خبر

 • تک بورد - برنامه به روز شده PC Health Check در واقع به شما می گوید که چرا نمی توانید ویندوز 11 را اجرا کنید

  برنامه به روز شده PC Health Check در واقع به شما می گوید که چرا نمی توانید ویندوز 11 را اجرا کنید
  14 ساعت و 36 دقیقه قبل

  برنامه به روز شده شرح مفصل تری از مشکلات و راه حل ها را ارائه می دهد.
  هنگامی که ویندوز 11 و سخت افزارهای سخت افزاری جدید آن اعلام شد ، مایکروسافت همچنین یک ابزار PC Health Check منتشر کرد که سخت افزار شما را تجزیه و تحلیل می کند و به شما می گوید که آیا کامپیوتر شما می تواند به ویندوز 11 ارتقا یابد. مشکل این است که برنامه نمی گوید دلیل اینکه رایانه شما در آزمایش شکست خورد ، باعث شد برخی از افر

  خواندن بیشتر

  چرا ویندوز 11 دارای چنین سخت افزار سخت افزاری است ، به گفته مایکروسافت

  نسخه جدیدی از برنامه PC Health Check ، که برای هرکسی که برای حساب Windows Insider ثبت نام کند ، موجود است ، این مشکل را برطرف می کند. در آزمایشات ما ، حدس زدن سن تقریبی رایانه شخصی که بر روی آن کار می کند ، هنوز بسیار بد است ، اما زمانی که به شما می گوید نمی توانید به سیستم عامل جدید ارتقا دهید ، حداقل اطلاعات دقیق تری ارائه می دهد.

  نسخه جدید برنامه Health Check در صورتی که رایانه شما به راحتی مشکلات سازگاری را برطرف می کند ، توصیه می کند ، مانند ماژول TPM سیستم عامل که به سادگی فعال نیست ، اگر Secure Boot خاموش است یا به RAM نیاز دارید یا ارتقاء فضای دیسک اما برای مشکلات جدی تر ، مانند پردازنده ای که در یکی از لیست های سازگاری مایکروسافت نیست ، تنها گزینه شما ارتقاء به پردازنده پشتیبانی شده است (نه همیشه یک گزینه ، اما برای برخی از دسکتاپ های AMD Ryzen به طور خاص امکان پذیر است) ، جایگزین رایانه ، اجرای ویندوز 10 را ادامه دهید ، یا نصب "پشتیبانی نشده" ویندوز 11 را اجرا کنید که ممکن است در آینده به روزرسانی دریافت نکند.

  تبلیغات

  رایانه های از پیش ساخته شده با پردازنده های پشتیبانی شده عموماً ویژگی های امنیتی را که ویندوز 11 از آنها درخواست می کند فعال کرده اند. زیرا ، از آنجا که مایکروسافت شرکت های بزرگ رایانه ای را مجبور می کند قبل از فروش رایانه های شخصی ویندوز ، سخت افزارها و دستورالعمل های سخت افزاری بیشتری را رعایت کنند. مشکل بزرگتر رایانه های شخصی سفارشی است که اغلب این ویژگی های امنیتی به طور پیش فرض خاموش هستند و همیشه نحوه روشن کردن آنها را روشن نمی کند. یک راه حل ممکن است نصب یک به روزرسانی BIOS جدیدتر باشد - بسیاری از سازندگان مادربرد تنظیمات پیش فرض خود را در نسخه های اخیر BIOS تغییر می دهند تا از Windows 11 خارج از جعبه پشتیبانی کنند.

  ویندوز 11 شروع به عرضه به رایانه های شخصی پشتیبانی شده در 5 اکتبر.

  فهرست بندی تصویر توسط مایکروسافت

خبرهای دیگر از ابزارها