خبر

 • تک بورد - بسته باتری Apple’s MagSafe اکنون با قیمت 99 دلار در فروشگاه موجود است

  بسته باتری Apple’s MagSafe اکنون با قیمت 99 دلار در فروشگاه موجود است
  8 روز و 10 ساعت قبل

  این با آیفون 12 ، آیفون 12 مینی ، آیفون 12 پرو و ​​آیفون 12 پرو حداکثر کار می کند.
  بسته جدید باتری MagSafe اپل برای آیفون 12 و آیفون 12 پرو اکنون برای وانت در فروشگاه و اولین سفارشات آنلاین در دسترس است در آستانه خریداران رسیده اند.

  خواندن بیشتر اپل بسته باتری MagSafe را برای شارژ آیفون 12 در حال اجرا معرفی می کند ، اگر برای خرید بسته باتری در بازار هستید ، می توانید یکی را بصورت آنلاین خریداری کنید و ببینید در روزها یا هفته های آینده برای شما ارسال می شود (بسته به جایی که زندگی می کنید) یا به فروشگاه محلی Apple خود بروید و یکی را خریداری کنید. البته در دسترس بودن ، و همچنین روشهای ایمنی COVID-19 در یک فروشگاه اپل ، به مکان بستگی دارد.

  وب سایت اپل روش های مختلفی را برای فهمیدن اینکه آیا بسته باتری موجود در نزدیکترین مکان خرده فروشی شما وجود دارد ارائه می دهد. به عنوان مثال ، اگر در ایالات متحده هستید ، در صفحه فروشگاه آنلاین محصول سعی می شود کد پستی شما به طور خودکار شناسایی شود ، یا می توانید کد پستی خود را به صورت دستی وارد کنید. سپس در صفحه محصول گفته می شود که بسته باتری در نزدیکترین مکان موجود است یا خیر.

  تبلیغات

  بسته باتری MagSafe اولین بار یک هفته پیش اعلام و برای سفارش آنلاین ارائه شد. بسته باتری با iPhone 12 ، iPhone mini ، iPhone 12 Pro یا iPhone 12 Pro Max کار می کند - به عبارت دیگر ، هر iPhone با MagSafe.

  خواندن بیشتر بهترین لوازم جانبی و تجهیزات MagSafe برای آیفون 12 جدید شما MagSafe در اواخر سال گذشته با مجموعه آیفون 12 معرفی شد ، هرچند این نام در محصولات اپل سابقه طولانی تری دارد. آیفون هایی که از آن پشتیبانی می کنند ، در نزدیکی سیم پیچ های بی سیم شارژ تلفن ها دارای آهن ربا هستند. این آهن ربا اطمینان حاصل می کند که شارژرها و بسته های باتری با استفاده از فناوری برای بهترین سرعت شارژ و تجربه ای که آیفون توانایی آن را دارد ، در حد مطلوبی قرار دارند. از MagSafe می توان برای سایر لوازم جانبی مانند کیف پول مغناطیسی یا پایه اتومبیل نیز استفاده کرد.

  بسته باتری MagSafe می تواند آیفون را در شارژ 5 وات یا در هنگام وصل 15 وات شارژ کند. بسته باتری خود دارای یک اتصال Lightning است ، اما با کابل Lightning یا برق همراه نیست. آداپتور باید از هر کابل و آداپتور لایتنینگ که قبلاً با آیفون خود استفاده می کنید استفاده کنید یا کابل جدیدی بخرید. این بسته همچنین مستقیماً توسط سیستم عامل آیفون ، iOS پشتیبانی می شود ، بدین ترتیب می توانید وضعیت شارژ آن را در صفحه اصلی یا مکانهای دیگر مشاهده کنید.

  تمرکز این محصول بر روی تجربه کاربر و یکپارچه است. ادغام ، اما بسته باتری 99 دلار هزینه دارد ، و این قیمت بسیار گرانتر از بسیاری از بسته های باتری مشابه iPhone است.

  تصویر لیست شده توسط اپل

خبرهای دیگر از اسباب