خبر

 • تک بورد - بررسی iOS 15: اپل تمرکز خود را به چیزهای کوچک معطوف می کند

  بررسی iOS 15: اپل تمرکز خود را به چیزهای کوچک معطوف می کند
  16 روز و 17 ساعت قبل

  به روزرسانی سالانه اپل نسبت به حالت عادی ضعیف تر است ، اما مشکلی نیست.
  هر سال ، اپل یک بروزرسانی عمده برای سیستم عامل های خود برای iPhone و iPad منتشر می کند که زمینه را برای یک سال تغییرات آینده فراهم می کند. امسال ، iOS 15 ویژگی های جدید FaceTime و Messages ، تغییراتی در برنامه ها و اعلان های موجود و از همه مهمتر ، روش جدیدی برای مدیریت برنامه ها و اعلان ها به نام Focus را به ارمغان می آورد

  صادقانه بگویم ، این یک به روز رسانی نسبتاً متوسط ​​در مقایسه با آنچه در سال گذشته مشاهده کردیم است. این امر با این واقعیت تقویت می شود که برخی از ویژگی های کلیدی که اپل در ماه ژوئن اعلام کرد ، به نسخه اولیه iOS 15 راه پیدا نکرد. آیا باید خود را برای ارتقاء به نسخه جدید iOS هنگامی که بیشتر تنظیم و رنگ تازه ای دارید به زحمت بیندازید؟

  مثل همیشه ، بیایید با نگاهی به اینکه کدام دستگاه ها هنوز پشتیبانی می شوند ، شروع کنیم.

  فهرست مطالب

  دستگاه های پشتیبانی شده مدلهای iPhone پشتیبانی شده مدلهای iPad پشتیبانی شده مدلهای iPod پشتیبانی شده محدودیت های ویژگی دستگاههایی که برای این بررسی مورد استفاده قرار می گیرند تمرکز صفحات سفارشی صفحه اصلی اعلانات کانون توجه ، سیری و یادگیری ماشین بالا Live Text Spotlight Siri آنچه را که با شما به اشتراک گذاشت به اشتراک گذاشتن برنامه های به روز شده Safari Maps FaceTime برنامه ها و سرویس ها کیف خود را جمع کنید روی چیزهای کوچک تمرکز کنید خوب و بد زشت

  دستگاه های پشتیبانی شده

  گاهی اوقات اپل پشتیبانی از iPhone قدیمی را قطع می کند یک یا دو مدل با انتشار نسخه جدید iOS. اما این بار این اتفاق نمی افتد. iOS 15 از همه گوشی های مشابه iOS 14 در سال گذشته پشتیبانی می کند. همین امر در مورد iPadOS و تبلت های پشتیبانی شده آن نیز صادق است.

  در اینجا لیست کامل دستگاه های پشتیبانی شده برای iOS 15 و iPadOS 15. در اینجا آمده است (در این مقاله بر روی iPhone تمرکز کرده ایم ، اما یک الحاقی کوتاه که طی چند روز آینده به iPad تبدیل می شود.)

  تبلیغات

  مدل های آیفون پشتیبانی شده

  iPhone 13 Pro و iPhone 13 Pro Max iPhone 13 و iPhone 13 mini iPhone 12 Pro و iPhone 12 Pro Max iPhone 12 و iPhone 12 mini iPhone 11 iPhone 11 Pro و iPhone 11 Pro Max iPhone XS و iPhone XS Max iPhone XR iPhone X iPhone 8 و iPhone 8 Plus iPhone 7 و iPhone 7 Plus iPhone 6S iPhone 6S Plus iPhone SE (1 و 2 نسل)

  مدلهای iPad پشتیبانی شده

  iPad Pro 12.9 اینچ (نسل 1 ، 2 ، 3 و 4) iPad Pro 11 اینچی (نسل 1 و 2) iPad Pro 10.5 اینچ iPad Pro آیپد 9.7 اینچی (نسل پنجم ، ششم و هفتم) آیپد مینی (نسل چهارم و پنجم) at) iPad Air (نسل دوم و سوم)

  مدلهای iPod پشتیبانی شده

  iPod touch (نسل هفتم)

  محدودیت های ویژگی

  در حالی که iOS 15 را می توان بر روی همه دستگاه های فوق نصب کرد ، تعداد انگشت شماری از ویژگی ها و پیشرفت های خاص جدید فقط در برخی از iPhone ها کار می کند. این فهرست است. : تجربه تفصیلی جدید شهرها نقشه ها: مسیرهای پیاده روی همه جانبه آب و هوا: زمینه های متحرک LiveText Siri: پردازش گفتار روی دستگاه ، شخصی سازی و بهبود عملکرد Siri: پشتیبانی آفلاین صفحه کلید: روی دستگاه و دیکته مداوم

  iPhone 8 و نسخه های بالاتر

  سلامت: ثبات راه رفتن

  iPhone 7 و نسخه های بعدی

  موسیقی: صدای فضایی با قابلیت ردیابی سر پویا

  دستگاه های مورد استفاده برای این بازبینی

  تصاویر صفحه ، اطلاعات و برداشتهای موجود در این مرور بر اساس استفاده از iOS 15 RC و iPadOS 15 RC ، و همچنین انتشارات عمومی برای هر دو بود. دستگاه های مورد استفاده شامل iPhone XS ، iPhone 12 Pro ، iPhone 12 Pro Max ، iPhone 13 ، iPhone 13 mini ، iPhone 13 Pro ، iPhone 13 Pro Max و iPad Pro 11 اینچی 2021 است. ما iOS 15 را روی iPod touch آزمایش نکردیم.

خبرهای دیگر از ابزارها