خبر

 • تک بورد - بررسی Razer Pro Click Mini: یک ماوس بی سیم برای کاربران قدرتمند

  بررسی Razer Pro Click Mini: یک ماوس بی سیم برای کاربران قدرتمند
  29 روز و 10 ساعت قبل

  ماوس متمرکز بر بهره وری ویژگی های پیشرفته ای را در اندازه قابل حمل ارائه می دهد.
  موش یک کاندید واضح برای بریدن بند ناف است. بی‌سیم رفتن تضمین می‌کند که در سیم خود گره نخورید یا مجبور نباشید با کشش کابل دست و پنجه نرم کنید، و اتصالات بی‌سیم آنقدر قابل اعتماد شده‌اند که حتی شرکت‌های بازی نیز موش‌های بی‌سیم را بدون مشکل واقعی ارائه می‌دهند.

  Razer Pro Click Mini

  80 دلار در Razer (Ars Technica ممکن است برای فروش از پیوندهای موجود در این پست از طریق برنامه‌های وابسته غرامت دریافت کند.)

  وضعیت یک برای افرادی که از چندین دستگاه استفاده می کنند کمی پیچیده تر است. اتصالات بلوتوث ممکن است پایدار باشند، اما این بدان معنا نیست که می‌خواهم ماوس را مکرراً جفت و تعمیر کنم. گاهی اوقات، به نظر می رسد که فقط بتوان یک ماوس را وصل کرد.

  اما راه دیگری نیز وجود دارد. Razer Pro Click Mini به مجموعه‌ای از موس‌های بی‌سیم می‌پیوندد که به شما امکان می‌دهند با سه دستگاه بلوتوث جفت شوند و با فشار دادن یک دکمه انتخاب کنید که کدام دستگاه را کنترل می‌کنید. می‌توانید با استفاده از دانگل بی‌سیم همراه آن، برای مجموع چهار دستگاه متصل، رایانه دیگری را به ترکیب اضافه کنید.

  $80 Pro Click Mini نسخه قابل حمل‌تر و جذاب‌تری از Razer Pro Click اصلی است. که 20 دلار بیشتر هزینه دارد. ماوس جدید عمر باتری طولانی تری دارد و بسیار قابل برنامه ریزی است، از چرخ 4 جهته آن که می تواند دو سبک مختلف اسکرول را مدیریت کند تا توانایی ذخیره ماکروها. اما رقبای با مجموعه ویژگی‌های مشابه عمر باتری طولانی‌تر، چرخ اسکرول ساکت‌تر و حتی راه آسان‌تری برای جابجایی بین دستگاه‌های متصل ارائه می‌دهند. آیا ماوس جدید Razer به اندازه کافی کار می‌کند؟

  فهرست محتوا

  یک ماوس بی‌سیم، چهار رایانه شخصی عمر باتری سریع، اما بسیار کاربردی، چرخ اسکرول کلیک‌های بی‌صدا، هرچند حتی قابلیت برنامه ریزی بیشتر سنسور درجه بازی بزرگتر (بزرگتر) جایی که به حساب می آید یک ماوس عالی با رقابت سخت مشخصات در یک نگاه: Razer Pro Click Mini سنسور حسگر نوری Razer 5G گزینه های اتصال بلوتوث 5. یا  دانگل 2.4 گیگاهرتز دکمه‌های قابل برنامه‌ریزی 8، از جمله چرخ پیمایش 4 برابر نمایه‌های داخلی 0 روشنایی هیچکدام اندازه 3.9 x 2.5 x 1.3 اینچ (100.2 x 62.7 x 34.1 میلی متر) وزن با باتری 1 x AA: 3.1 اونس (88 گرم) با 2 باتری AA: 3.9 انس (111) g) گارانتی 2 سال قیمت (MSRP) 80 دلار سایر امتیازات 2 باتری AA شامل

  یک ماوس بی‌سیم، چهار رایانه شخصی

  همانند Pro Click با اندازه کامل قبل از آن، می‌توانید Pro Click Mini را به سه دستگاه از طریق بلوتوث و یک چهارم با استفاده از دانگل بی‌سیم ماوس متصل کنید. تعداد زیادی موس بی سیم وجود دارد که به شما امکان می دهد چندین رایانه شخصی را از طریق بلوتوث کنترل کنید. با این حال، اگر می خواهید به دستگاه چهارم متصل شوید یا از یک دانگل استفاده کنید، Pro Click Mini متمایز می شود. MX Anywhere 3 لاجیتک می‌تواند تمام کارهای بالا را نیز انجام دهد، و با همان MSRP Pro Click Mini، اما با ارائه کنترل سیمی و شارژ کردن، سرعت را بالا می‌برد. ماوس Dell MS7421W و HP Spectre 700 همچنین می‌توانند به چهار دستگاه متصل شوند و هر دو قابل شارژ هستند.

  تبلیغات

  اما جابجایی بین دستگاه‌های بلوتوث با Pro Click Mini چندان آسان نیست. شما با فشار دادن همان دکمه ای که برای شروع جفت شدن بلوتوث به مدت طولانی فشار می دهید، ماشین ها را تغییر می دهید. اما برخلاف موس‌های MX Anywhere 3، MS7421W و Spectre 700، هیچ تصویری روی خود ماوس وجود ندارد که به شما اطلاع دهد در حال حاضر به چه چیزی متصل هستید. در عوض، شما باید یک کد رنگ را حفظ کنید. یک چراغ در قسمت زیرین ماوس هنگام اتصال به PC 1 آبی می شود، به عنوان مثال، سبز برای PC 2، و سبز مایل به زرد برای PC 3. این یک نور کوچک است، و دو تا از رنگ ها تقریباً مشابه هستند، بنابراین سیستم نیست. کاملاً شهودی.

  Razer Pro Click Mini (سمت چپ) و Logitech MX Anywhere 3 (راست).بزرگنمایی / Razer Pro Click Mini (سمت چپ) و Logitech MX Anywhere 3 (راست).Scharon Harding

  حرکت به دستگاه با دانگل بسیار ساده تر است. شما فقط یک سوئیچ در قسمت زیرین ماوس را از حالت بلوتوث به حالت 2.4 گیگاهرتز تغییر دهید. اتصال دانگل قرار است نسبت به گزینه بلوتوث Pro Click Mini قابل اعتمادتر باشد و تاخیر کمتری ایجاد کند. هر دو حتی در کنار صفحه کلید بلوتوث برای من خوب کار می کردند.

  اگر ترجیح می دهید یک پورت USB-A را ذخیره کنید، Pro Click Mini دارای حافظه دانگل مفیدی در زیر پوشش بالایی خود است.

خبرهای دیگر از گجت ها