خبر

 • تک بورد - بررسی Logitech Pop Keys: صفحه کلید مکانیکی بی سیم قابل اعتماد با سبکی تفرقه انگیز

  بررسی Logitech Pop Keys: صفحه کلید مکانیکی بی سیم قابل اعتماد با سبکی تفرقه انگیز
  27 روز قبل

  احساس متوسط ​​تایپ کردن، بی‌سیم قابل اعتماد و عمر باتری فوق‌العاده را تحت الشعاع قرار می‌دهد.
  صفحه‌کلیدهای مکانیکی می‌توانند برای تازه واردان ترسناک باشند. تعداد زیاد گزینه‌ها - اندازه صفحه‌کلید، نوع و سازنده سوئیچ‌ها، سبک و جنس کلاهک‌ها، در میان سایر موارد - می‌تواند دانستن اینکه از کجا شروع کنید را دشوار می‌کند. و با این حال، وقتی شروع به استفاده از صفحه کلید مکانیکی کردید، چیزهای زیادی برای

  Logitech Pop Keys

  100 دلار در Logitech (Ars Technica ممکن است از طریق پیوندهای موجود در این پست از طریق برنامه های وابسته، غرامت برای فروش دریافت کند.)

  ادامه مطلب

  بررسی صفحه کلید بی سیم Razer Pro Type Ultra: یک کلاکر مکانیکی بزرگسال

  همانطور که در بررسی خود از Razer Pro Type Ultra در مورد آن صحبت کردیم، صفحه کلیدهای مکانیکی بی سیم خوب هنوز به سختی به دست می آیند. اگر به دنبال یکی از شرکت‌های معتبرتر هستید که بتواند پشتیبانی فنی و گارانتی مستقر در ایالات متحده و نرم‌افزار واقعاً مفیدی را که به خوبی نگهداری می‌شود، ارائه دهد، این دو برابر درست است. به همین دلیل است که خوشحالم که لاجیتک عرضه‌های کیبورد مکانیکی خود را با صفحه‌کلید بلوتوث 100 دلاری Pop Keys گسترش می‌دهد.

  کلیدهای پاپ قطعا برای همه مناسب نیست. پالت رنگی با کنتراست و اشباع بالا، کلیدهای گرد به سبک ماشین تحریر، و کلیدهای ایموجی اختصاصی آن، فوراً افرادی را که فقط صفحه کلیدی شبیه صفحه کلید می خواهند، خاموش می کند. کیفیت کلاهک آن نیز کمی مورد نظر است. اما به عنوان یک صفحه کلید مکانیکی شروع کننده، یا به عنوان یک جایگزین مکانیکی برای سایر صفحه کلیدهای بلوتوث لاجیتک مانند K380 مقرون به صرفه یا MX Keys Mini، از نظر زیبایی شناسی یک گزینه چشمگیر با اتصال قابل اعتماد و احساسی مناسب است.

  تایپ کردن. احساس

  صفحه‌کلید Pop یادآور کیبورد ساده و ارزان قیمت لاجیتک K380 است، یکی دیگر از صفحه‌کلیدهای بلوتوث چند دستگاهی با کلید گرد. سوئیچ های قیچی K380 با صفحه کلید لپ تاپ مناسب و نه عالی همتراز هستند. به اندازه صفحه کلید جادویی اپل محکم نیست، اما یک سوم قیمت آن نیز می باشد. و این جذابیت K380 است - مناسب است، قابل اعتماد است، یک جفت باتری AAA می‌تواند سال‌ها دوام بیاورد، و قیمت آن 30 دلار است.

  تبلیغات

  Pop Keys از آن الگوی اولیه استفاده می‌کند و TTC را اضافه می‌کند. سوئیچ های مکانیکی قهوه ای (Logitech مشخص نمی کند که از کدام نوع سوئیچ ها استفاده می کند، اما وقتی نگاه می کنید روی سوئیچ ها چاپ می شود). همانند Razer Pro Type Ultra، یکی از چیزهایی که وقتی با کیبورد مکانیکی انبوه‌تر استفاده می‌کنید، کنار می‌گذارید، این است که می‌توانید سوئیچ مورد نظر خود را انتخاب کنید. من فکر می‌کنم رنگ‌های قهوه‌ای برای بسیاری از افراد انتخابی محکم هستند، و آن‌ها همان چیزی هستند که من شخصاً در MagicForce Smart 2 و Varmilo VA87M استفاده می‌کنم - آنها سوئیچ‌های لمسی با برآمدگی ظریف‌تر هستند که به کاهش نویز کمک می‌کنند، و من متوجه شدم که آن‌ها یک حس و صدای مکانیکی خوب را ارائه می‌کنند بدون اینکه صدایی ناخوشایند در مورد آن داشته باشند.

