خبر

 • تک بورد - برنامه جدید Google Drive موارد استفاده از مشاغل و منازل را متحد می کند

  برنامه جدید Google Drive موارد استفاده از مشاغل و منازل را متحد می کند
  16 روز و 8 ساعت قبل

  برنامه جدید دسک تاپ Drive فقط برای Windows و Mac در دسترس است.
  Google یک برنامه دسک تاپ جدید Google Drive را منتشر کرده است که جایگزین نسخه های قدیمی برای خانه و مشاغل می شود. برنامه جدید Drive از ویژگی های Google Photos و همچنین پشتیبان گیری و همگام سازی (برنامه قدیمی ، در درجه اول مصرف کننده) و Drive File Stream (نسخه قدیمی و هدف کسب و کار) ساخته شده است.

  ویژگی ها

  صادقانه بگویم ، به نظر نمی رسد چیزهای جدیدی در برنامه به روز شده وجود داشته باشد - به نظر می رسد بیشتر از هر چیز دیگری تلاش تمیز کردن و یکسان سازی باشد. ویژگی های اصلی عبارتند از:

  بارگذاری و همگام سازی عکس ها در فضای ذخیره سازی ابری Google - از جمله فشرده سازی و تغییر اندازه خودکار ، برای کسانی که "ذخیره سازی ذخیره سازی" را انتخاب می کنند تا کیفیت تصویر اصلی همگام سازی دستگاه های ذخیره سازی خارجی (درایو های بزرگ ، درایوهای سخت USB و SSD) همگام سازی دو طرفه پرونده و پوشه به Google Drive (اختیاری) - بارگیری خودکار پرونده ها در پوشه های محلی و همچنین روش دیگر در پوشه های نصب شده محلی به صورت محلی یا در حالت آینه - بارگیری خودکار پرونده ها در صورت درخواست ، یا پیش فرض خودکار همه پرونده ها از پشتیبانی ابری درون برنامه ای برای درایوهای مشترک Google (ویژگی جدید در پشتیبان گیری و همگام سازی وجود ندارد) ادغام با Microsoft Outlook و Google Meet با برنامه ریزی زمان بندی تبلیغات به روزرسانی به برنامه جدید Drive

  با توجه به معرفی گوگل ، کاربران قدیمی تر برنامه پشتیبان گیری و همگام سازی شروع به کار نرم افزار درون برنامه ای می کند mpts برای انتقال به Drive برای دسک تاپ ، که به کاربران توصیه می کند این کار را تا سپتامبر سال جاری انجام دهند.

  کاربران پشتیبان و همگام سازی از یک گردش کار هدایت شده برای انتقال از برنامه قدیمی به برنامه جدید در 19 ژوئیه و Google پشتیبانی می کنند. دامنه های فضای کاری (هر دو آهنگ انتشار سریع و برنامه ریزی شده) اعلان های درون برنامه ای را مشاهده می کنند که موجب انتقال سریع از 18 آگوست می شود. برنامه پشتیبان و همگام سازی منسوخ از 1 اکتبر به طور کامل کار نمی کند.

  این برای چه کسی است؟

  پاسخ ساده است ، اما ما می خواهیم یک زیر خط سنگین ترسیم کنیم زیرا این روزها معمول نیست - همه کاربران سرویس Google می توانند از برنامه جدید Drive استفاده کنند. این شامل حسابهای شخصی و رایگان و همچنین حسابهای Google Workspace سازمانی پولی است.

  به عبارت دیگر ، اگر شما کاربر Google Drive هستید ، وقت آن است که پیش بروید و برنامه جدید را بارگیری کنید - دیگر جایی ندارد به تعویق انداختن اگر یک سرپرست Google Workspace هستید ، دو ماه فرصت دارید تا برنامه جدید را آزمایش و پیاده سازی کنید قبل از اینکه پشتیبان گیری و همگام سازی در اول اکتبر خاموش شود و از بین برود.

  تصویر لیست شده توسط جیم سالتر

خبرهای دیگر از اسباب