قرار دادن داده ها از اهمیت بالایی برخوردار است. استانداردهای حفاظتی موجود برای محافظت از حریم خصوصی کاربر. این تنها راهی است که ما در آینده صدا کمک خواهیم کرد. "

  عضویت در حمایت از Open Voice Network در اختیار شرکت های پلاتین ، طلا و" قرار دارد. حمایت از "سطح 100K ، 50K $ و 7.5K $ سالانه به ترتیب ، با حامیان مالی پلاتین در کمیته راهبری OVN و دو سطح دیگر" نمایندگی "در کمیته. افراد و مشاغل کوچکتر که مایل به مشارکت هستند ممکن است این کار را به عنوان دوستان شبکه صدای آزاد انجام دهند - تعهدی که مستلزم مشارکت داوطلبانه و امضای منشور است ، اما کمک نقدی ندارد.

خبرهای دیگر از اسباب