  Pop Keys بسیار شبیه یک نسخه مکانیکی صفحه کلید Logitech K380 است (اگرچه سه برابر قیمت دارد) . Enlarge / The Pop Keys is a lot like یک نسخه مکانیکی از صفحه کلید Logitech K380 (اگرچه سه برابر قیمت دارد). مشخصات اندرو کانینگهام در یک نگاه: کلیدهای پاپ لاجیتک سوئیچ‌ها قهوه‌ای TTC کلیدها پلاستیک ABS گزینه‌های اتصال بلوتوث 5.1 یا دانگل USB-A Logi Bolt < قوی>نور پس زمینه هیچکدام قابلیت برنامه ریزی کلیدهای ایموجی و اکثر کلیدهای عملکردی، از طریق نرم افزار اندازه 12.65×5.45×1.39 اینچ (321.2×138.5×35.4 میلی متر) وزن 1.7 پوند (779 گرم) با دو باتری AAA گارانتی 1 سال قیمت (MSRP) 100 دلار سایر امتیازات جفت شدن بلوتوث با تا به سه دستگاه، شامل دانگل Logi Bolt

  که گفته شد، در مقایسه با سوئیچ‌های Gateron و Cherry MX Brown در سایر صفحه‌کلیدهای مکانیکی که من به طور منظم از آن استفاده می‌کنم، برآمدگی در سوئیچ‌های TTC Brown پاپ کیز بسیار ظریف است. جایی که من تعجب کردم که آیا در اولین بار که از آن استفاده کردم از سوئیچ های خطی استفاده کرد یا خیر. اکنون که چند روزی است با آن کار می‌کنم، قطعاً می‌توانم آن برآمدگی لمسی را احساس کنم، و کار خود را انجام می‌دهد—نیازی نیست برای فشار دادن برای ثبت نام، کلیدها را پایین بیاورم. اما اگر نگران دوست نداشتن صفحه‌کلید بودید، زیرا سوئیچ‌های قهوه‌ای برآمدگی کافی برای شما ندارند، کلیدهای پاپ ممکن است ناامید شوند.

  انتخاب کلیدهای لاجیتک نیز چیزهایی را برای شما باقی می‌گذارد. من خیلی در مورد شکل گرد کلیدها صحبت نمی کنم - اگرچه این کار نیاز به عادت کردن دارد، و حتی بعد از چند روز تایپ هنوز هم متوجه می شوم که اشتباهات بیشتری نسبت به یک صفحه کلید معمولی دارم - و بیشتر از این. به پلاستیک ABS مورد استفاده برای درپوش کلید. پلاستیک ABS با بافت سبک در مقایسه با کلاهک های PBT بادوام تر، مستعد فرسودگی و براق شدن، صاف و لغزنده شدن در طول زمان است و لاجیتک نیز به جای قالب گیری آنها در پلاستیک، افسانه ها را روی کلیدها چاپ کرده است. افسانه‌های چاپ شده روی کلاهک‌های K380 من بعد از چند سال استفاده متناوب از بین نرفتند، اما برای صفحه‌کلیدی که تمام روز هر روز از آن استفاده می‌کردم بیشتر نگران آنها بودم.

