خبر

 • تک بورد - برنامه به روز شده از Apple گذرواژه های iCloud را به ویندوز می آورد

  برنامه به روز شده از Apple گذرواژه های iCloud را به ویندوز می آورد
  10 روز و 17 ساعت قبل

  مطمئناً با 1Password برابر نیست ، اما به هر حال یک افزوده خوش آمدید است.
  اپل نسخه جدید iCloud را برای Windows با شماره 12.5 منتشر کرده است. این به روز رسانی امکان دسترسی و مدیریت گذرواژه های ذخیره شده در iCloud را از دستگاه Windows اضافه می کند ، چیزی که کاربران مدتهاست درخواست کرده اند.

  اپل به تدریج پشتیبانی بیشتری از گذرواژه های iCloud را در سیستم عامل های غیر اپل اضافه می کند که نتایج متفاوتی دارد. به عنوان مثال ، این شرکت یک افزونه Chrome منتشر کرد که گذرواژه های iCloud را با Chrome همگام سازی می کرد. اما مانند این برنامه جدید گذرواژه های iCloud ، حداقل کار را انجام داد و کار دیگری انجام نداد.

  با این وجود ، این افزودنی برای کاربرانی که عمدتا در اکوسیستم اپل زندگی می کنند (و بنابراین از قفل رمز عبور iCloud اپل استفاده می کنند) استقبال می شود. که با این وجود گاهی اوقات مجبور به استفاده از ویندوز می شوند. به عنوان مثال ، برخی از مردم بیشتر اوقات از iPhone یا Mac استفاده می کنند ، اما دارای رایانه شخصی ویندوزی هستند که فقط برای انجام بازی هایی که در Mac اجرا نمی شوند استفاده می شود.

  خواندن بیشتر

  iCloud اپل در ویندوز تجربه ضعیفی بوده است ، اما یک به روز رسانی جدید به دنبال رفع آن است. پیش از این ، این کاربران مجبور بودند یک دستگاه اپل را برای جستجو گذرواژه بیرون بیاورند ، سپس آن را به صورت دستی در رایانه ویندوز تایپ کنند. برای ورود به چیزی و هنگام استفاده از حساب کاربری جدید در دستگاه ویندوز که بعداً باید در دستگاه های دیگر قابل دسترسی باشد ، گزینه ها برای کاربران مدیریت گذرواژه iCloud محدودتر بود.

  در حال حاضر ، کاربران می توانند یک برنامه مدیریت رمز عبور barebones را در Windows راه اندازی کنند که به آنها اجازه می دهد مانند گذشته در Mac دسترسی داشته باشند یا گذرواژه هایی را اضافه کنند.

  تبلیغات

  وقتی می گوییم برنامه جدید این است ، شوخی نمی کنیم برهنه: دقیقاً حداقل کاری را که باید برای زنده ماندن انجام دهد انجام می دهد-و هیچ چیز دیگر. اگر راننده اصلی روزانه شما یک دستگاه ویندوز است ، این برنامه جدید هیچ کاری نمی کند تا شما را متقاعد کند که از چیزهای قوی تری مانند 1Password استفاده کنید.

  برنامه گذرواژه های iCloud را می توان از منوی شروع راه اندازی کرد یا قرار داد در دسکتاپ یا نوار وظیفه ، و هنگامی که کاربران iCloud را برای Windows 12.5 از Microsoft Store بارگیری یا ارتقا می دهند ، به طور خودکار تنظیم می شود. علاوه بر این ، برنامه iCloud for Windows دارای تنظیمات جدیدی برای فعال یا غیرفعال کردن همگام سازی با پسوندهای Chrome یا Edge برای گذرواژه های iCloud است.

  در اینجا یادداشت های انتشار اپل برای به روز رسانی آمده است: در این نسخه

  مشاهده و مدیریت گذرواژه های ذخیره شده خود در رایانه Windows خود با برنامه جدید iCloud Passwords همگام سازی گذرواژه های خود در دستگاه ها و رایانه های Edge با استفاده از iCloud Passwords Extension

  همانطور که اغلب انجام می شود ، اپل پشتیبانی را منتشر کرده است در وب سایت خود سند داشته باشید که در آن نحوه عملکرد برنامه و کارهایی که می توانید با آن انجام دهید توضیح داده شده است. اگر می خواهید سند را دقیق تر بررسی کنید ، سند را بررسی کنید. یا به طور متناوب ، می توانید iCloud را برای Windows بارگیری کنید. در حال حاضر به روز رسانی برای همه در دسترس است.

  فهرست بندی تصویر توسط theaucitron

خبرهای دیگر از ابزارها