خبر

 • تک بورد - بررسی Surface Laptop Studio: یک رایانه شخصی قابل ساخت و عجیب و غریب

  بررسی Surface Laptop Studio: یک رایانه شخصی قابل ساخت و عجیب و غریب
  12 روز و 8 ساعت قبل

  سرعت متوسط ​​و چند تصمیم عجیب یک طراحی منظم را تحت الشعاع قرار می دهد.
  Surface Pro 8 ، با صفحه نمایش بزرگتر و بهبود عملکرد ، ستاره خط تولید سرفیس مایکروسافت است. اما برای افرادی که لپ تاپ های واقعی را به تبلت های قابل تبدیل ترجیح می دهند ، یک عضو جدید از خانواده وجود دارد که شایسته نگاه است: Surface Laptop Studio.

  همانند Surface Book قدیمی ، Surface Laptop Studio می خواهد یک لپ تاپ معمولی باشد که بتواند هنگام کشیدن یا نوشتن با Surface Pen ، صفحه کلید را از بین ببرد. اما در جایی که صفحه Surface Book می تواند به طور کامل از پایه خود حذف شود ، Laptop Studio دارای یک صفحه متصل با یک لولا تاشو است - نه کاملاً برخلاف دسکتاپ قدیمی Surface Studio که برای آن نامگذاری شده است.

  بنابراین کجا Surface Laptop Studio با خط جدید Surface سازگار است؟ چگونه به طراحی قدیمی Surface Book می پیوندد؟ و چگونه با سایر لپ تاپ های با صفحه نمایش بزرگ بزرگ دیگر سازندگان رایانه های شخصی مقایسه می شود؟

  فهرست مطالب

  یک لپ تاپ محکم ، اگر عجیب ، انتخاب های طراحی عجیب و غریب پورت های محدود A جایگزینی برای Surface Book؟ نه کاملا. نکته ای در مورد Surface Slim Pen 2 عملکرد و عمر باتری: مشکلات چهار هسته ای نتیجه گیری خوب خوب بد

  استودیو لپ تاپ سرفیس مایکروسافت

  از 1600 دلار در مایکروسافت از 160 دلار 0 در Adorama (Ars Technica ممکن است از طریق پیوندهای موجود در این پست از طریق برنامه های وابسته ، فروش خود را جبران کند.)

  یک لپ تاپ محکم ، اگر عجیب باشد

  استودیو لپ تاپ از یک سنگ جامد و تمام آلومینیوم برخوردار است طراحی از Surface Book قدیمی. چیزی در مورد نحوه برخورد با فلز باعث می شود آن را نسبت به سطح آلومینیومی در MacBook Air یا Pro نرم تر کنید و در مچ دست و کف دست من احساس خوبی دارد.

  اما لولا عجیب و غریب کاه سرفیس بوک از بین رفته است ، که باعث می شود استودیو لپ تاپ بیشتر شبیه یک لپ تاپ معمولی باشد. من می گویم "بیشتر شبیه" زیرا این هنوز یک طراحی عجیب است-اکثر لپ تاپ های حرفه ای سطح بالا دارای نوعی مخروط یا منحنی در طراحی خود هستند که خطوط سخت را به حداقل می رساند و اندازه آنها را کاهش می دهد. استودیو سرفیس لپ تاپ به طور واضح مسطح و دال مانند است ، در چهار گوشه آن گرد است اما در هر نقطه دیگر به شدت زاویه دار است. src = "https://techbord.com/picsbody/2110/6493-1.jpg" alt = "https://techbord.com بررسی Surface Laptop Studio: یک رایانه شخصی قادر ساخت و عجیب و غریب"> در بیشتر مواقع ، استودیو Surface Laptop فقط شبیه یک لپ تاپ قدیمی معمولی. اندرو کانینگهام

  از بالا به پایین ، طراحی استودیوی سرفیس لپ تاپ بیشتر شبیه یک لپ تاپ معمولی است ، با صفحه کلید شیک سبک ، دارای صفحه ترکیبی بزرگ یک تکه و صفحه نمایش 14.4 اینچی 2400 × 1600 14.4 اینچ صفحه نمایش با یکنواخت و حاشیه باریک مانند دیگر دستگاه های سرفیس ، صفحه نمایش از نسبت تصویر 3: 2 استفاده می کند تا 16: 9 معمولی (یا رایج 16:10) که فضای عمودی اضافی برای عکس ها و اسناد ایجاد می کند.

  تبلیغات

  صفحه از نرخ تازه سازی سریع 120 هرتز پشتیبانی می کند ، که باعث می شود انیمیشن های جدید ویندوز 11 به طرز جذابی صاف به نظر برسند. برخلاف سرفیس پرو 8 ، لپ تاپ استودیو به طور پیش فرض از سرعت تازه سازی سریعتر استفاده می کند. مطابق رنگ سنج i1DisplayStudio ، صفحه نمایش دارای نسبت کنتراست 1675: 1 (برای پنل IPS) 1675: 1 و حداکثر روشنایی 506 نیت است. پوشش ، که 100 of از محدوده sRGB را پشتیبانی می کند اما تنها 84 of از محدوده DCI-P3 را پشتیبانی می کند. چندین لپ تاپ در این محدوده قیمتی از جمله Apple ، Dell ، Lenovo ، HP و سایر سازندگان رایانه های شخصی می توانند این طیف رنگی گسترده تری را نمایش دهند ، اما اکثر دستگاه های موجود در سری Surface با محوریت صفحه نمایش هنوز اینطور نیستند.

  هر دو صفحه کلید و صفحه ترکیبی بسیار خوب هستند ، زیرا به طور کلی در محصولات مایکروسافت هستند. استحکام و حرکت صفحه کلید شیک تقریباً با جدیدترین لپ تاپ های XPS 13 و 15 دل یا صفحه کلیدهای MacBook اپل پس از پروانه مطابقت دارد. ممکن است برای برخی از افراد صفحه پدل بیشتر تکان دهنده باشد ، اگرچه برای کاربران قدیمی Mac بسیار آشنا به نظر می رسد: صفحه ترک لولای فیزیکی ندارد ، بنابراین به معنای سنتی "کلیک" نمی کند. همانطور که اپل سالهاست در مک بوک های خود انجام می دهد ، استودیو لپ تاپ از بازخورد لمسی برای شبیه سازی احساس یک کلیک فیزیکی استفاده می کند.

  پس از سالها استفاده از مک بوک ، این احساس برای من مهم نیست و من حتی گاهی اوقات این نوع ترک پد را ترجیح می دهم زیرا جلوه "کلیک" در کل صفحه صفحه کاملاً یکسان است - و به دلیل اینکه سر و صدای بسیار کمتری نسبت به کلیک فیزیکی دارد. اما اگر این اولین تجربه شما با یک پد لمسی است ، ممکن است کمی به آن عادت کنید. تنظیمات ویندوز به شما این امکان را می دهد که استحکام بازخورد لمسی را تنظیم کنید. من فکر می کنم با استفاده از haptics که تا انتها بالا رفته است ، این بهترین حالت است ، اما من در macOS نیز آن را تنظیم کردم ، اما اگر ترجیح می دهید می توانید آن را سبک تر یا حتی خاموش کنید.

خبرهای دیگر از ابزارها