  تبلیغات

  نرم‌افزار خوب. , جفت شدن قابل اعتماد

  برنامه Logi Options قابلیت برنامه ریزی نرم افزاری را برای کلیدهای ایموجی و بیشتر ردیف عملکرد ارائه می دهد.Enlarge / The Logi Options app offermability software for the کلیدهای ایموجی و بیشتر ردیف عملکردها. اندرو کانینگهام

  همانند K380، کلیدهای پاپ را می‌توان با حداکثر سه دستگاه مختلف از طریق بلوتوث جفت کرد، و افسانه‌های کلیدها هم چینش‌های Windows و macOS/iOS/iPadOS را پوشش می‌دهند. اگر بلوتوث به اندازه کافی برای شما پاسخگو نیست، یا اگر فقط می خواهید صفحه کلید را به دستگاه چهارم متصل کنید، لاجیتک یکی از دانگل های بی سیم Logi Bolt USB خود را در جعبه قرار می دهد، بنابراین می توانید تا شش صفحه کلید سازگار لاجیتک را متصل کنید. موش هایی که از اتصال بی سیم با تاخیر کمتر استفاده می کنند. دانگل Bolt همچنین می‌تواند کلیدهای پاپ را با رایانه چهارم جفت کند، اگر سه اتصال بلوتوث برای شما کافی نباشد.

  من هرگز با قابلیت اطمینان بلوتوث در صفحه‌کلید لاجیتک مشکلی نداشته‌ام، و اتصال جامد با تأخیر کم چیزی است که کلیدهای پاپ را از سایر کیبوردهای مکانیکی بی سیم 100 دلاری و کمتری که من استفاده کرده ام متمایز می کند. من در حین استفاده از Magicforce Smart 2، قطع‌های تصادفی را در چندین رایانه تجربه می‌کنم، بنابراین با وجود اینکه آن صفحه‌کلید کمی ارزان‌تر است و به‌طور کلی تایپ کردن روی آن بهتر از کلیدهای پاپ است، من در نهایت آن را به عنوان یک صفحه‌کلید سیمی بیشتر مواقع در نظر می‌گیرم.

  نرم‌افزار لاجیتک نیز بسیار خوب است، همانطور که نرم‌افزار صفحه‌کلید پیش می‌رود – بهتر از نرم‌افزار barebones یا نرم‌افزار موجود برای واردات بی‌نام صفحه‌کلید، اما همچنین ساده‌تر از پکیج سیناپس که همه کارها را انجام می‌دهد Razer است. صفحه‌کلید Pop Keys از طریق سوئیچ‌های DIP سخت‌افزاری یا سفارشی‌سازی میان‌افزار قابل برنامه‌ریزی نیست، بنابراین باید برای هر و همه سفارشی‌سازی صفحه‌کلید، از جمله مرتبط کردن کاراکترهای ایموجی صحیح با کلیدهای ایموجی، به نرم‌افزار تکیه کنید.

  ایموجی‌های فردی را به آن اختصاص دهید. هر کلید، یا از آنها به عنوان دکمه های صفحه بالا/صفحه پایین معمولی و غیره استفاده کنید، یا از آنها برای اجرای میانبرهای رایج صفحه کلید چند کلیدی یا فراخوانی ویژگی های سیستم عامل مانند Mission Control یا Task View استفاده کنید. دکمه های اندرو کانینگهام را می توان بر اساس هر برنامه برنامه ریزی کرد. اندرو کانینگهام

  اگر مطلقاً از کلیدهای ایموجی اختصاصی استفاده نمی‌کنید، خبر خوب این است که آن چهار دکمه (معمولاً به ترکیبی از دکمه‌های صفحه بالا/پایین، پایان، درج، صفحه اصلی یا چاپ صفحه اختصاص داده می‌شوند. صفحه‌کلید 75 درصد) را می‌توان طوری برنامه‌ریزی کرد که تقریباً هر کاری را انجام دهد، از جمله عملکرد مانند سایر ایموجی‌ها. ای کاش لاجیتک تعدادی کلید برای عملکردهای سنتی این کلیدها در کنار کلیدهای ایموجی اضافی قرار می‌داد تا افرادی که می‌خواهند این دکمه‌ها کارهای عادی را انجام دهند می‌توانستند این کار را بدون خراب کردن ظاهر صفحه کلید انجام دهند. اما در نهایت، داشتن کلیدهایی که افسانه‌های آن‌ها با عملکردهایشان مطابقت ندارد، نقصی است که اگر از بقیه تصمیم‌هایی که لاجیتک در اینجا گرفته راضی هستید، می‌توانید با آن زندگی کنید.

خبرهای دیگر از گجت ها