خبر

 • تک بورد - برنامه های اندرویدی آمازون به جدیدترین نسخه بتا ویندوز 11 عرضه می شوند

  برنامه های اندرویدی آمازون به جدیدترین نسخه بتا ویندوز 11 عرضه می شوند
  19 روز و 4 ساعت قبل

  پشتیبانی از برنامه های Android دارای سیستم مورد نیاز بیشتری نسبت به خود ویندوز 11 است.
  Windows 11 بدون پشتیبانی وعده داده شده برای برنامه های Android از فروشگاه برنامه آمازون ارسال می شود ، اما مایکروسافت اولین پیش نمایش این ویژگی را برای Windows Insiders در کانال بتا ویندوز 11 اعلام کرد امروز.

  پیش نمایش اولیه فقط برای کاربران ایالات متحده در دسترس است و علی رغم پست وبلاگ مایکروسافت ، هنوز تا لحظه نگارش آن هنوز زنده نیست. اما با به روزرسانی ، به 50 برنامه Android از جمله بازی ها ، برنامه های آموزشی و برنامه Kindle دسترسی پیدا می کند. مایکروسافت برنامه های جدیدی را برای Windows Insiders در جدول زمانی مورد علاقه خود منتشر می کند: "در ماه های آینده".

  خواندن بیشتر

  در اینجا نحوه عملکرد برنامه های Android در Windows 11

  برنامه های Android در حال اجرا در ویندوز 11 مانند برنامه های بومی ویندوز به نظر نمی رسد ، اما از ادغام اولیه با بقیه سیستم عامل ها ، از جمله دسترسی به مرکز اقدام برای اعلان ها و کلیپ بورد پشتیبانی می کند. مایکروسافت همچنین می گوید که "بسیاری از تنظیمات دسترس پذیری ویندوز برای برنامه های Android اعمال می شود" ، اما مشخص نکرد که کدام. در وهله اول برای شروع ، رایانه شما به جای 4 گیگابایت اصلی به 8 گیگابایت RAM و به جای یک هارد دیسک در حال چرخش نیاز دارد. همچنین یک پردازنده مورد نیاز است: پردازنده نسل هشتم Intel Core i3 یا جدیدتر ، پردازنده AMD Ryzen 3000 سری یا جدیدتر ، یا تراشه های Qualcomm Snapdragon که تعداد کمی از دستگاه های ویندوز ARM را تغذیه می کند. به نظر می رسد که این امر تراشه های سری Ryzen 2000 و برخی تراشه های کندتر Celeron و Pentium را حذف می کند ، اگرچه مشخص نیست که مایکروسافت چگونه و یا چگونه این الزامات اضافی را اعمال خواهد کرد.

  ما در مورد برخی از زیرساخت های "Windows Subsystem for Android" و فناوری Intel Bridge که پشت صحنه کار می کند تا برنامه های ARM Android را در رایانه های شخصی Intel و AMD مبتنی بر x86 اجرا کند. با نزدیک شدن به نسخه عمومی ، دوباره این ویژگی را بازبینی می کنیم.

  لیست تصویر توسط ران آمادئو

خبرهای دیگر از ابزارها